Προς το περιεχόμενο

Αγορα αθλητικων παπουτσιων για περπατημα


manthes

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπαρχει καμια προταση για παπουτσια εως 50 ευρω (το πολυ) που να αντεχουν στο περπατημα (εως και 7 χιλιομετρα καποιες φορες) και να ειναι ξεκουραστα; 

Ειμαι 120 κιλα, εχω φαρδυ ποδι και υπερπρηνισμο (δεν ξερω αν υπαρχουν κλιμακες αλλα θα ελεγα πως ειναι ελαφρυς)  οποτε η επιλογη δεν ειναι τοσο ευκολη.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω στο site της nike εχει να φτιαξεις εσυ παπουτσι διαλεγεις πατους και εχει και επιλογες για διαφορα ανατομικα θεματα..  αλλα με 50 ευρω δε νομιζω να βρεις γενικοτερα τιποτα καλο. Καλυτερα να δωσεις κατι παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο Nike μαν, στο λέω γιατί και εγώ ξεκίνησα περπάτημα 1 μήνα τώρα (7-11χιλιόμετρα) και από όλα τα παπούτσια μου, σαν τα Nike τίποτα.

 

Link.png Site: Nike εδώ βρήκα με 53 ευρώ που πιστεύω θα σε βολεύουν.

 

Edit: Τα υπόλοιπα είναι για pm οπότε τα έσβησα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα σου πρότεινα κάτι μεταξύ Nike T-Lite και Adidas Duramo,για τους περιπάτους σου.

Τα έχω και τα δύο.Δεν είναι δρομικά παπούτσια,αλλά για περπάτημα είναι σούπερ.

Στο skroutz θα τα βρεις κάτω από 50 ευρώ.

 

 

Καμια προταση απο κανεναν που να αγορασε κατι καλο σε πιο χαμηλη τιμη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε γενικές γραμμές ναι,μπορεις να τα πάρεις μισό νούμερο μεγαλύτερο.

Εγώ 43 στα NIKE και 43⅓ στα Adidas φοράω.

στα nike εννοεις 42, γιατι ανα ⅔ αναιβαινουν τα νουμερα. 43 δεν υπαρχει . πανε ετσι: 42 42⅔ 43⅓ 44 44⅔ 45⅓

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θες φαρδιά γραμμή κοιτάς και προς της New Balance να γράφουν μέγεθος 2E πέρα από το νούμερο (έχει και κάποια με 4Ε αλλά μιλάμε μάλλον για τρομερά φαρδύ παπούτσι). Αρκετά φαρδιά και τα χρησιμοποιώ χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο Nike αν έχεις φαρδυ πόδι

Επίσης τα asics, έχω ένα ζευγάρι των 60,καλο αλλά στην ίδια τιμή παίρνεις καλύτερα Nike, εγώ τα πήρα λόγο εμφάνισης τα asics.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοραω 46 νουμερο οποτε ειναι σχετικα φαρδυ το ποδι σε συνδιασμο με τα κιλα. Παντως το σκεφτομαι κυριως για asics και ως δευτερη επιλογη τα Nike αν και τα Nike ξεκινανε απο πιο χαμηλες τιμες οποτε συμφερουν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοραω 46 νουμερο οποτε ειναι σχετικα φαρδυ το ποδι σε συνδιασμο με τα κιλα. Παντως το σκεφτομαι κυριως για asics και ως δευτερη επιλογη τα Nike αν και τα Nike ξεκινανε απο πιο χαμηλες τιμες οποτε συμφερουν

να ξερεις τα Asics πιανουν τελεια το ποδι...θα σε βολεψουν,

 

http://www.spartoo.gr/Asics-GEL-CONTEND-3-x3265263.php

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...