Προς το περιεχόμενο

Αγορα αθλητικων παπουτσιων για περπατημα


manthes

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Mετα απο ενα χρονο και αφου αγορασα asics με τα οποια δεν ενθουσιαστηκα, στιβαρο παπουτσι αλλα σε οτι αφορα τον πατο και ειδικα την φτερνα καμια διαφορα ειτε απο reebok ειτε απο fila των 25 ευρω, σκεφτομαι να παρω ενα φτηνο παπουτσι εως 35 με 40 ευρω το πολυ. Ειμαι αναμεσα στο nike initiator και το puma axis v4. Εχει κανεις αποψη για αυτα τα δυο; Θα επαιρνα το adidas galaxy 3m το οποιο ειναι αυτο που θελω αλλα βρηκα δυο σχολια οτι σκιζονται στο πλαι αν εχεις φαρδυ ποδι οποτε 99% βγαινει εκτος.

Η πλακα ειναι πως η συγκριση γινεται σε σχεση με ενα admiral των 20-25 ευρω που ειχα παρει πριν απο λιγα χρονια και ειχες την αισθηση πως η φτερνα πατουσε σε ελατηρια αλλα δυστυχως δεν ξαναβρηκα κατι τετοιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμενα να εβρισκα το ιδιο καλο παπουτσι με το φτηνιαρικο admiral. Παντως η ερωτηση μου ειναι αν εχει κανεις αποψη αναμεσα στο Nike και το puma που ανεφερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Μετα απο αρκετο ψαξιμο ειδα πως παπουτσια στο στυλ που θελω ειναι της adidas τα boost & bounce και απο puma τα ignite. Τα asics και nike δεν εχουν αναλογη τεχνολογια σε παρομοια λεφτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν ,

Για υπερπρηνισμό είναι τα :

Adidas sequence σε πιο χαμηλή τιμή και φυσικά τα Asics Kayano σε πιο υψηλή .

Τα Asics τα συγκεκριμένα τα έχω και έχουν από τις πιο ενισχυμένες φτέρνες που έχω δει .

Αν πάρεις Asics του 50ρικου μην περιμένεις κάτι ιδιαίτερο .

Έχουν και τα saucony ανάλογο μοντέλο για αυτόν τον τύπο πατήματος και με πολλά και με λιγότερο χρήματα .

Για εμένα : πρόσεξε τα πόδια σου και πάρε κάτι σωστό

(ακριβό )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...