Προς το περιεχόμενο

Πρώτη διαφήμιση για το Galaxy Note7 το οποίο θα κυκλοφορήσει κανονικά σε Ευρώπη και Ελλάδα


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια χαρα ηταν η καμερα του 3! Εγω φοβαμαι οτι η Samsung με το 7  θα μας ριξει παλι στα 12Mpixel και 4:3. Μια χαρα ειναι του 4 στα 16MPixel και 16:9 για να καλυπτει ολη την οθονη στο κινητο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω τι λέτε εσείς, πάντως για μένα το πήδημα ενός νουμερου για να το πάει στο 7 είναι το πιο έξυπνο μαρκετινγκ τρικ που έχω δει! Μπράβο σάμμυ. Σκεφτείτε μόνο τους νουμπάδες άχρηστους που τα παίρνουν μόνο για τη μόστρα, τώρα δεν θα νομίζει η γκόμενα ότι αυτός με το iphone 7 θα είναι πιο λεφτάς γιατί και καλά το νοτε θα είναι περσινό αμα είναι το 6. Και αφήστε αυτούς που λένε για την εξομοίωση των σειρών galaxy με Note για να μην μπερδεύεται ο κόσμος να πλανώνται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα ηταν η καμερα του 3! Εγω φοβαμαι οτι η Samsung με το 7  θα μας ριξει παλι στα 12Mpixel και 4:3. Μια χαρα ειναι του 4 στα 16MPixel και 16:9 για να καλυπτει ολη την οθονη στο κινητο!

Μείωσαν τα mp και αύξησαν το μέγεθος του αισθητήρα. Αυτό πρακτικά σημαίνει ότι δεν θα εκτυπώνεις αφίσα 3χ2 μέτρα αλλά λίγο μικρότερη. Ξέρεις κάτι όμως; Εκεί που άλλα κινητά θα πασχίζουν να εστιάσουν και θα σου κάνουν θόρυβο σε σκοτεινά σημεία, αυτό θα δίνει ρέστα. Και αυτό μετράει πιο πολύ (για μένα τουλάχιστον). Όσο για τον λόγο διαστάσεων, δεν παίζει ρόλο τα mp. Αν κρίνω από το σ7 φίλου, θα είναι 16:9...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω τι λέτε εσείς, πάντως για μένα το πήδημα ενός νουμερου για να το πάει στο 7 είναι το πιο έξυπνο μαρκετινγκ τρικ που έχω δει! Μπράβο σάμμυ. Σκεφτείτε μόνο τους νουμπάδες άχρηστους που τα παίρνουν μόνο για τη μόστρα, τώρα δεν θα νομίζει η γκόμενα ότι αυτός με το iphone 7 θα είναι πιο λεφτάς γιατί και καλά το νοτε θα είναι περσινό αμα είναι το 6. Και αφήστε αυτούς που λένε για την εξομοίωση των σειρών galaxy με Note για να μην μπερδεύεται ο κόσμος να πλανώνται...

 

Ούτε καν; Έτσι κι αλλιώς η αρίθμηση στα S / Note θα ξεπερνούσε αυτή των iPhone, αφού η Samsung προχωράει ένα νούμερο το χρόνο (ενώ η Apple βγάζει και τις "S" συσκευές).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε καν; Έτσι κι αλλιώς η αρίθμηση στα S / Note θα ξεπερνούσε αυτή των iPhone, αφού η Samsung προχωράει ένα νούμερο το χρόνο (ενώ η Apple βγάζει και τις "S" συσκευές).

Ακριβώς. Κάνει μπαμ ότι το έκαναν για να εξομοιώσουν τους αριθμούς στις 2 σειρές τους (S & Note).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Note 3 και γω.

Αλλα νομιζω οτι εφτασε η ωρα για αλλαγη στο 7.

 

Δυστυχως η καμερα του 3 ηταν και ειναι το μελανο του σημειο.

 

+1 note 3 κ εγω, άπειρα ευχαριστημενος!

& η camera μια χαρά ήταν :)

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε καν; Έτσι κι αλλιώς η αρίθμηση στα S / Note θα ξεπερνούσε αυτή των iPhone, αφού η Samsung προχωράει ένα νούμερο το χρόνο (ενώ η Apple βγάζει και τις "S" συσκευές).

Βρε μαζί σου, απλά λέω για τη συγκεκριμένη χρονική συγκυρία...Πάντως αφού θα κυκλοφορήσει και παντού μου φαίνεται θα σπάσει τα ταμεία (αν είναι φυσικά αυτό που φημολογείται ότι είναι...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγάλε ρε samsung ένα NOTE 7 αντάξιο με το s7 και ακόμα καλύτερο και θα ανέβεις ακόμα περισσότερο.

 

Μακάρι να δούμε 3600 μπαταρια Flat και edge έκδοση 64αρα βασική να πέρνει sd 2k οθόνη 6gb Ram snapdragon 821-823 και θα έχουμε το απόλυτο μέχρι το NOTE 8. 4 μερούλες έμειναν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εε πωλειται s7 edge gold αγρατζουν ...ρε τους πουστ... σταματηστε !!! δε μπορω αλλο δε καταλαβαινεται οτι ειμαι αρρωστος και πρεπει να το παρω !!! αντε μλκς σαμσουνγκακηδες αυτη τη δουλεια θα κανουμε συνεχεια

 

οθονη ποσα ιντσοπουλα??

 

επεξεργαστη?? θελω εχυνος ειναι πολυ καλυτερο απο σναπ 

 

εε σορυ ειδα μετα καποια σχολια αφου περασε λιγο η εξαψη ..

 

καμερα.. προχθες φωτογραφιζαμε κατι apartments με dslr nikon και λεω στον συνεργατη δε δοκιμαζεις πανοραμικη μαυτο? παιρνει λοιπον το σ7 παρατησε τη μηχανη και εβγαλε μονο με το κινητο .. σε 2 μερες αγορασε και αυτος ετζ .. μη λετε παραξενα πραγματα .. το σ7 εχει ασυλληπτη καμερα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...