Προς το περιεχόμενο

Πρώτη διαφήμιση για το Galaxy Note7 το οποίο θα κυκλοφορήσει κανονικά σε Ευρώπη και Ελλάδα


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ή εξωτερική εμφάνιση παίζει σημαντικό ρόλο

Ακόμα και στα κινητά.

 

Δε θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο. Η εμφάνιση μετράει άπειρα. Αλλά ακριβώς επειδή η εμφάνιση μετράει, και επειδή τα bezels (ή η απουσία αυτών) είναι μέρος του σχεδίου ενός κινητού, μήπως οι δηλώσεις σαν και την παραπάνω είναι ανούσιες; Σε κάποιον μπορεί να αρέσει να 'ναι το κινητό του όλο οθόνη, σε κάποιον άλλο να του αρέσει να έχει πλαίσια.

 

Λέω εγώ τώρα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 51
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπορεί να είναι και έτσι όπως το λες...

 

Ούτως ή άλλως ή ομορφιά ακόμα και στα κινητά είναι υποκειμενικη...

 

Κάτι π αρέσει σ εμένα δεν αρέσει σε εσένα.οκ δεκτό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβγαιναν πέρυσι όλοι οι ειδικοί και έλεγαν ότι η Samsung δεν έδωσε από την αρχή το Note 5 στην Ευρώπη γιατί κανείς δε χρησιμοποιεί το πενάκι. Το έδωσε αργά, ελπίζω τώρα να μην κάνει τα ίδια λάθη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω το Note 5 και χαλβιαδίαζω το 7 ....απο σύγκριση στο gsmarena δεν εχουν και κάποιες ουσιαστικά τεράστιες διαφορές ή μαλλον να το θέσω αλλιως ,είμαι υπερ-καλυμμένος απο το 5ρι(cpu-καρτα γραφικων,ραμ),

ΑΛΛΑ το αδιάβροχο με την εξτρά μνήμη είναι δελεαστικά...οσο για την εξωτερική εμφάνιση ,τι να λεμε...?αφου του έχω θηκη που δεν αφήνει περιθορια να το δείς...οπως και οι περισσότεροι νομίζω σε θήκη το βάζουν,προτιμώ τις τυπου armour που αντέχουν και σε καμια νορμαλ πτώση,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω το note 3 και ειμαι μια χαρα !

κι εγώ το ίδιο!!! :)

Και ο πατέρας μου το Toyota corola του 78 και είναι μια χαρά.

μη το γελάς (δε ξέρω αν είσαι κάτοχος Note 3/4/5) αλλά πραγματικά δε θεωρώ κι εγώ ότι το 4 και το 5 θα έκαναν κάποιον να ξαναδώσει άλλα τόσα χρήματα για κάτι παρόμοιο...

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποιον αναρωτιέται τα captions με σειρά εμφάνισης μεταφράζονται στα αγγλικά ως εξής:

 

Password should be complicated ?

Good selfie depends on lighting ?

Foreign language needs rote memorization ?

Falling into water means a dead-end ?

5, then 6 ?

 

:-)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι η τιμή ,το χειρότερο είναι ότι βλέπεις κανά xiaomi ή meizu κτλ και μπορεί να χουν ίδια πάνω κάτω ποιότητα κατασκευής και σε χρήση ίδια πάνω κάτω με απόκλιση τιμής παραπάνω από 50%,παντως η σειρά note πάντα ειχε ενδιαφέρον και είναι νομίζω πολύ πιο σταθερή αξία από την s

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού αποφάσισαν να τοποθετούν μη αποσπώμενες μπαταρίες, θα μείνω με τον Note 4 μέχρι να αποφασίσουν να βάλουν μπαταρία που θα την βγάζει αξιοπρεπώς min 3 χρόνια. To Note 2 την έβγαλε 3 χρόνια, ευελπιστώ τα ίδια και για το 4. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...