Προς το περιεχόμενο

Nexbox A95X Amlogic S905X 2G DDR3 RAM 16G - 29€ - Banggood [ΤΕΛΟΣ]


IcemanGr71

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να ρωτήσω και εγώ με τη σειρά μου. Για pop-corn μεσω του app, θα παίζει καλύτερα σε σχέση την τηλεόραση samsung συνδεδεμένη με το λάπι? επειδή η τηλεόραση είναι 4Κ, κάνει πολλά σπασίματα στην αναπαραγωγή και φαντάζομαι φταίει η τβ που κάνει αναβάθμιση σήματος από 1080p σε 4Κ. Θα μπορεί να κάνει το μηχανάκι τώρα αναβάθμιση σήματος και να το δίνει έτοιμο και πιθανώς να μην κάνει σπασίματα? και η τηλεόραση τετραπύρινη λέει -Hawk M- αλλά αρκετό ζόρι με το 4Κ, μοντέλο ju6800. Αν έχει κανείς εικόνα να μας διαφωτίσει

Επεξ/σία από Konstantin77
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 237
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχετε να προτείνετε κάποιο ασύρματο πληκτρολογιάκι που να κουμπώνει πάνω;

 

Logitech Wireless Touch Keyboard K400

 

Το έχω εδώ και χρόνια στο άλλο android box. Πάρα πολύ βολικό το ενσωματωμένο trackpad. Επειδή είναι παλιό μοντέλο κ μπορεί να μην το βρίσκεις, γενικά για αυτή τη δουλειά θέλεις ένα compact πληκτρολόγιο με trackpad για να γλιτώσεις το ποντίκι και είσαι ο άρχοντας του σαλονιού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης σε καλή τιμή έχει και το παρακάτω.

http://www.banggood.com/NEXBOX-A3-Amlogic-S912-2GB-RAM-16GB-ROM-TV-BOX-p-1079100.html

Νομίζω αξίζουν τα 10€ διαφορά...

Αξίζει παίδες αυτό στα 40€ με τον S912 σε σχέση με τον S905X στα 29€?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω απορια αν θα υποστηριζει η τηλεοραση μου, le37c530f1w samsung, hdmi 2 γιατι με ενδιαφερει να περναει ηχος DTS απο το tv box στην TV

 

edit Κομπλε, υποστηριζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επίσης σε καλή τιμή έχει και το παρακάτω.

http://www.banggood.com/NEXBOX-A3-Amlogic-S912-2GB-RAM-16GB-ROM-TV-BOX-p-1079100.html

Νομίζω αξίζουν τα 10€ διαφορά...

Φωτιά και αυτό με τον πολύ πρόσφατο 912 Και gigabit LAN νομίζω είναι πιο VFM για σήμερον ημέρα.

Επεξ/σία από kamui
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα αυτό που με απασχολεί είναι το θέμα με το wifi που ανέφεραν παραπάνω τα παιδιά. Και επειδή ο βασικός λόγος που το θέλω είναι streaming απο kodi είμαι λίγο διστακτικός. Κάποια άλλη (δοκιμασμένη)λύση στα ίδια λεφτά ή με κάτι παραπάνω υπάρχει ή μπα;

 

Για πληκτρολόγιο αυτού του τύπου λένε τίποτα http://www.banggood.com/Vensmile-i8-2_4G-Wireless-Fly-Air-Mouse-Keyboard-Touchpad-Control-For-TV-Box-Mini-PC-p-986256.html ;

 

Καλό χρυσό το logitech αλλά και να το βρω διαθέσιμο έχει τσιμπημένη τιμούλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τα 2.000 κομμάτια στο flash deal έχουν φύγει ήδη τα 1.500..

Προβλέπω να φύγουν όλα πριν καν τελειώσει η διορία .... πάει για sold out ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...