Προς το περιεχόμενο

Geekbench 4 , για καινουργια σκορ.


RigasGR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γαζώνει ο 8320 αδερεφέ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bro  τα ειπαμε  εν αναμονη των zen (με το καλο να ρθουν) θα στηριχθουμε στον 8320 για αυτο και η κινηση μου αυτη με τη μητρικουλα την  asus την  aura !!

στη ακρη τον ειχα δε τον δουλευα  μοντελακι του 13 ειναι  αυτο το κομματι απριλιος αν θυμαμε καλα !!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 184
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ultraex πως την βλέπεις σαν μητρική από άποψη κλοκαρίσματος αλλά και από άποψη θερμοκρασιών vrm την aura σε σχέση με την m5 a99fx pro r2.0 ; Τα λιγοστά review που έχω δει την βγάζουν άψογη την aura, αλλά θέλουμε και γνώμη από πρώτο χέρι όπως και να έχει :).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαζώνει ο 8320 αδερεφέ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εσύ άσε της ραπτομηχανές και κανόνισε όταν είσαι πάνω.

Ενημέρωσα και τον Νίκο για την άφιξη σου ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ultraex πως την βλέπεις σαν μητρική από άποψη κλοκαρίσματος αλλά και από άποψη θερμοκρασιών vrm την aura σε σχέση με την m5 a99fx pro r2.0 ; Τα λιγοστά review που έχω δει την βγάζουν άψογη την aura, αλλά θέλουμε και γνώμη από πρώτο χέρι όπως και να έχει :).

 

κοιτα αδελφε σε γενικες γραμμες  δε τη  δουλεψα και παρα πολυ  αλλα πανω κατω το ιδιο μου φανηκαν οι μητρικες ιδιο βιος  ιδιες  ρυθμισεις δεν αλλαζουν και πολλα 

γιατι περασε απο τα χερια μου και η Μ5 99 η οποια πηγαινε απιστευτα καλα παρα τις λιγοτερες φασεις για 990

τα vrm σε γενικες γραμμες δε ζεστενονταν δε χρειαστηκα φανακι  μεχρι τα 5 που επαιξα  σιγουρα καλοκαιρι θα το θελει ομως εαν παιξεις πολυ ψηλα

απο θερμοκρασιες τωρα ανεβασμενες ειδα ομως στο τσιπακι το 970/950 και η ψυκτρα μαλλον ειναι μικρη γιατι ζεστενοταν παρα πολυ

πιθανον να φταει οτι εχω πανω 2 Χ 290 καρτες  και χτυπαει η ζεστη επισης δε μου αρεσε η αποσταση των 2 καρτων ειναι σχετικα κοντα  και καλοκαιρι δε ξερω θα τραβαει ζεστη η πανω καρτα   αρκετη  αλλα  για 100 ευρο  που με στοιχισε καινουργια ειναι αψογο το vfm δε το συζητω

μενει τωρα να προσπαθησω να ξεπερασω τα σκορακια  της m5 99 αρχιζοντας με το fsb που ειχα κανει με 350 

 

ειπαμε ειναι μια μεταβατικη περιοδος μεχρι να παμε σε zen

οτι αλλο θες ρωτα με με pm bro

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπαμε θα ανέβω και θα μιλήσουμε πριν.Βέβαια free θα είμαι από το απόγευμα τις ημέρες που θα είμαι πάνω γιατι έχουμε και το συνέδριο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 μήνες μετά...
  • 1 μήνα μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...