Προς το περιεχόμενο

LG παραγγελία απο Ευρώπη ερώτηση


georgeedessaa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 βδομαδες σημερα εκλεισα απο τοτε που εστειλα τo g flex 2 για φτιάξιμο. Απο την Πέμπτη βαζω το ιμει στο procordia και λεει waiting spare part πηρα τηλ την LG και τους ρωτησα ποτε θα ερθει το ανταλλακτικό. Μου ειπα πως δεν ξέρουν και έρχονται απο Ευρώπη. Τωρα η lg αντιπροσωπία γινεται να μην ξερει το ποτε???? Τελος πάντων, λεω μηπως ξερει κανεις ποτε περιπου θα ερθει?

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 βδομαδες σημερα εκλεισα απο τοτε που εστειλα τo g flex 2 για φτιάξιμο. Απο την Πέμπτη βαζω το ιμει στο procordia και λεει waiting spare part πηρα τηλ την LG και τους ρωτησα ποτε θα ερθει το ανταλλακτικό. Μου ειπα πως δεν ξέρουν και έρχονται απο Ευρώπη. Τωρα η lg αντιπροσωπία γινεται να μην ξερει το ποτε???? Τελος πάντων, λεω μηπως ξερει κανεις ποτε περιπου θα ερθει?

 

Ευχαριστώ.

 

Λες να μην ξερει η lg Ποτε θα ερθουν και να ξερουν οι χρηστες του insomnia?! ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες να μην ξερει η lg Ποτε θα ερθουν και να ξερουν οι χρηστες του insomnia?! ...

 

Ναι γιατί μπορει καποιος να ηταν στην δικια μου περίπτωση και να ξερει

Λογικά τέλη Σεπτεμβρίου.

Παντα ετσι γινεται? Εγω πιστευα επειδη ειναι απο ευρωπη θα εκανε καμια βδομάδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nexus 5x πηγε procordia για αλλαγη οθονης γιατι ειχε θεμα αρχες αυγουστου, δεν ειχαν οθονες το ζητησα πσω μεχρι να ερθει το ανταλλακτικο. Μετα απο τηλφωνηματα μου λενε τελη αυγουστου εχουμε στειλε. Το στελνω αλλα επειδη εχει ενα θεμα και ενας αισθητηρας θελουν να αλλαξουν και πλακετα την οποια και φυσικα δεν εχουν. Απο 2/8 ακομα η συσκευη ειναι ανεπισκευαστη και ποιος ξερει ποσο θα κανει ακομη. Πρωτη φορα lg και τελευταια μου, ποτε ξανα οτι χειροτερο .
Χιλιες φορες αρβατο παρα αυτοι οι καθηστεριμενοι που για να βρουνε ανταλλακτικο πρεπει να κανεις ταμα στην παναγια!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nexus 5x πηγε procordia για αλλαγη οθονης γιατι ειχε θεμα αρχες αυγουστου, δεν ειχαν οθονες το ζητησα πσω μεχρι να ερθει το ανταλλακτικο. Μετα απο τηλφωνηματα μου λενε τελη αυγουστου εχουμε στειλε. Το στελνω αλλα επειδη εχει ενα θεμα και ενας αισθητηρας θελουν να αλλαξουν και πλακετα την οποια και φυσικα δεν εχουν. Απο 2/8 ακομα η συσκευη ειναι ανεπισκευαστη και ποιος ξερει ποσο θα κανει ακομη. Πρωτη φορα lg και τελευταια μου, ποτε ξανα οτι χειροτερο .

Χιλιες φορες αρβατο παρα αυτοι οι καθηστεριμενοι που για να βρουνε ανταλλακτικο πρεπει να κανεις ταμα στην παναγια!!!

 

Ωχ κατάλαβα δηλαδη την πατήσαμε, αλλα εμενα μ ειπαν παρήγγειλαν απο Ευρώπη εσενα απλα δεν σου βρήκαν? Στα τηλέφωνα τι λενε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου ειπανε οτι δεν ξερουμε ποτε θα ερθει το ανταλλακτικο, οι τυποι ειναι μπακαλιδες αληθεια!!!

 

Ετσι μου ειπαν και εμενα δεν ξέρουν ποτε θα ερθει η πλακέτα μαλλον μας δουλεύουν, ειναι λογικο να μην ξέρουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ετσι μου ειπαν και εμενα δεν ξέρουν ποτε θα ερθει η πλακέτα μαλλον μας δουλεύουν, ειναι λογικο να μην ξέρουν?

Ναι λογικο ειναι να μην ξερουν αν δεν υπαρχει αποθεμα ουτε στην ευρωπαικη αποθηκη η ευρωπαικη αποθηκη περιμενει ποτε θα τους ερθει απο κινα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Οκ να συμφωνησω σε αυτό αλλά μόνο στην lg γίνονται αυτά

Kαι στην samsung περιμενω απο τελοι ιουλιου οθονη για galaxy s6 edge plus χρυση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...