Προς το περιεχόμενο

Το νέο Sony PlayStation 4 Slim κυκλοφορεί στις 15 Σεπτεμβρίου με τιμή €299


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αποδεικνυεται πολυ δυσκολο να κανεις μαρκετινγκ+να ακολουθεις την τεχνολογια κατα ποδας!

το '80 μπορουσες, το '90 επισης

μετα χαθηκε η μπαλα και θα χανεται συνεχεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ήδη προσιτές είναι τύπε, με 600'ευρω μέσο όρο χτυπας 4κ στις 42 ίντσες για χαβαλέ και καλό brand εταιριας... Πόσο πιο προσιτές θεωρείς εσύ πρέπει να φτασουν; ....

εκτίθεσαι φιλε γιατι επιμενεις να αλλαξουμε ολοι τιβι επειδή η σονυ βγαζει πσ4 προ,δεν τα λες σωστα. αν ερθει η αναγκη να παρουμε τιβι τοτε θα παρουμε 4κ, αυτό μπορει να γινει και αυριο πχ αν καει αυτή που εχουμε, αλλα πρωτα παιρνεις τιβι και μετα κονσολα. ασε που κανενας δεν θα αλλαξει την φουλ ειτσ ντι του για το πσ4 που δεν θα κανει και τιποτα τρελο στα 4κ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως δεν θα κάνει. Θα βλέπεις το χοντροκομμένο πίξελ 4 φορές καλύτερα.

Σε τι απόσταση κάθεσε απο μια τηλεόραση1080p(και πόσων ιντσών;  ) και βλέπεις τα πιξελς χοντροκομένα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκτίθεσαι φιλε γιατι επιμενεις να αλλαξουμε ολοι τιβι επειδή η σονυ βγαζει πσ4 προ,δεν τα λες σωστα. αν ερθει η αναγκη να παρουμε τιβι τοτε θα παρουμε 4κ, αυτό μπορει να γινει και αυριο πχ αν καει αυτή που εχουμε, αλλα πρωτα παιρνεις τιβι και μετα κονσολα. ασε που κανενας δεν θα αλλαξει την φουλ ειτσ ντι του για το πσ4 που δεν θα κανει και τιποτα τρελο στα 4κ...

Το πρόβλημα τύπε δεν είμαι εγώ.... Εγώ προσωπικά για εκατό ευρώ διαφορά θα επέλεγα το pro και ας είχα full HD τηλεόραση....για μελλοντική χρήση μιας και οι τηλεοράσεις 4k πλέον είμαι προσιτές..... Άλλοι γκρινιάζουν που αγόρασαν το απλό και λέει δικαιολογίες διάφορες.... Μη προσιτές 4κ, έχω full HD παω ταξίδια και δεν παίζω πολύ και κλπ κλπ....δυστυχώς η σονυ φταίει που τα έκανε θάλασσα κι ο κάθεις βγάζει απωθημένα πάνω στην ατυχία του, ξαφνικά τα εκατό ευρώ θεωρούνται υπέρποσο τεράστιο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από την δική σου οπτική τότε τύπε...κάθεσαι και με ps3 σε τιμή με το κιλό εφόσον δεν θες να τρως τον χρόνο σου... Αλλά ps4 παραταυτα πήρες, στα ταξίδια που πας αυτό το παίρνεις;δεν μας είπες.

 

Ταξιδια παω ειτε λογω δουλειας ειτε για διακοπες, σιγα μην παρω το ps4. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά δεν καταλαβαίνω γιατί το κάνουν,μου φαίνεται εντελώς χαζό,αφού βγάζουν το Pro λίγο μετά.Πως περιμένουν να πουλήσουν και το παλιό μοντέλο και το Pro και το Slim την ίδια περίοδο ? η μήπως δεν είχαν την τεχνολογία η την ιδέα να κάνουν ένα Pro Slim και να το βάλουν κάνα 350άρη,ώστε να έχουν καλύψει τα γούστα για όσους ενδιαφέρονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπως ειναι πολυ στοκος καποιος που δινει 300 ευρω για υπολογιστη αντι για 400 ε? τρελο επιχειρημα μιας και τα χρηματα υπαρχουν

Μόνο που στο pc όταν τα βρεις τα λεφτά σκας τα άλλα 100 και ξεμπερδεύεις ενώ στην κονσόλα όταν βρεις τη διαφορά που σου έλειπε.... Ξέρεις που τη βάζεις δε χρειάζεται να σου πω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά δεν καταλαβαίνω γιατί το κάνουν,μου φαίνεται εντελώς χαζό,αφού βγάζουν το Pro λίγο μετά.Πως περιμένουν να πουλήσουν και το παλιό μοντέλο και το Pro και το Slim την ίδια περίοδο ? η μήπως δεν είχαν την τεχνολογία η την ιδέα να κάνουν ένα Pro Slim και να το βάλουν κάνα 350άρη,ώστε να έχουν καλύψει τα γούστα για όσους ενδιαφέρονται.

Όπως φαίνεται και οι δύο κονσόλες θα παίζουν τα ίδια παιχνίδια με τη διαφορά ότι η pro θα έχει λίγο καλύτερα γραφικά και αυξημένο frame rate. Κάποιος που δεν ενδιαφέρεται ιδιαίτερα για τη μικρή βελτίωση των επιδόσεων που η pro θα προσφέρει θα επιλέξει αυτή την έκδοση για λόγους κόστους. Εξάλλου απευθύνονται σε ετερογενείς αγορές όπου ακόμη και το ευρώ έχει αξία!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι "τυποι" θα περιμενω του χρονου να παρω ντεηουαν το PS4 pro slim chassis και που θα εχουν βγει και τα remaster των remaster και θα ειμαι κομπλε.

 

Ω remaster

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήδη προσιτές είναι τύπε, με 600'ευρω μέσο όρο χτυπας 4κ στις 42 ίντσες για χαβαλέ και καλό brand εταιριας... Πόσο πιο προσιτές θεωρείς εσύ πρέπει να φτασουν; ....

 

Σε κοροιδευει ηδη το μισό Insomnia με το "τυπε" δεν υπαρχει λογος να αναφερθω κι εγω σ αυτο.

 

Βαριεμαι ΤΟΣΟ πολυ να απαντησω στα υπολοιπα... διασκεδαζω απλα με τα σχολια. Συνεχίστε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε κοροιδευει ηδη το μισό Insomnia με το "τυπε" δεν υπαρχει λογος να αναφερθω κι εγω σ αυτο.

 

Βαριεμαι ΤΟΣΟ πολυ να απαντησω στα υπολοιπα... διασκεδαζω απλα με τα σχολια. Συνεχίστε...

Μήπως έχεις ps4 απλό και πικραθηκες; Δε πειράζει, του χρόνου πάλι κάτι θα βγάλει η σονυ, ίσως κάνα ps5... Μαζευε τύπε λεφτά από τώρα και ολοι όσοι λες ότι με κοροϊδεύουν.... Την πατάτα άλλοι την έφαγαν, αυτοί που έσπασαν 400κια ευρωπουλα για αγορά ps4 2-3 έτη πριν για να μάθουν ότι βγαίνει ps4 pro, και θεωρούν ότι οι 4κ τηλεοράσεις δεν είναι προσιτές στα 600 ευρώ...στα 400-500 για ps4, υπήρχε προσιτοτητα....τύπε,ξυδακι τώρα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...