Προς το περιεχόμενο

Νέο Samsung Galaxy J Max με οθόνη 7,0 ιντσών και μπαταρία 4000mAh


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε πραγματικά πόσο ζ. . .α μπορεί να είσαστε μερικοί εδώ μέσα!!!

Τι σας ενδιαφέρει εαν βγάλει 7 in και παραπάνω σας υποχρέωσε να το αγοράσετε κανένας η σας υποχρέωσε να το έχετε στην τσέπη σας! Έχετε καταντήσει πραγματικά αηδία δεν έχετε με τι να ασχοληθείτε στην βαρετή ζωή σας κ ασχολείστε με τρίχες!!!

 

Η κάθε εταιρία βγάζει διάφορα μοντέλα για να καλύψει ολο το καταναλωτικό φάσμα κ γούστο του καθένα.

 

Απο τους πρώτους κατόχους, S3 είχα βαρεθεί να ακούω καλά Που πας με την παντόφλα οι ίδιοι που σήμερα κρατάνε ένα κινητό τουλάχιστον 5.2in!!!

Άνθρωποι Νεάντερταλ οι εποχές αλλάζουν, τότε δεν καταλαβαίνετε τι χρήση κάνω γιατί το τηλέφωνο το είχατε για μήνυμα η κλήση Κ το μυαλό δεν έφτανε να καταλάβει ενα smartphone τι κάνει κ ότι η μεγάλη οθόνη είναι πιο βολική για χρήση σε ίντερνετ παιχνίδια κτλ. . .

 

Σήμερα κάτοχος Ζ3 τάμπλετ για χρήση κινητού μέσα σε τσαντάκι (που έτσι κ αλλιώς είχα και έβαζα απο εποχή s3)

Στο χέρι Sony smartwatch και στο λαιμό Bluetooth hands-free, όλα φορτίζονται κάθε δεύτερο βράδυ κ Όχι κάθε 8ωρο(εχω λύση το θεμα αυτονομίας κ δεν με ανησυχεί)

Και ολο το παιχνίδι το κάνω απο τις δυο συνδεδεμένες συσκευές απαντάω σε κλήσεις,βλέπω μηνύματα απαντάω σε μηνύματα βλέπω ειδοποιήσεις κ όλα αυτά με το τάμπλετοκινητο στο τσαντάκι!

Έτσι εχω βολευτεί Εγώ και έτσι γουστάρω, ούτε εσένα νούμερο σου χαλάω την αισθητική σου όταν είμαι δίπλα σου για καφέ γιατί Δεν βλέπεις ούτε ταμπλετ ούτε κινητό πουθενά.

Οι εποχές προχωράνε και τρέχουν με έτη φωτός τα κινητά με πλήκτρα είναι για τις γιαγιάδες μας εκσυγχρονιζοναστε!!!

 

Κ μην πεταχτεί καμία πορδη κ μου πει με τόση ακτινοβολία πανω σου θα γίνεις κοτόπουλο. . . Γιατί θα τον παραδεκτό Εάν ζει σε απομονωμένο περιβάλλον χωρίς σημα κινητού και χωρίς δεκάδες wifi, να τον βαράνε 24 ώρες το 24ωρο!!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα κάτοχος Ζ3 τάμπλετ για χρήση κινητού μέσα σε τσαντάκι (που έτσι κ αλλιώς είχα και έβαζα απο εποχή s3) Στο χέρι Sony smartwatch και στο λαιμό Bluetooth hands-free, όλα φορτίζονται κάθε δεύτερο βράδυ κ Όχι κάθε 8ωρο(εχω λύση το θεμα αυτονομίας κ δεν με ανησυχεί) Και ολο το παιχνίδι το κάνω απο τις δυο συνδεδεμένες συσκευές απαντάω σε κλήσεις,βλέπω μηνύματα απαντάω σε μηνύματα βλέπω ειδοποιήσεις κ όλα αυτά με το τάμπλετοκινητο στο τσαντάκι! 

μονο αυτα τα λιγα κουβαλας απλα για να μιλας στο κινητο ε; μπραβο. λιγο ακομη και θα γινεις ο ιδιος android,εισαι σε καλο δρομο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα Δεν βλέπεις κανένα στο δρόμο έτσι στην Ελλάδα κ είναι κουλό,σε μια διετία Κ όταν θα στο έχει λανσάρει η apple ακόμα περισσότερο τοτε έλα να μου πείς που θα είσαι κ που θα είμαι, Εάν δεν έχεις δοκιμάσει κάτι άστο ασχολίαστο καλύτερα πριν το παίξεις έξυπνος!

Όπως π.χ. Κάποιοι iphonakides με το 4 κορόιδευαν τα κινητά απο 4.8 κ πάνω σαν παντόφλες, τώρα όλοι στο χέρι το 6 έχουν για να μην πω κ το plus. Κ απο από περιέργεια Τώρα το τελευταίο iphon που έβγαλε με ίδιες δυνατότητες αλλά μικρότερη οθόνη πόσο πάτο θα πιάσει άραγε;

Δεν το παω για κόντρα iphon-υπόλοιπα απλά η πλειοψηφία που έλεγε για παντόφλες κινητά είχαν iphon!

Ο καθένας κάνει ότι γουστάρει κ ότι τον βολεύει στην δική του τσέπη κ χέρι, δεν πέφτει σε κανένα λογος, γι'αυτό ασχοληθείτε με κάτι ουσιώδεις στην ζωή σας κ Αφήστε τις τρίχες!

Μπαίνετε εδώ μέσα σε ενα τεχνολογικό σάιτ να κραξετε σαν τις κατινες που μπαίνουν στα κουτσομπολιστικα αυτό είναι " ΈΛΕΟΣ" φίλε μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...