Προς το περιεχόμενο

Geekbench 4 , για καινουργια σκορ.


RigasGR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλορίζικος bro!

thanks bro !! τον πηρα να βγαλω κανα νουμερο για την ομαδα δεν ειχα βγαλει ποτε με 3770κ και το ειχα  στο μυαλο μου 

φυσικα με που τον πηρα επαιξε delid λιγο ζεσταμα και ξυραφακι astor ολα καλα πηγαν

χαχαχα τωρα  στην ουσια  απο τα νουμερα που ειδα ομως  στο hwbot εφαγα μια απογοητευση  οι χειροτεροι παιζαν στα 5.0 οποτε τα πραγματα δυσκολευουν πολλλλυ !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 184
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Delid εννοείται σε αυτά τα τσιπάκια.....στα πόσα vcore έχεις τα 4.7ghz....δώσε tweakarisma με την μητρικάρα και ανέβασέ τον στα κόκκινα (5,0ghz+) !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Delid εννοείται σε αυτά τα τσιπάκια.....στα πόσα vcore έχεις τα 4.7ghz....δώσε tweakarisma με την μητρικάρα και ανέβασέ τον στα κόκκινα (5,0ghz+) !

 

offtopic on

δε προλαβα να τον δω πολυ καλα τα ρευματα  του και πως παει στα 1.30 τον εβαλα offset  κιολας και τις μνημες τις κατεβασα 2133  και επαιξα μερικα να του παρω τον αερα !!

 

προσεχως θα τον δω και που φθανει  αρχισανε και ζεστες  βεβαια 25-26 στο δωματιο οσο νανε σε κοβουν τα φτερα !!

offtopic off

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Ένα κι από εμένα με το πισάκι της υπογραφής. (Thanks στον ultraex2003 που μου υπέδειξε ότι υπάρχει ξεχωριστό thread μόνο για geekbench!) 

 

post-241287-0-51355400-1498562386_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...