Προς το περιεχόμενο

OTE tv σε δύο διαφορετικές τηλεοράσεις;


neggo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σκέφτομαι να βάλω OTE tv αλλά έχω δύο τηλεοράσεις και δεν θέλω ότι επιλέγει το τηλεκοντρόλ στη μία, να επιλέγεται και στην άλλη ταυτόχρονα. Γίνεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο που λες εννοεις το Multiview λοιπον αν θα βαλεις πιατο ισως μπορεις με διπλο lmp αρα  θελει 2 lmp σε 1 πιατο... και 2 κωδικοποιητες.. ote tv οποτε θα παιζει σε 2 διαφορετικες tv....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο που λες εννοεις το Multiview λοιπον αν θα βαλεις πιατο ισως μπορεις με διπλο lmp αρα  θελει 2 lmp σε 1 πιατο... και 2 κωδικοποιητες.. ote tv οποτε θα παιζει σε 2 διαφορετικες tv....

Ξεχασε το. δεν παιζουν δυο αποκωδικοποιητές στην ιδια σύνδεση, αν ηταν ετσι θα βάζαμε καμια 10αρια και θα έβλεπε ολη η γειτονιά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεχασε το. δεν παιζουν δυο αποκωδικοποιητές στην ιδια σύνδεση, αν ηταν ετσι θα βάζαμε καμια 10αρια και θα έβλεπε ολη η γειτονιά

 

Και αυτό εδώ;

https://www.cosmote.gr/portal/residential/choose/services/multiroom

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τέτοιο αναζητώ. Έχουμε δυο τηλεοράσεις σε δύο διαφορετικά δωμάτια και ο καθένας θέλει να βλέπει ταυτόχρονα διαφορετικό κανάλι/προγραμμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προφανως αυτο θελει και αυτο ειπε ο αλλος παραπανω αλλα βιαζομαστε να την πουμε στον αλλον.... εγω το εχω δει αυτο να παιζει στην ιδια μονοκατοικια σε 2 διαφορετικους οροφους με 2 κωδικοποιητες και ναι πληρωνε εξτρα ο αλλος

 

Αυτό είναι υπηρεσία της cosmote και πιθανόν χρεώνεται, δεν κατάλαβα ότι θέλεις κάτι τέτοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, στάνταρ αυτό θα κάνω.


Και από ότι διάβασα, περιορίζεται προς το παρόν μόνο στο ίντερνετ (όχι ακόμα γιά δορυφόρο) και ο έξτρα χρεώνεται με 6 ευρώ το μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς έτσι. Μόνο σε συνδέσεις DSL, με έως 2 επιπλέον αποκωδικοποιητές με έξτρα πάγιο 6€/μήνα ο ένας.

Επιπλέον 3€/ μήνα έκαστος, αν έχει και σκληρό δίσκο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...