Προς το περιεχόμενο

Πιστωτική κάρτα


GamerDesigner

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας!θελω να ανοίξω έναν λογαριασμό και να εχω μια καρτα και να μπορώ να κανω ανάληψη από ατμ και να βαζω λεφτα αν χρειαστεί... Τι χρειάζεται γιαυτό?

Έχει λογαριασμό και πιστωτική και η μητέρα μου και ο πατέρας μου χρειάζεται να έχω δουλέψει πρώτα και μετά να βγάλω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογαριασμο τραπεζικο δεν μπορεις να ανοίξεις,, εχουν επιβληθει στην χωρα εδω και ενα χρονο κεφαλαιακοί έλεγχοι, πιστωτικη επίσης δεν μπορεις να βγάλεις αν δεν εχεις εισοδήματα και μάλιστα υψηλά.

 

 

Οποτε δεν χρειάζεσαι προς το παρόν τιποτα, αργοτρα βλέπεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερει καποιος ποιο ειναι το ημερησιο οριο για αγορες μεσω χρεωστικης? θυμαμαι πριν λιγο καιρο ηταν 600 ευρω, δηλαδη δεν μπορουσες να αγορασεις κατι πανω απο 600 λογω capitals..εχει αλλαξει κατι τωρα? thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερει καποιος ποιο ειναι το ημερησιο οριο για αγορες μεσω χρεωστικης? θυμαμαι πριν λιγο καιρο ηταν 600 ευρω, δηλαδη δεν μπορουσες να αγορασεις κατι πανω απο 600 λογω capitals..εχει αλλαξει κατι τωρα? thanks

Νομίζω αυτό είναι θέμα κάρτας, όχι cc.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προβλέπονται εξαιρέσεις στα πλαίσια των cc για το άνοιγμα λογαριασμού.Από μισθοδοσία κ φοιτητιλίκι μέχρι κοινωνικά επιδόματα ή όπως τα λένε τεσπα αυτά.Τσέκαρε την ΠΝΠ αν είσαι στις εξαιρέσεις.Ενας εύκολος τρόπος bypass των περιορισμών πχ είναι να ζητήσεις από κάποιον με τον οποίο δεν σχετίζεσαι συγγενικά να σου κάνει ένα εικονικό εργόσημο της πλάκας (λίγα ευρώ φάση).

 

Για πιστωτικές θες υψηλό εισόδημα κ σταθερή εργασία προφανώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερει καποιος ποιο ειναι το ημερησιο οριο για αγορες μεσω χρεωστικης? θυμαμαι πριν λιγο καιρο ηταν 600 ευρω, δηλαδη δεν μπορουσες να αγορασεις κατι πανω απο 600 λογω capitals..εχει αλλαξει κατι τωρα? thanks

 

Για αγορες δεν νομιζω να υπαρχει ημερησιο οριο αν ο λογαριασμος εχει υπολοιπο . Μονο για αναληψεις οσα επιτρεπουν τα cc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αγορες δεν νομιζω να υπαρχει ημερησιο οριο αν ο λογαριασμος εχει υπολοιπο . Μονο για αναληψεις οσα επιτρεπουν τα cc

 

υπαρχει οριο γενικα στη χρηση της καρτας αλλα νομιζω πως στο αλλαζουν αν θες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει οριο γενικα στη χρηση της καρτας αλλα νομιζω πως στο αλλαζουν αν θες. 

 

Εχεις δικιο .Δικο μου λαθος .Ρωτησα τωρα ατομο που ασχολειται με καρτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...