Προς το περιεχόμενο

Android κινητό σε τιμή κάτω απο 100 euro


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Lenovo K3 Note από Κίνα. Ότι καλύτερο στα 100 ευρώ. Επώνυμο και με πολύ καλά χαρακτηριστικά για την κατηγορία τιμής. Και το καλύτερο να το πάρεις από vickmall.com που το στέλνουν με official rom. OTA αναβάθμιση και πάει Android 6. 100% Ελληνικά. Το vickmall είναι από τα πιο ακριβά (το Κ3 έχει κάπου 115$) αλλά αξίζει τον κόπο γιατί έρχεται με official rom και δεν χρειάζεται να ασχοληθείς εσύ να την περάσεις.

Υ.Γ. Επειδή τα έχω δοκιμάσει και τα δύο, μέρα με τη νύχτα σε σχέση με το Χ5

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lenovo K3 Note από Κίνα. Ότι καλύτερο στα 100 ευρώ. Επώνυμο και με πολύ καλά χαρακτηριστικά για την κατηγορία τιμής. Και το καλύτερο να το πάρεις από vickmall.com που το στέλνουν με official rom. OTA αναβάθμιση και πάει Android 6. 100% Ελληνικά. Το vickmall είναι από τα πιο ακριβά (το Κ3 έχει κάπου 115$) αλλά αξίζει τον κόπο γιατί έρχεται με official rom και δεν χρειάζεται να ασχοληθείς εσύ να την περάσεις.

Υ.Γ. Επειδή τα έχω δοκιμάσει και τα δύο, μέρα με τη νύχτα σε σχέση με το Χ5

Επειδή ψάχνω κι εγώ τη συγκεκριμένη κατηγορία έχω καταλήξει στα k3 note, homtom ht17 pro και ρίχνω και καμιά ματιά στο pepsi...κάτι άλλο δεν έχω βρει που να τα συνδυάζει όλα.

 

Ειδικά το lenovo και το homtom είναι δίκαρτα, παίρνουν ξεχωριστά κάρτα μνήμης, έχουν fm radio και αποσπώμενη μπαταρία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...