Προς το περιεχόμενο

vr headset + bluetooth controller με 6.8$


mikemart

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστώ OP, τα είχα βάλει στη wishlist στο Aliexpress αυτά τα μαραφέτια αλλά στο dd4 τα έχει πολύ πιο φτηνά.

 

Εγώ παρήγγειλα αυτά εδώ γτηγτηυτηυτ/goods/New-Virtual-Reality-VR-BOX-II-2.0-Version-3D-Glasses-Google-Cardboard-VR-Glasses-3D-Video-Movie-Game-For-Smartphones_88931.html με 9,10€ τα οποία έχουν adjustment για μυωπικούς χρήστες.

Τώρα τι θα στειλουν....

 

Αν δείς και στο άσπρο του θέματος, έχει φωτογραφία πως ρυθμίζεται η εστιακή απόσταση και η απόσταση κέντρων.

Επιπλέον ένα comment στο aliexpress, του προιόντος που αναφέρεις εσύ γράφει:

 

 All well and mega fast. except that the focus lens is not regulated, but manual says that it is possible.  :-(
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 369
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Επειδη πολλοι το αναφερουν σαν δειγμα αξιοπιστιας, ας σημειωθει οτι το tracking νουμερο, δεν συνεπαγεται τιποτε απολυτως, μπορει καλλιστα να στειλει μια καρφιτσα και να ισχυριστει οτι ειχε μεσα το προιον, καλυτερα ανοιξτε το πακετο με βιντεο.

Γνωμη μου, χασιμο χρονου για dispute, αλλα οσοι θελουν να παραγγειλουν, ας τραβηξουν ενα βιντεακι με το κινητο καλου-κακου.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη πολλοι το αναφερουν σαν δειγμα αξιοπιστιας, ας σημειωθει οτι το tracking νουμερο, δεν συνεπαγεται τιποτε απολυτως, μπορει καλλιστα να στειλει μια καρφιτσα και να ισχυριστει οτι ειχε μεσα το προιον, καλυτερα ανοιξτε το πακετο με βιντεο.

Γνωμη μου, χασιμο χρονου για dispute, αλλα οσοι θελουν να παραγγειλουν, ας τραβηξουν ενα βιντεακι με το κινητο καλου-κακου.

 

Για 6,8$ ας κάνουμε και ένα dispute!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παρήγγειλα αυτά εδώ φγτηυηυτ/goods/New-Virtual-Reality-VR-BOX-II-2.0-Version-3D-Glasses-Google-Cardboard-VR-Glasses-3D-Video-Movie-Game-For-Smartphones_88931.html με 9,10€ τα οποία έχουν adjustment για μυωπικούς χρήστες.

Τώρα τι θα στειλουν....

Που το λεει αυτο για τους μυωπικους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για οποιον ενδιαφέρεται τα ιδια ακριβως από αξιοπιστο σαιτ και με tracking number https://www.zapals.com/vr-box-2-0-virtual-reality-3d-glasses-for-iphone-android-phone.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για οποιον ενδιαφέρεται τα ιδια ακριβως από αξιοπιστο σαιτ και με tracking number https://www.zapals.com/vr-box-2-0-virtual-reality-3d-glasses-for-iphone-android-phone.html

Ποιο ακριβο και χωρις Bluetooth remote control...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο ακριβο και χωρις Bluetooth remote control...

Σε καποια φωτογραφια κατω το δειχνει, αλλα μπορει και να μην το εχει. Παντως η τιμη είναι καλη και το σαιτ αξιοπιστο. Γιατι αυτό που αγοράσαμε από DD4 δεν ξερω αλλα εχω μια μεγαλη αμφιβολια αν θα το παραλαβουμε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτες ειναι μια απο τις Αγορες...που απλα περιμενεις....και καααποια στιγμη...σκαει ενα ωραιο δεματακι....ή οταν εχεις φαει καμια "ηττα" ...ριχνεις 2 mail με μπινελικια στο τσακιρ κεφι...και αφηνεις το paypal να κανει τα υπολοιπα....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το παρήγγειλα και εγώ. Για 6 ευρώ αξίζει το ρίσκο.

 

Σε τελική ανάλυση απλά κάνεις ένα dispute.

 

Υ.Γ: Για 2η φόρα μέσα σε ένα μήνα δούλεψε κανονικά το paypal με χρεωστική Πειραιώς :-D

Επεξ/σία από The_Judas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς είναι fake το αντικείμενο σε περίπτωση που παραλάβει κάποιος αλλά και πάλι για να μπορεί να βγεί ο Best999 στα 6€ για το σετάκι και με τέτοιο στοκ μόνο αν έκλεψε κάνα container....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...