Προς το περιεχόμενο

Κοστος τραπεζικου εμβασματος??


Cyberdemon87

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σε ολους.

 

Επειδη μπουχτισα με τα robot στα shortcode τηλεφωνα των τραπεζων θα ηθελα αν καποιος ξερει να μου λυσει την απορια.

 

Προκειται για 3μηνη πρακτικη σχολης, 200€/μηνα μισθος.

Η σχολη λεει οτι συνεργαζεται με την Alpha και για αποφυγη χρεωσεων εμβασματος θα πρεπει να ανοιξω λογαριασμο εκει. Εγω εχω μονο στην Εθνικη.

 

Θα ηθελα να ρωτησω ποσο περιπου θα ειναι το ποσο που θα κρατανε για αυτα τα 200€ αν δηλωσω την Εθνικη.

 

Καιγομαι λιγο, γι'αυτο αν καποιος ξερει ας απαντησει!

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ή 3€ δε θυμάμαι τώρα. αλλά το γράφουν στο site τους. έχουν δωρεάν έμβασμα μέχρι 15€. μετά χρεώνουν.

άλλο 1€ θα κρατήσει η alpha σε αυτούς που θα σου στείλουν τα λεφτά, τώρα αν στο μετακυλήσουν δε ξέρω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δίκιο δεν γίνεται τράπεζα και να μην κρατάει λεφτά,απ,ότι είδα για 200 ευρώ η προμήθεια είναι 3 ευρώ για stp και 9 ευρώ nonstp.Το stp που αναφέρει το site της εθνικής δεν γνωρίζω τι είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δίκιο δεν γίνεται τράπεζα και να μην κρατάει λεφτά,απ,ότι είδα για 200 ευρώ η προμήθεια είναι 3 ευρώ για stp και 9 ευρώ nonstp.Το stp που αναφέρει το site της εθνικής δεν γνωρίζω τι είναι.

Από το site της Εθνικής:

 

STP = Straight Through Processing είναι η εντολή που φέρει BIC κωδικό Τράπεζας, ΙΒΑΝ αριθμό λογαριασμού πελάτη και δεν φέρει ειδικές οδηγίες για την Τράπεζα.

NON STP = Non Straight Through Processing είναι η εντολή που δεν πληρεί τα ανωτέρω στοιχεία του STP

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σε ολους.

 

Επειδη μπουχτισα με τα robot στα shortcode τηλεφωνα των τραπεζων θα ηθελα αν καποιος ξερει να μου λυσει την απορια.

 

Προκειται για 3μηνη πρακτικη σχολης, 200€/μηνα μισθος.

Η σχολη λεει οτι συνεργαζεται με την Alpha και για αποφυγη χρεωσεων εμβασματος θα πρεπει να ανοιξω λογαριασμο εκει. Εγω εχω μονο στην Εθνικη.

 

Θα ηθελα να ρωτησω ποσο περιπου θα ειναι το ποσο που θα κρατανε για αυτα τα 200€ αν δηλωσω την Εθνικη.

 

Καιγομαι λιγο, γι'αυτο αν καποιος ξερει ας απαντησει!

Ευχαριστω.

 

Τιμολόγιο εργασιών ΕΤΕ (21/6/2016).

 

Παρ. 1.1 Για έμβασμα μέχρι 15€ προμήθεια 0, από 15 έως 5000, 3€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...