Προς το περιεχόμενο

Kingston HYPERX Cloud Core στα 41,70 ευρώ @ Gearbest.


black66.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

O ταχυδρομος εχει ερθει ηδη και εχει αφησει ειδοποιητηριο ή θα ερθει μεχρι τη 13.00.

Εκτος και αν ειναι τεμπελιδες σημερα και δεν κανουν διανομη.
Οταν τις πρωτες πρωινες ωρες ειναι στην Μοναδα Διανομης της περιοχης σου, κατα κανονα ερχεται αυθυμερον το χαρτακι.

Αν δεν εχει πολλα γραμματα θα στο φερει σπιτι, ετσι εκανε σε εμενα και τον ρωτησα ποτς γκενεν.
Μου ειπε πως λογω Αυγουστου δεν ειχε πολλα να μοιρασει και μπορεσε να το φορτωσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 420
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν και σε καταλαβαινω, το εχεις κουρασει αφανταστα και ακουγεσαι ιδιαιτερα ρατσιστικος.

Θα υπαρχει λογος για να εχει κολλησει. Δεν ξερω εαν το προσφατο περιστατικο στο αεροδρομιο της Φρανκφουρτης δημιουργησε καθυστερηση..

Εdit: Δεν εισαι ο μονος. http://www.insomnia.gr/topic/618942-%CE%B1%CE%B3%CE%BF%CF%81%CE%AC-%CE%B1%CF%80%CE%BF-gearbest/page-2

 

 

 

Αν γίνομαι κουραστικός φιλαράκι γίνομαι για να ξέρουν και οι υπόλοιποι τι ενδέχεται να τους περιμένει αν κάνουν αγορά από Κίνα! Όσο για το ρατσιστικός καλά κάνω και ακούγομαι έτσι!!!! Μας έχουν κάτσει στον σβέρκο ακόμα και στα δέματα που στέλνουν εκτός από όλα τα άλλα! Και το δέμα είναι εκεί από τις 25 Αυγούστου! Οπότε καμία σχέση με το περιστατικό που έλαβε χώρα στις 31/8!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι ηταν παντα απο κινα δεν περιμεναμε εσενα για να το μαθουμε, στην τιμη αυτη αξιζει ανετα ο ενας μηνας αναμονή!

 

Δεν απευθύνθηκα σε σένα νομίζω. Και απευθύνομαι σε αυτούς που δεν ξέρουν όχι σε αυτούς που ξέρουν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για οσους τα εχουν να ρωτησω κατι χαζό που με προβληματιζει και δεν τρολαρο..

με το υλικό που έχει στα ακουστικα,  στα αυτια απο θέμα ιδρώτα τι γίνετε ? σας ζεσταίνουν τα αυτιά? 

Μιας και τα έχω και εγώ εδώ και μερικές ημέρες, τις ζεστές ημέρες με 29-30°C θερμοκρασία δωματίου σου ζεσταίνουν τα αυτιά, αλλά και τα άλλα που έχω χωρίς την τύπου δερμάτινη επένδυση το ίδιο. Θεωρώ πως είναι εντάξει, ίσως με τα βελούδινα ear pads να είναι καλύτερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και τα έχω και εγώ εδώ και μερικές ημέρες, τις ζεστές ημέρες με 29-30°C θερμοκρασία δωματίου σου ζεσταίνουν τα αυτιά, αλλά και τα άλλα που έχω χωρίς την τύπου δερμάτινη επένδυση το ίδιο. Θεωρώ πως είναι εντάξει, ίσως με τα βελούδινα ear pads να είναι καλύτερα.

 

Επειδή είχα μέχρι πρόσφατα τα Razer Carcharias με βελούδινα ear puds να πω ότι ΠΟΤΕ δεν ίδρωσαν τα αυτιά μου! Με τα δερμάτινα ίσως και μετά από πολλέεες ώρες να ζεσταθούν αλλά και ανάλογα την ποιότητα του δέρματος που από ότι έχω διαβάσει σε όλα τα reviews είναι πολύ καλή χωρίς να δημιουργεί προβλήματα! Με βελούδινα σίγουρα είναι καλύτερα από τα δερμάτινα.

Παιδιά εκεί που λεει στη σελίδα "promo ends in 1day... "  αμα λήξει δεν θα ξαναβάλει ιδια τιμή? 

 

Εδώ και 2 βδομάδες συνεχώς ανανεώνεται η προσφορά. Ελπίζω να συνεχιστεί όσο πουλάει το προϊόν!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mystac75 μας τα εχεις κανει τσουρεκια με τον ρατσισμο σου και με την γκρινια σου, σταματα να σπαμαρεις δεν ενδιαφερουν κανενα αυτα πουλες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mystac75 μας τα εχεις κανει τσουρεκια με τον ρατσισμο σου και με την γκρινια σου, σταματα να σπαμαρεις δεν ενδιαφερουν κανενα αυτα πουλες

 

Γνώμη σου. Για ρώτα αυτούς που δεν ξέρουν αν θέλουν να περιμένουν 1 μήνα με την καθυστέρηση να γίνεται μόνο στην Ευρώπη; Τέλος πάντων, σταματάω εδώ. Και δεν σπαμάρω! Απλά λέω αλήθειες. Καλό μεσημέρι σε όλους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν γίνομαι κουραστικός φιλαράκι γίνομαι για να ξέρουν και οι υπόλοιποι τι ενδέχεται να τους περιμένει αν κάνουν αγορά από Κίνα! Όσο για το ρατσιστικός καλά κάνω και ακούγομαι έτσι!!!! Μας έχουν κάτσει στον σβέρκο ακόμα και στα δέματα που στέλνουν εκτός από όλα τα άλλα! Και το δέμα είναι εκεί από τις 25 Αυγούστου! Οπότε καμία σχέση με το περιστατικό που έλαβε χώρα στις 31/8!!!

Πρωτα απο ολα δεν ειμαστε φιλαρακια.

Δευτερον αυτο που σου συμβαινει δεν ειναι πρωτογνωρο, απλα δεν γινεται καθε μερα.

Για πηγαινε να διαβασεις για χαμενους σακους, για τεραστια delays απο Ελλαδα/Ευρωπη/Ασια ειδικα τις εποχες με μεγαλο φορτο οπως Χριστουγεννα, Πασχα κτλ.

Δεν ξερω εαν πληρωσες για τα μεταφορικα, εαν δεν πληρωσες τοτε δεν εχεις λογο να γκρινιαζεις τοσο.

Το αναφερει ρητα οτι ερχεται σε 15-30 ημερες.

Προσωπικα πληρωσα για το NLPost και ισως γιαυτο ηρθε σε normal χρονικο διαστημα.

Παραλληλα στις 25/08 αγορασα απο ebay free post και σε 7 ημερες ηρθε Ελλαδα.

 

Τελος, εαν καποιος δεν θελει να περιμενει 1 μηνα δεν αγοραζει απο Κινα, αμα δεν το γνωριζει θα το μαθει μια και καλη.

Το να μας ενημερωνεις καθημερινα για το delay των Γερμανων δεν βοηθα πουθενα. Η πρωτη φορα ηταν αρκετη.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτα απο ολα δεν ειμαστε φιλαρακια.

Δευτερον αυτο που σου συμβαινει δεν ειναι πρωτογνωρο, απλα δεν γινεται καθε μερα.

Για πηγαινε να διαβασεις για χαμενους σακους, για τεραστια delays απο Ελλαδα/Ευρωπη/Ασια ειδικα τις εποχες με μεγαλο φορτο οπως Χριστουγεννα, Πασχα κτλ.

Δεν ξερω εαν πληρωσες για τα μεταφορικα, εαν δεν πληρωσες τοτε δεν εχεις λογο να γκρινιαζεις τοσο.

Το αναφερει ρητα οτι ερχεται σε 15-30 ημερες.

Προσωπικα πληρωσα για το NLPost και ισως γιαυτο ηρθε σε normal χρονικο διαστημα.

Παραλληλα στις 25/08 αγορασα απο ebay free post και σε 7 ημερες ηρθε Ελλαδα.

 

Τελος, εαν καποιος δεν θελει να περιμενει 1 μηνα δεν αγοραζει απο Κινα, αμα δεν το γνωριζει θα το μαθει μια και καλη.

Το να μας ενημερωνεις καθημερινα για το delay των Γερμανων δεν βοηθα πουθενα. Η πρωτη φορα ηταν αρκετη.....

 

............... (η σιωπή μου προς απάντησή σου)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηγα να τα παραγγείλω και φτανω στο σημειο για το tracking ..

Πια στο καλο επιλογη βάζετε για na εχει traking? την δεύτερη? 

post-39418-0-07911300-1472820048_thumb.jpg

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηγα να τα παραγγείλω και φτανω στο σημειο για το tracking ..

Πια στο καλο επιλογη βάζετε για na εχει traking? την δεύτερη? 

attachicon.gif1.jpg

 

Η δεύτερη επιλογή έχει tracking σίγουρα όπως και όλες οι άλλες. Ακόμα όμως και unregistered να διαλέξεις, αλλά πληρώσεις shipping insurance πάλι θα έχεις tracking

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια για να καταλαβω. Σε παραγγελιες  ανω των 40 ευρω το gearbest σου δινει απλα ενα tracking number π ισχυει μονο στην κινα? ( στην ουσια εχεις επιλεξει unregistered?)  

Ενω αμα πας σε registered nl post πχ και εισαι ανω των 40 ευρω, αυτα τα 3 κατι ευρω που προσθετει δεν στα κανει δωρεαν ? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...