Προς το περιεχόμενο

Στις 6 Σεπτεμβρίου η LG ανακοινώνει το LG V20 με Android 7.0 Nougat


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Εσυ δλδ βλεπεις απο 3 μετρα σε 24αρα; και τι ακριβως βλεπεις σ αυτη την αποσταση;  Σε μια 50αρα στα ποσα θα βλεπεις στα 10;

Εσυ δλδ φιλε μου,στο υπνοδωματιο σου εχεις 50αρα;;;. Μπραβο σου. Εγω παλι,δυστυχως εχω 24αρα και βλεπω απο τα 3 ΟΛΟΚΛΗΡΑ μετρα...

Τέτοια φάση :P

Everythings-Coming-Up-Sparrow-Pirates-of

Ισχυει το ιδιο παραπανω και για σενα...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ δλδ φιλε μου,στο υπνοδωματιο σου εχεις 50αρα;;;. Μπραβο σου. Εγω παλι,δυστυχως εχω 24αρα και βλεπω απο τα 3 ΟΛΟΚΛΗΡΑ μετρα...

Ισχυει το ιδιο παραπανω και για σενα...

Κάνεις πλάκα πραγματικά.. δεν μιλάμε για 40+ ίντσες αλλά για 24-27 τι διακρίνεις από χαρακτήρες σε 24άρα από τα τρία μέτρα; Τρία μέτρα απόσταση έχω την τηλεόραση 42" στο σαλόνι από τον καναπέ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για LG G4 ακούστηκε τίποτα για Nougat αν θα πάρει?

Λογικα πρεπει να παρει αφου αν δεν παρει αυτο τοτε τι να πουν οι συσκευες που εχουν χειροτερα specs.Ασε που ηταν η ναυαρχιδα της εταιριας του 2015 και μεχρι πριν λιγους μηνες πριν βγει το G5. Αρα μιλαμε για σιγουρη αναβαθμιση αλλα αγνωστο το ποτε(και ποσοι θα την εχουν κρατησει μεχρι τοτε κιολας με τα θεματα Bootloop που εχουν παρει τετοια διασταση).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Επισης με τοσα προβληματα που εχουν εμφανιστει στα τελευταια μοντελα της LG(μικρα δειγματα bootloop και στο V10)η LG ειναι αυτη τη στιγμη μια απο τις πιο αναξιοπιστες εταιριες του χωρου.

Προβλημα θα ηταν φιλε μου εαν η LG το αγνοουσε και δεν εκανε τπτ για αυτο. Με το που παρουσιαστει προβλημα εχεις αμεση αντικατασταση σε 15 μερες.

Δεν εχω ακουσει κανεναν που να ειχε προβλημα με bootloop και να μην λυθηκε απο την LG. Και αυτο εμενα μου δειχνει αξιοπιστια στην εταιρια.

Οτι αν εχω προβλημα θα λυθει...

 

Ως πρωην κατοχος G4 και νην v10 εχω να πω μονο τα καλυτερα.

Σε αντιθεση με οσους την κραζουν, για τους ιδιους λογους εγω λεω δεν ξαναλλαζω εταιρια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνεις πλάκα πραγματικά.. δεν μιλάμε για 40+ ίντσες αλλά για 24-27 τι διακρίνεις από χαρακτήρες σε 24άρα από τα τρία μέτρα; Τρία μέτρα απόσταση έχω την τηλεόραση 42" στο σαλόνι από τον καναπέ

Γιατι να σε τρολλαρω φιλε μου;;;. Αυτην εχω στο υπνοδωματιο μου,μια 24 samsung. Μια χαρα βλεπω και τους υποτιτλους. Αυτο με τις ιντσες/μετρα,ισχυει,αλλα ειναι για την ιδανικη και ξεκουραστη θεαση. Δεν σημαινει οτι σε 24αρα στα 3 μετρα δεν βλεπεις την τυφλα σου. Επισης,εγω "εξομολογηθηκα".... Σειρα σου τωρα,τι "εργαλειο" διαθετεις στο υπνοδωματιο;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι να σε τρολλαρω φιλε μου;;;. Αυτην εχω στο υπνοδωματιο μου,μια 24 samsung. Μια χαρα βλεπω και τους υποτιτλους. Αυτο με τις ιντσες/μετρα,ισχυει,αλλα ειναι για την ιδανικη και ξεκουραστη θεαση. Δεν σημαινει οτι σε 24αρα στα 3 μετρα δεν βλεπεις την τυφλα σου. Επισης,εγω "εξομολογηθηκα".... Σειρα σου τωρα,τι "εργαλειο" διαθετεις στο υπνοδωματιο;;;

.....  μιλούσα για υπολογιστές στις 5K και 1600p και όχι για τηλεοράσεις .. τηλεόραση έχω μία γιατί μία χρειάζομαι στις 42" Full HD. Είχα την εντύπωση ότι μιλούσαμε για συσκευές που μπορείς να κάνεις παραγωγική εργασία και όχι να παρακολουθείς μόνο βίντεο και φωτογραφίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα 1100€ βρισκεις πολλες κ καλες συσκευες

Παντως στο σκρουτζ απο 800 εως 1100 βγαζει 2!!!!

http://www.skroutz.gr/c/40/kinhta-thlefwna.html?price_min=800%2C00+%E2%82%AC&price_max=1.100%2C00+%E2%82%AC

 

Εαν απαγορευεται που εβαλα το λινκ (μπορει να θεωρηθει διαφημιση) ζητω συγνωμη απο τους admin.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προβλημα θα ηταν φιλε μου εαν η LG το αγνοουσε και δεν εκανε τπτ για αυτο. Με το που παρουσιαστει προβλημα εχεις αμεση αντικατασταση σε 15 μερες.

Δεν εχω ακουσει κανεναν που να ειχε προβλημα με bootloop και να μην λυθηκε απο την LG. Και αυτο εμενα μου δειχνει αξιοπιστια στην εταιρια.

Οτι αν εχω προβλημα θα λυθει...

http://www.insomnia.gr/topic/617070-%CF%83%CF%87%CE%B5%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AC-%CE%BC%CE%B5-bootloops-%CF%83%CF%84%CE%BF-lg-g4/

 

70σελιδες για την ''αξιοπιστια'' της LG που ''λυνει'' το προβλημα.

 

Πες το παραπανω σε ατομα που εχουν παει δεν ξερω και εγω ποσες φορες στο service και συνεχεια ολο αλλαγη πλακετας γινεται.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από specs τούμπανο άλλα τεράστιο σε διαστάσεις για τα σημερινά δεδομένα αν δεν βγάλει τα κλασικά προβλήματά των συσκευών lg θα ναι must για κάποιον που θέλει high end phablet και  δεν του φτάνουν για να πάρει το note 7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.insomnia.gr/topic/617070-%CF%83%CF%87%CE%B5%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AC-%CE%BC%CE%B5-bootloops-%CF%83%CF%84%CE%BF-lg-g4/

 

70σελιδες για την ''αξιοπιστια'' της LG που ''λυνει'' το προβλημα.

 

Πες το παραπανω σε ατομα που εχουν παει δεν ξερω και εγω ποσες φορες στο service και συνεχεια ολο αλλαγη πλακετας γινεται.....

Το διαβασα το λινκ.

Απο την αλλη δεν καταφερα να δω αυτο που λες σε σχεση με αυτο που ειπα εγω.

ΔΕΝ λεει πουθενα οτι η LG δεν ηταν παρουσα στα προβληματα.

Οτι παρουσιαστηκαν προβληματα, ναι φυσικα... Οτι οι ιδιες συσκευες πηγαν και 2η και 3η φορα επισης ναι.

Το οτι οι ιδιες συσκευες πηγαν τοσες φορες, αυτο και μονο δεν σου λεει φιλε μου, οτι η LG ειναι παρουσα και στις πιο προβληματικες περιπτωσεις?

 

Επισης να προσθεσω πως τα μισα ποστ ειναι δικα σου!

To 1/4 δεν ειναι καν κατοχoi G4. ktl.

 

Επισης να προσθεσω πως το 60% των votes λενε πως δεν ειχαν προβλημα. Και για λογους στατιστικης, το 100% των votes ειναι μονο οσοι ανηκουν στο group των χρηστων του insomnia που εψαξαν και πηραν μερος στο poll! Δεν αντιπροσωπευει ουτε στο ελαχιστο τον αριθμο των χρηστων του G4.

 

Οπως και να χει. Μπορω να μιλησω μονο προσωπικα.

Δεν ειχα προβλημα με το G4 μου.

Δεν ξερω καποιον που να ΜΗΝ αντιμετωπιστηκε το προβλημα του. (5 ατομα ξερω που εχουν G4) (o 1 ειχε προβλημα)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το διαβασα το λινκ.

Απο την αλλη δεν καταφερα να δω αυτο που λες σε σχεση με αυτο που ειπα εγω.

ΔΕΝ λεει πουθενα οτι η LG δεν ηταν παρουσα στα προβληματα.

Οτι παρουσιαστηκαν προβληματα, ναι φυσικα... Οτι οι ιδιες συσκευες πηγαν και 2η και 3η φορα επισης ναι.

Το οτι οι ιδιες συσκευες πηγαν τοσες φορες, αυτο και μονο δεν σου λεει φιλε μου, οτι η LG ειναι παρουσα και στις πιο προβληματικες περιπτωσεις?

 

Επισης να προσθεσω πως τα μισα ποστ ειναι δικα σου!

To 1/4 δεν ειναι καν κατοχoi G4. ktl.

 

Επισης να προσθεσω πως το 60% των votes λενε πως δεν ειχαν προβλημα. Και για λογους στατιστικης, το 100% των votes ειναι μονο οσοι ανηκουν στο group των χρηστων του insomnia που εψαξαν και πηραν μερος στο poll! Δεν αντιπροσωπευει ουτε στο ελαχιστο τον αριθμο των χρηστων του G4.

 

Οπως και να χει. Μπορω να μιλησω μονο προσωπικα.

Δεν ειχα προβλημα με το G4 μου.

Δεν ξερω καποιον που να ΜΗΝ αντιμετωπιστηκε το προβλημα του. (5 ατομα ξερω που εχουν G4) (o 1 ειχε προβλημα)

Φιλε μου συγνωμη αλλα μας δουλευεις?

1)Το θεμα εχει 1050 σχολια.Εγω εχω γραψει 30 σχολια ολα και ολα πανω σε αυτο.Τα μισα σχολια ειναι δικα μου? Επισης ποιος σου ειπε εσενα οτι αυτος που πατησε οτι δεν του εβγαλε προβλημα ,οτι δεν του εβγαλε προβλημα μετα το vote που εκανε.

Δεν αντιπροσωπευουν το προβλημα του G4?Δες και στο εξωτερικο αν εχει εμφανιστει η οχι.

 

Τελος η LG ηταν παρουσα στο προβλημα πως ακριβως?Με το λεει στο service να αλλαζουν συνεχεια μητρικες πλακετες?Με το να λεει οτι το προβλημα στο G4 οφειλεται στο hardware,αφου υπαρχουν περιπτωσεις που εχει εμφανιστει και στο V10 και στο G5?

Ελεος δηλαδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ελεος δηλαδη.

Ελεος δηλαδη...

 

Ισως τελικα εχεις δικιο...

Θα προτειμουσα μια εταιρια που δεν θα αναγνωριζε καμια ευθυνη.

Οτι θα μου ελεγε "κακο του κεφαλιου σου"

Οτι θα ελεγε... "δεν ειναι η πραγματικοτητα οπως οι διαφημισεις... δεν μπαινει στη θαλασσα..."

"Δεν καλυπτεται απο την εγγυηση"

"Δεν εχει τιποτα η συσκευη" (Αυτο και αν το εχουμε ακουσει!!!)

"Δεν πρεπει να καπνιζετε μπροστα στη συσκευη"

 

Εχεις δικιο... Τετοια εταιρια θελω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...