Προς το περιεχόμενο

Kingston HYPERX Cloud Core στα 41,70 ευρώ @ Gearbest.


black66.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οπως ειπε και ο mistac75, τα ακουστικα στην πλειοψηφια τους -και ειδικα τα επαγγελματικα- δεν περιλαμβανουν ρυθμιστη εντασης.
Δεν ειναι δεδομενο και ουτε standard feature και καλο ειναι να μην συνηθισετε σε αυτη την λογικη εαν σκοπευετε να χρησιμοποιειτε headsets.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 420
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οπως ειπε και ο mistac75, τα ακουστικα στην πλειοψηφια τους -και ειδικα τα επαγγελματικα- δεν περιλαμβανουν ρυθμιστη εντασης.

Δεν ειναι δεδομενο και ουτε standard feature και καλο ειναι να μην συνηθισετε σε αυτη την λογικη εαν σκοπευετε να χρησιμοποιειτε headsets.

 

Παρόλα αυτά όμως είναι μία βολική προσέγγιση για πολλούς gamers. Αλλά ο καθένας όπως βολεύεται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο κακο στην ποιότητα κανουν οι ρυθμιστες εντασης και ειδικα η συνδεση usb... Το δευτερο διοτι χρησιμοποιεί δικια του φτηνιαρα (καθε ακουστικο...) καρτα ηχου για να βγαλει το 7.1 ηχο, καλυτερα να βαλεις ενα razer surround και να τα βαλεις απευθιας στην μητρικη!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρόλα αυτά όμως είναι μία βολική προσέγγιση για πολλούς gamers. Αλλά ο καθένας όπως βολεύεται!

Γιατι ειναι βολικο για τους gamers συγκεκριμενα?

 

Το ανεφερα γιατι αμα μαθει καποιος να θελει ρυθμιστη οταν η πλειοψηφια δεν εχει γιατι συγκεκριμενους λογους και σκοπους, μονο γκρινια θα επιφερει.

Τι να κανουμε, ολα χρειαζονται ξεχωριστη ρυθμιση, και τα games και η μουσικη και το voice chat.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτός που θέλει ρυθμιστή θα πάρει headset με ρυθμιστή, αυτός που δεν έχει πρόβλημα αν δεν έχει ή δε θέλει δε θα πάρει με ρυθμιστή, τόσο απλά. Ούτε γκρίνια ούτε τίποτα. Αυτό εννοούσα.

Επεξ/σία από mistac75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει να χρησιμοποιηθει ο ρυθμιστης των αλλων cloud ακουστικων σε περιπτωση που τον αγορασουμε ξεχωριστα ?

Δεν πουλιέται ξεχωριστά φίλε μου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή δεν υπάρχει after market;;Απιθανο μου φαίνεται.

Εγώ που εχω τα cloud 1, έψαξα αρκετά για την καρτα ήχου usb που εχουν τα cloud 2 αλλα δεν βρηκα καπου.. Αν τα πουλούσαν ξεχωριστά δεν θα υπήρχε λογος η εταιρία να βγάλει τα cloud 2 μιας και το μονο έξτρα feature τους ειναι αυτη η εξωτερική καρτα ήχου usb..

Λογικα υπάρχουν ομως λύσεις απο οχι την ιδια την εταιρία αλλα απο αλλες!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...