Προς το περιεχόμενο

Software Engineer Salary Expectation


densaphe

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γράψε negotiable και το συζητάς άπαξ και φτάσεις στην συνέντευξη. Γενικά, αν θέλουν να σου κάνουν προσφορά, θα το καταλάβεις, δεν χρειάζεται να προκαταβάλλεις εσύ το ποσό. "Δεν ξέρω τις τιμές που τρέχουν στην Ελλάδα για αυτή την δουλειά, τι προτείνετε;" Απλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά όντως μιλάμε για δεδομένα Ελλάδας με άτομο straight out of college; Πολύ ουτοπικός μισθός μου φαίνεται αυτός, με ΙΚΑ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά όντως μιλάμε για δεδομένα Ελλάδας με άτομο straight out of college; Πολύ ουτοπικός μισθός μου φαίνεται αυτός, με ΙΚΑ.

 

Απ'οτι κατάλαβα έχει 2-3 χρόνια προϋπηρεσία ο άνθρωπος. Με τόσα χρόνια ναι το χτυπάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.kathimerini.gr/866837/article/oikonomia/ellhnikh-oikonomia/katw-apo-1000-eyrw-ton-mhna-8-stoys-10-ellhnes

 

Παρότι γνωρίζω 3 άτομα ~30 χρονων με 1.500 ευρώ και 2.500 περίπου μισθό καθαρά τα στοιχεία δείχουν πως κάτι τετοιο είναι σπάνιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2-3 χρόνια προϋπηρεσία εκ των οποίων στην Amazon σε Machine Learning δεν έχουν ούτε άτομα με 15 χρόνια εμπειρία. Δεν έχει σημασία πόσα χρόνια έχει δουλέψει κάποιος αλλά σε τι projects έχει δουλέψει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...