Προς το περιεχόμενο

Τα χειριστήρια του Nintendo NX θα διαθέτουν αισθητήρες κίνησης και ανάδραση


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όσοι δεν ξέρετε (και ξέρετε ποιοι είστε) απλα μην μιλάτε...(παίξτε με το playstation/pc/Xbox σας call of duty 4016)

Και για να μην παρεξηγούμαστε κι εγώ έχω ΚΑΙ τα παραπάνω.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και άλλοι φτιάξανε φορητές κονσόλες αλλά δεν ήταν μια κουμούτσα με μια τόσο δα οθονίτσα PSP-3000-Silver.jpg

Ναι εχεις δικιο, γι'αυτο η sony πλεον στα φορητα δεν υπαρχει.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι δεν ξέρετε (και ξέρετε ποιοι είστε) απλα μην μιλάτε...(παίξτε με το playstation/pc/Xbox σας call of duty 4016)

Και για να μην παρεξηγούμαστε κι εγώ έχω ΚΑΙ τα παραπάνω.

Θα παίξεις το super extra mario 3d Galaxy underworld 10 ;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι δεν ξέρετε (και ξέρετε ποιοι είστε) απλα μην μιλάτε...(παίξτε με το playstation/pc/Xbox σας call of duty 4016)

Και για να μην παρεξηγούμαστε κι εγώ έχω ΚΑΙ τα παραπάνω.

gran turismo,forza,god of war,halo,far cry.....εσύ παίξε supermario κοντρες με τον μαικ φασολάκη 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gran turismo,forza,god of war,halo,far cry.....εσύ παίξε supermario κοντρες με τον μαικ φασολάκη

 

Πω πω ανατριχιασα με τοση αντριλα. Δηλαδη οσοι παιζουμε και mario και τα οσα αναφερεις σε ποια κατηγορια ανηκουμε; Φαινεται οτι δεν το κατεχεις το αθλημα απλα ρωταω.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gran turismo,forza,god of war,halo,far cry.....εσύ παίξε supermario κοντρες με τον μαικ φασολάκη 

Μεταξύ μας, οι παρόν κονσόλες δεν αξίζουν μία. PS4 είχα και το πούλησα και πήρα Wii U μόνο και μόνο για να παίζω κανένα Nintendo παιχνίδι με φίλους και την οικογένεια. Άμα θέλω First person shooter, Racing κλπ στήνω ένα PC δίπλα από το Wii και τα παίρνω στο 1/3 της τιμής μέσω Steam και όχι 70-90€ το παιχνίδι με 30fps στις περισσότερες περιπτώσεις. Τα μόνα παιχνίδια που αξίζουν αυτή τη στιγμή σε PS4 και Xbone είναι Gears of War, Halo, God of War, Uncharted 4 άντε και κανένα Grand Turismo. Ακόμα και τρίτου προσώπου παιχνίδια μπορείς να παίξεις στο PC με ένα χειριστήριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...