Προς το περιεχόμενο

Διαθέσιμη η “επετειακή αναβάθμιση” των Windows 10 Mobile (Anniversary Update)


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

windows 10 mobile... χαχαχαχαχα

 

sorry lumia users FeelBadMan

Λοιπόν αν και πλέον δε έχω Lumia, θέλω να σε ρωτήσω...Αντε οκ το έγραψες αυτό, τί κατάλαβες, άλλαξε κάτι, μήπως ένιωσες καλύτερα ψυχολογικά ? Πες μας να ξέρουμε με τι άτομο έχουμε να κάνουμε ώστε να πράττουμε και εμείς ανάλογα.

 

On topic, η αλήθεια είναι ότι ήταν καιρός να έρθει και θέλω να πιστεύω ότι διόρθωσαν τα bugs.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ πιο γρήγορο λειτουργικό, σταθερό με σημαντικές προσθήκες και η universal εφαρμογή skype δεν έχει καμία σχέση με την προηγούμενη. Με την redstone 2 πια θα είναι σε πολύ καλό επίπεδο αλλά μέχρι στιγμής θέλει κι άλλη δουλεία. Είναι απαράδεκτο πχ messenger και το Facebook (beta), must have εφαρμογές να μην είναι ακόμα τελειοποιημένες.

Εντάξει το μόνο που λείπει είναι το Facebook Live και οι δυνατότητα κλήσης στο Messenger.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ πιο γρήγορο λειτουργικό, σταθερό με σημαντικές προσθήκες και η universal εφαρμογή skype δεν έχει καμία σχέση με την προηγούμενη. Με την redstone 2 πια θα είναι σε πολύ καλό επίπεδο αλλά μέχρι στιγμής θέλει κι άλλη δουλεία. Είναι απαράδεκτο πχ messenger και το Facebook (beta), must have εφαρμογές να μην είναι ακόμα τελειοποιημένες.

δεν φταίει η ms αλλά το facebook απλά τα πράγματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ το success story των windows phone συνεχιζεται ,ειδικα απο πωρωμενους χρηστες που παιρνουν κοσμο στο λαιμο τους

 

 Σώσε τους!!!!! Αφιέρωσε την ζωή σου για τα θύματα των πορωμένων χρηστών!!!!

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

windows 10 mobile... χαχαχαχαχα

 

sorry lumia users FeelBadMan

Δεν μου λες εχεις Ψυχολογικα ετσι  δεν μπορω να σκεφτω κατι αλλο !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει το μόνο που λείπει είναι το Facebook Live και οι δυνατότητα κλήσης στο Messenger.
Και το ότι αρκετές φορές πρέπει να κάνεις επανεκκίνηση τη συσκευή γιατί το messenger δεν ανοίγει αλλιώς, και το ότι το Facebook κολλάει στο scrolling... Γενικά έχουν θέματα σταθερότητας πάρα πολλά.

 

δεν φταίει η ms αλλά το facebook απλά τα πράγματα.
Δεν μπορεί να φταίει μόνο ο ένας αλλά και η εφαρμογή της Microsoft για το Facebook είχε και έχει πάρα πολλά θέματα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το ότι αρκετές φορές πρέπει να κάνεις επανεκκίνηση τη συσκευή γιατί το messenger δεν ανοίγει αλλιώς, και το ότι το Facebook κολλάει στο scrolling... Γενικά έχουν θέματα σταθερότητας πάρα πολλά.

 

Δεν μπορεί να φταίει μόνο ο ένας αλλά και η εφαρμογή της Microsoft για το Facebook είχε και έχει πάρα πολλά θέματα.

Αποτι κατάλαβα προβλήματα υπάρχουν πιο πολύ στα mid-low end μοντέλα, οπότε κάποια πράγματα πρέπει να διορθωθούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tην κατεβαζω τωρα σε 435 δεν ξερω βεβαια απο πια ευρωπαικη χωρα ειναι

 

Ρυθμίσεις -> σύστημα -> πληροφορίες -> πάροχος κινητής τηλεφωνίας.

Εμένα πχ εκεί λέει CV NL άρα είναι από Ολλανδία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το ότι αρκετές φορές πρέπει να κάνεις επανεκκίνηση τη συσκευή γιατί το messenger δεν ανοίγει αλλιώς, και το ότι το Facebook κολλάει στο scrolling... Γενικά έχουν θέματα σταθερότητας πάρα πολλά.

 

Δεν μπορεί να φταίει μόνο ο ένας αλλά και η εφαρμογή της Microsoft για το Facebook είχε και έχει πάρα πολλά θέματα.

 

 

Για το fb φταίει το facebook, καθόλου η ms. Απόδειξη ότι είναι beta και ότι βγάζει μέρα παρά μέρα update. Βγήκε με πολλά προβλήματα και το μαζεύουν όσο πιο γρήγορα μπορούν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικοί εδώ μέσα πραγματικά έχετε συμπτώματα κατωτεροτητας.

Συγγνώμη που δεν θέλω και δεν έχω να πληρώσω 600 ευρό για να μην κολαει το τηλέφωνο μου και στα βασικά για τα επόμενα 3 χρόνια.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως η Microsoft δεν πιέζει ώστε να βγαίνουν πιο γρήγορα και ολοκληρωμένες οι εφαρμογές; γιατί και το Facebook της Microsoft επαναλαμβάνω ήταν μαύρο χάλι

 

@SIP1995 έχω Lumia 930 και αντιμετωπίζω τα προβλήματα που αναφέρω :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...