Προς το περιεχόμενο

Galaxy Note 7: Αναβάθμιση θα περιορίζει τη φόρτιση στο 60% της μπαταρίας για αποφυγή εκρήξεων


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

 

 

Επίσης σπάω το κεφάλι μου να καταλάβω τι σκατά έχουν στο δικό τους κεφάλι όσοι δεν επιστρέφουν το δικό τους Note. Ελπίζουν ότι θα διορθωθεί πραγματικά με sw update?

Aυτο με ξεπερνα πραγματικα. Οκ, γουσταρεις τη συσκευη, το καταλαβαινω κι εγω θα τη γουσταρα. Αλλα σου λεει, εχουν σκασει καποιες. Η εταιρεια το θεωρει (και ειναι) τοσο σοβαρο ωστε να ανακαλεσει ολη την παρτιδα. Κι εσυ λες "yolo μωρε, σε μενα θα κατσει?". Ναι, οι πιθανοτητες ειναι να μη σου τυχει. Αλλα βασιζεσαι εκει ξερωγω οταν βαζεις το βυσμα να φορτισει το βραδυ?

 

Ασε που δεν ξερω τι θα γινει και με τα μεταχειρισμενα. Γιατι ο κατοχος σου λεει πως η αποδειξη λεει πως το αγορασε day 1 αλλα το εδωσε για αντικατασταση.. Κι αν δεν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την κράζουν τα apple fanboys συνεχως. Ορίστε τα καταφέρατε, τωρα έχει την ίδια αυτονομια με το iphone

Αυτό που λες δεν ισχύει ! Να είσαι δίκαιος! Στο 60% θα μειώσουν την μπαταρία Όχι στο 40%!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι κατοχος note 3 neo και επειδή δεν μπορώ να κρατάω στυλό συνέχεια (τα χανω ) και χρειάζομαι πολλές φορές σημειώσεις δεν μπορώ χωρίς note και πενάκι.Πιστεύω ότι είναι και άλλοι σαν εμένα.Εύχομαι να φτιαχτεί το θέμα και να πέσει η τιμή κάτω από τα 500 να μπορέσω και εγώ να χαρώ για αλλά 3 χρόνια.

ΥΓ

Κάτι άκουσα ότι το ios 10 σήμερα μπλόκαρε μερικά iphoneακια και έχανες τα πάντα γιατί ήθελε επαναφορά από iTunes.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που λες δεν ισχύει ! Να είσαι δίκαιος! Στο 60% θα μειώσουν την μπαταρία Όχι στο 40%!

http://www.gsmarena.com/battery-test.php3?idPhone=8082#show

 

1) 1h talk, 1h browsing, 1h video (ENDURANCE RATING)

Note 7: 90h

iPhone 6s Plus: 85h

 

2) 1h talk, 4h browsing, 1h video (CUSTOM RATING)

Note 7: 45h

iPhone 6s Plus: 45h

 

3)1h talk, 4h browsing, 0h video (CUSTOM RATING)

Note 7: 50h

iPhone 6s Plus: 51h

 

Do the math.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και νέα χειροβομβίδα απο την shamesung με το S7. Δυναμώνει το οπλοστάσιο.

 

Samsung S7 smartphone overheated and then EXPLODED in teacher’s hands in the middle of busy cafe.

 

https://www.thesun.co.uk/news/1772176/samsung-s7-edge-overheated-and-then-exploded-in-teachers-hands-in-the-middle-of-busy-cafe/

 

burnedphone-comp.jpg?w=960

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάμε τέτοιο φιάσκο δεν υπάρχει.Αυτα παθαίνουν όσες εταιρίες ειρωνεύονται την Apple .Ποτε δεν ειρωνεύεσαι τον αντίπαλο και αν εχεις να κανείς με μπατσερλονα ,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα περισσότερα είναι περίεργο που συνέβησαν στην Αμερική και κυρίως αυτά με το σπίτι και το αυτοκίνητο; Στημένα είναι για να πάρουν λεφτά από τις ασφάλειες και τα  δικαστήρια αφού οι Αμερικάνοι βγάζουν από την μύγα ξύγκι. Μάλιστα συνέβησαν αφού ανακοίνωσε η εταιρία την ανακάλεση των συσκευών αυτών.

Ναι φίλε στημένο ήταν! Για να χάσει κατι δισεκατομμύρια δολάρια απο την ανάκληση, να πληγεί η μετοχή της, η εικόνα της αλλα και η φήμη του μοντέλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αυτονομία του iPhone αυξήθηκε, η αυτονομία του Note 7 είναι ελαφρώς μικρότερη από την αυτονομία του S7 edge (μεγαλύτερη οθόνη, μικρότερη μπαταρία). Δε νομίζω.

εχει μεγαλυτερη μπαταρια απτο νοτε 5 που κολλαει το σ7?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι φίλε στημένο ήταν! Για να χάσει κατι δισεκατομμύρια δολάρια απο την ανάκληση, να πληγεί η μετοχή της, η εικόνα της αλλα και η φήμη του μοντέλου.

 

καποιες φορες η δυσφημηση ειναι η καλυτερη διαφημηση,ο νομος της αγορας.

παντα φιλικα η παραθεση του σχολιου σου :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καποιες φορες η δυσφημηση ειναι η καλυτερη διαφημηση,ο νομος της αγορας. παντα φιλικα η παραθεση του σχολιου σου :)

Εαν η κατηγορια ειναι ψευτικη συμβαινει αυτο, εαν ειναι ομως ενα υπαρκτο προβλημα με ανακληση εκατομμυριων συσκευων τοτε ειναι φιασκο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...