Προς το περιεχόμενο

Χάρη στην σειρά Galaxy S7, η Samsung θα έχει τα υψηλότερα κέρδη εδώ και δύο χρόνια


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπράβο στη Samsung έτσι γίνεται όταν ακούς τους πελάτες σου και βγάζεις τις καλυτερες συσκευές που κυκλοφορούν χωρίς να λείπει τιποτα. Αναμένουμε και ένα εξαιρετικό NOTE 7 ώστε να ανοίξει η ψαλίδα ακόμα περισσότερο με τον δεύτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το hardware του είναι το καλύτερο κατ εμού, και εγώ το σκεφτόμουν αλλά δεν μπορώ να αποχωριστώ iOS με jailbreak...

την ειχα την παιδικη αρρωστεια αυτη ...

 

 

τωρα ς7 ακομη και χωρις ροοτ τα κανει ολα 

 

ηχογραφηση κλησης

αφαιρεση bloatware 

screen recording 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πολλους το s6 ηταν ενα βημα μπροστα και ενα βημα πισω. Απο τη μια βαλανε premium υλικα αλλα χαθηκε η αδιαβροχοποιηση και η sd. Γι αυτο το s7 χαιρει τετοιας εκτιμησης!

Αντικειμενικα ηταν μπροστα...ειδικα σε θεμα software που ειναι το βασικο. Τωρα η αδιαβροχοποιηση μου ειναι παντελως αχριστη και αδιαφορη 1000 φορες η πολυ καλη ποιοτητα κατασκευης. Οσον αφορα την sd card, αν και δεν εχω γεμισει τα 32 γιγα μου, θα ηθελα να υπαρχει, ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντικειμενικα ηταν μπροστα...ειδικα σε θεμα software που ειναι το βασικο. Τωρα η αδιαβροχοποιηση μου ειναι παντελως αχριστη και αδιαφορη 1000 φορες η πολυ καλη ποιοτητα κατασκευης. Οσον αφορα την sd card, αν και δεν εχω γεμισει τα 32 γιγα μου, θα ηθελα να υπαρχει, ναι.

Τι εννοείς σε θεμα software ήταν μπροστά το s6?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντικειμενικα ηταν μπροστα...ειδικα σε θεμα software που ειναι το βασικο. Τωρα η αδιαβροχοποιηση μου ειναι παντελως αχριστη και αδιαφορη 1000 φορες η πολυ καλη ποιοτητα κατασκευης. Οσον αφορα την sd card, αν και δεν εχω γεμισει τα 32 γιγα μου, θα ηθελα να υπαρχει, ναι.

Μαζι σου. Απλα σου εξηγω τι ελεγε η πλειοψηφια των hardcore fans της σειρας αυτης. Γενικα ξινισανε ολοι που βγαλανε την αδιαβροχοποιηση και την sd.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα ς7 ακομη και χωρις ροοτ τα κανει ολα 

 

ηχογραφηση κλησης

αφαιρεση bloatware 

screen recording 

Ισχύει. 

Και εμένα με απασχολούσε το "χωρίς root" αλλά τελικά έχει τα πάντα και απλά δε χρειάζεται...

 

Το μόνο κακό για 'μένα είναι το τζάμι στο πίσω μέρος που γίνεται μέσα στις δαχτυλιές...Αν η πλάτη ήταν μεταλλική όπως του iPhone θα ήταν τέλειο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την ειχα την παιδικη αρρωστεια αυτη ...

 

 

τωρα ς7 ακομη και χωρις ροοτ τα κανει ολα 

 

ηχογραφηση κλησης

αφαιρεση bloatware 

screen recording

 

Μιάς και το ανέφερες σχετικά με την ηχογράφηση κλήσης, όποιος ενδιαφέρεται και δεν έχει το S7

η εφαρμογή "Call Recorder" κάνει εξαιρετική δουλειά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογικο αφου το κινητο ειναι μακραν καλυτερο απο οτι κυκλοφορει στην αγορα σημερα...ο καθενας μπορει να το διαπιστωσει αυτο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

S7 edge ότι καλύτερο έχει βγει ποτέ είχα το 6s plus και ευτυχώς βρήκα και το έδωσα και πήρα το s7 edge το πήρα και σε silver titanium και είναι ότι ποιο όμορφο υπάρχει δύσκολα θα ξεπεραστεί τέτοιο τηλέφωνο πραγματικό κόσμημα σε όλα του .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον εννοει οτι πωλουνται σέ αγγελίες πολλά τέτοια

 

Μην κοιτάς της αγγελίες λογικό είναι να υπάρχουν πολλές γιατί έχουν πουληθεί και πάρα πολλά άλλα η κάθε αγγελία δεν σημαίνει πως το πουλάει ο άλλος γιατί είναι μάπα το κινητό εγώ πχ έβαλα αγγελία το s7 edge black onyx για να πάρω το titanium silver άλλος για να πάρει κάποιο άλλο χρώμα άλλος για να πάρει το δυκαρτο και πάει λέγοντας... Δεν υπάρχει καλύτερο κινητό αυτή τι στιγμή απλά!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοείς σε θεμα software ήταν μπροστά το s6?

Οτι απο περσι ελάφρυνε το touch wiz, αφαίρεσε παρα πολλες εφαρμογες που ερχοταν προεγκατεστημενες με τη συσκευη και σ αφηνει να απενεργοποιησεις (σχεδον) ολες τις εφαρμογές που δεν αφαιρουνται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι να βγει το iPhone 7,μετά τέλος οι χαρές

ε καλα αυτο εννοειτε  ! σιγα μην αφησουμε τετοιο κελεπουρι ! παιζει ναναι και 1080π μπορει και τριπυρινο  .. κανονικο κβαντικο αλμα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε καλα αυτο εννοειτε  ! σιγα μην αφησουμε τετοιο κελεπουρι ! παιζει ναναι και 1080π μπορει και τριπυρινο  .. κανονικο κβαντικο αλμα

Εγώ μιλάω με νούμερα.Καθε χρόνο δες τα νούμερα πωλήσεων δες και τα νούμερα του χρόνου με το iPhone 7 και σύγκρινε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...