Προς το περιεχόμενο

Samsung LT24E390EW Monitor-Tv --- 119€ - [ΤΕΛΟΣ]


livaspy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απο χτες ημουν με το ενα δαχτυλο στο ποντικι για αγορα  :-D  ,τελικα μολις εκανα παραγγελια ,ευχαριστω τον ts και οσους δωσατε τα φωτα σας  :D  ,

με τα λεγόμενά σας εμενα με καλυπτει και με το παραπανω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα.Αν κάποιος από Αθήνα έχει παραγγείλει απο Κωτσο και δεν την θέλει ας στείλει ένα μνμ.Ευχαριστώ πολύ.

 

και αντίστοιχα από Θεσ/νίκη (όταν του είπα ότι την πήρα ζήλεψε ο κολλητός :-) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα κ από μένα .

Της συγκεκριμένη την είχα πάρει απο προσφορά του Plaisio μόλις είχε αρχίσει το mudial . Μόλις έγινε η αγορά απαίτησα απο το service να μου την ελέγξουν για τυχόν καμένα pixel ξέροντας βέβαια ότι η πολιτική της Samsung αναφέρει πάνω απο 8 pixel γίνεται αντικατάσταση . Μου την άνοιξαν με προσοχή τα παλικάρια παρουσία μου και δεν είδαμε κανένα καμένο pixel .

Να πω ότι ήμουν γκαντέμης ή έτυχε σε εμένα . Η συνέχεια ήταν περιπετειώδη αφού πήγα σπίτι την σεταρα είδα κανα δυο ματσάκια και ξαφνικά όταν την άνοιξα μια κάθετη μαύρη γραμμή στο πάνελ . Γυρνάω και σε monitor το ίδιο πρόβλημα . Ξενέρωσα γιατί είχαν περάσει η 7 μέρες doa . Ήμουν στην 9 μέρα . Τηλ αμέσως στο πλαίσιο , κλασικά μπαλάκι με κάνανε στην σαμμυ όπου και στο τηλ με ενημέρωσαν ότι πρέπει να τους στείλω photo και επεξήγηση του προβλήματος με Mail . Σε 2 μέρες μου απάντησαν ότι θα έρθει courier να την παραλαβή για ΕΠΙΣΚΕΥΗ του πάνελ αν και ζήτησα αντικατάσταση .

Έτσι και έγινε . Μου απάντησαν σε 4 εργάσιμες ότι το πρόβλημα οφείλεται στο πάνελ και είναι συχνό φαινόμενο . Την 5 μέρα μου την έστειλαν κα όλα καλά μέχρι σήμερα .

Να πω τέλος ότι η εξυπηρέτηση ήταν άψογη απο την σαμμυ .

 

Αυτά . Σορρυ για το μακροσκελές μήνυμα .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το dvi->HDMI αρκετές φορές (σε όσες κάρτες το δοκίμασα δηλαδή) δεν χάνεις ήχο.

Έχω την ati radeon 5750 ,λες να μου βγάλει και ηχο; στην θέση hdmi έχω μια 46"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, γιατί όχι. Εγώ το έχω δοκιμάσει σε:

9800GT-GTS250-GTX260/275-GTX460-GTX560 και είχα ήχο απο τα dvi τους με καλώδιο hdmi.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα κ από μένα .

Της συγκεκριμένη την είχα πάρει απο προσφορά του Plaisio μόλις είχε αρχίσει το mudial

 

το πρόβλημα οφείλεται στο πάνελ και είναι συχνό φαινόμενο .

 

 

αυτο αφορα το συγκεκριμενο μοντελο ; 

Το λεει ξεκαθαρα νομιζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την πηρα και εγω και μολις την ανοιξα ειχε μια μαυρη γραμμη 1,5 cm περιπου. Δεν ξερω αν ηταν καμμενα pixel δεν μπορεσα να καταλαβω.

Την πηγα πισω και πηρα αλλη.

Ευχαριστω και εγω τον topic starter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...