Προς το περιεχόμενο

Τον Οκτώβριο έρχονται νέοι MacBook Air και iMac από την Apple


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@haHA έχεις δίκιο για την οθόνη του air, είναι καιρός να αποκτήσει και αυτό θόνη τύπου retina.

 

Όταν πρωτοέβγαινε όμως, ήταν αρκατά καλή για την εποχή της, και πιο ευκρινής καθαρή και ευχάριστη να την κοιτάς από πολλά laptop της εποχής.

 

Πάντα φιλικά.

 

Υ.Γ. Ρε απιδιά, το magsafe είναι απίστευτη ασφάλεια, με έχει σώσει αρκετές φορές.  Τουλάχιστον 10 φορές που το έχω χρειαστεί, αν δεν το είχα, θα είχα κάνει ΣΙΓΟΥΡΑ πολύ μεγαλύτερη ζημιά από την αξία του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

@haHA έχεις δίκιο για την οθόνη του air, είναι καιρός να αποκτήσει και αυτό θόνη τύπου retina.

 

Όταν πρωτοέβγαινε όμως, ήταν αρκατά καλή για την εποχή της, και πιο ευκρινής καθαρή και ευχάριστη να την κοιτάς από πολλά laptop της εποχής.

 

Πάντα φιλικά.

 

Υ.Γ. Ρε απιδιά, το magsafe είναι απίστευτη ασφάλεια, με έχει σώσει αρκετές φορές.  Τουλάχιστον 10 φορές που το έχω χρειαστεί, αν δεν το είχα, θα είχα κάνει ΣΙΓΟΥΡΑ πολύ μεγαλύτερη ζημιά από την αξία του.

Συμφωνώ..

Όπως συμφωνώ και με τους άλλους ότι από το 12 το air έπρεπε να εχει ips... Το mid 2012 θυμάμαι το είχε πάρει φίλος και είχε 12 ώρες μπαταρία με mavericks νομίζω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μμ.. δηλαδή εγώ που πρέπει να βάζω 1 kontrol z1, ενα kontrol x1 και ενα behringer cmd dv1 για να παίζω live θα θέλω και 3 ανταπτορες η ενα usb hub. άσε που αυτές η συσκευές δε δουλεύουν καλά με usb 3 φαντάσου με usb c (δεν υπαρχουν ακομα σε usb C pro audio μηχανήματα)

 

με κάτι τέτοια θα αποξενώσουν και τον dj/artist που είναι μεγάλη μερίδα του αγοραστικού κοινού της apple.. well done!

+1000. Ξέχνα το usb hub γιατί είναι απαγορευτικό να έχεις 2 controllers να στέλνουν midi σήμα σε 1 usb.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...