Προς το περιεχόμενο

Samsung LT24E390EW Monitor-Tv --- 119€ - [ΤΕΛΟΣ]


livaspy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για κρεβατοκάμαρα μήπως είναι μικρή η85αρα;

Για 3 μετρα απόσταση μια χαρά είναι.

Πες μου ότι θα είχες την οικονομική άνεση να μην το σκέφτεσαι και θα έβαζες 32 αντί για 85 και στην τουαλέτα.

Η συνέχεια της συζήτησης μπορεί να γίνει 1 μήνα αφου πάρεις την 24 και την βάλεις στα 2-3 μέτρα.

Οχι μια μέρα μετα, ένα μήνα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 151
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για υπολογιστη ειναι καλη η 24?

 

Θεωρώ πως είναι το όριο για FullHD ανάλυση. Πιο μεγάλη και αρχίζει να πιξελιάζει αρκετά.

Έριξα και εγώ μια παραγγελία, thanks TS!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγάλη απόσταση για 24"...Κανονικά θες απο 40 κ πάνω

Καλα οταν ειχαμε στα υπνοδωματια τηλεορασεις 14-15 ιντσων που εισασταν ολοι ρε παιδια? Μιλαω για τις παλιες τις χοντρες τηλεορασεις.....

Δεν λεω το ιδανικο για 2-3 μετρα ειναι 32'' αλλα καποιοι ισως βολευονται και με λιγοτερες ιντσες.

Εγω ειχα για 8 χρόνια περίπου στο υπνοδωματιο monitor-tv 22'' της LG απο τα πρωτα μοντελα που βγηκαν και δεν ειχα θεμα. Αναγκαστηκα να την αλλαξω οταν επρεπε να συνδεω αποκωδικοποιητες κλπ

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα οταν ειχαμε στα υπνοδωματια τηλεορασεις 14-15 ιντσων που εισασταν ολοι ρε παιδια? Μιλαω για τις παλιες τις χοντρες τηλεορασεις.....

 

 

Γι'αυτό θησαύριζαν οι οφθαλμίατροι.  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα οταν ειχαμε στα υπνοδωματια τηλεορασεις 14-15 ιντσων που εισασταν ολοι ρε παιδια? Μιλαω για τις παλιες τις χοντρες τηλεορασεις.....

Δεν λεω το ιδανικο για 2-3 μετρα ειναι 32'' αλλα καποιοι ισως βολευονται και με λιγοτερες ιντσες.

Εγω ειχα για 8 χρόνια περίπου στο υπνοδωματιο monitor-tv 22'' της LG απο τα πρωτα μοντελα που βγηκαν και δεν ειχα θεμα. Αναγκαστηκα να την αλλαξω οταν επρεπε να συνδεω αποκωδικοποιητες κλπ

Να σου θυμίσω ότι τότε δεν είχες/είχαμε και κινητό ...

Θεωρώ πως είναι το όριο για FullHD ανάλυση. Πιο μεγάλη και αρχίζει να πιξελιάζει αρκετά.

Έριξα και εγώ μια παραγγελία, thanks TS!

Θα σου σε λίγες μέρες γιατί πήρα 27"

 

 

Μολις έβαλε και το mediaMarkt προσφορά (edit: άκυρο μάλλον έκανα λάθος.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ντε, δεν ξέρω ποιός από τους δύο σας έχει το περισσότερο δίκιο.

 

 

Μολις έβαλε και το mediaMarkt προσφορά για αυτούς που δεν βολεύει ο κωτσο...

Μάλλον έκανα λάθος.

Μπορεί να το ψάξει όποιος ενδιαφέρεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατι μου λεει οτι ενας οφθαλμιατρος θα υποστηριζε το αντιθετο :P

 

Ίσα ίσα..Όσο μεγαλύτερη η οθόνη τόσο πιο ξεκούραστη.

Άσε την ακτινοβολία που είχαν οι crt.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα μία για την κουζίνα, και ψήνομαι και για άλλη μία για να τη χρησιμοποιήσω κυρίως σα μόνιτορ και αλλάξω ένα αρχαίο setup στο οποίο έχω αυτή: http://www.e-shop.gr/lg-w2361v-pf-23-tft-p-PER.169565

Πιστεύετε θα δω μεγάλη διαφορά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα 2-3 μέτρα βάζεις 85" και το συζητάς για 24".

 

Προφανώς και είναι απελπιστικά λίγες οι 24" για την απόσταση αυτή, αλλά ρε φίλε...

 

...η πρότασή σου, είναι ο απόλυτος ορισμός τού «πιο υπερβολικός πεθαίνεις»! Άκου 85" στα 2-3 μέτρα!!! (Εντάξει, έχει κι ένα θετικό: Δε θα πιάσει ποτέ άλατα ο αυχένας του από το συνεχές πέρα δώθε...)

 

Να φανταστώ ότι, όταν πας κινηματογράφο, κάθεσαι στην πρώτη σειρά;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα μία για την κουζίνα, και ψήνομαι και για άλλη μία για να τη χρησιμοποιήσω κυρίως σα μόνιτορ και αλλάξω ένα αρχαίο setup στο οποίο έχω αυτή: http://www.e-shop.gr/lg-w2361v-pf-23-tft-p-PER.169565

Πιστεύετε θα δω μεγάλη διαφορά;

Ναι θα δεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την είχα αγοράσει πριν κανα μήνα και είναι πολύ καλή. Έχει αρκετά καλό media player, παίζει εξωτερικούς υπότιτλους, μπορείς να αλλάξεις την κωδικοποίηση των υποτίτλων καθώς και το μέγεθος τους (αλλά και πάλι εμένα μου φαίνονται μικροί). Επίσης διαβάζει ntfs usb flash

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...