Προς το περιεχόμενο

The Walking Dead Season 7 (Spoilers allowed up to Season 6)


solidsnake222

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ρωτησω κατι κ θα βγω αμεσως γιατι δε θελω να δω κατι..Ειμαι στον 4ο κυκλο εγω..

Ειναι η τελευταια σεζον αυτη?

Το εγραψες στο google αυτο ή το διαβασες καπου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο εγω πιστευω οτι απο ΤΕΡΑΣΤΙΑ που ειναι τρ η σειρα,θα την κανουν βαρετη?Ειμαι της γνωμης του οτι τραβαει για καιρο...

Το λεω αυτο πχ.για το μονοωρο επεισοδιο του Μοργκαν που δεν ξερω αν εχω βαρεθει τοσο αλλη φορα..!

Οπως κ στον 5ο κυκλο,που εκανε επεισοδια μονα,δλδ ασχολοιοντουσαν μονο με ενα ζευγαρι..

Επισης,θα με ξενερωσει πολυ να σκοτωθουν ολοι οι πρωταγωνιστες!!Προς εκει το πανε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα το ολο concept της σειρας εδω και καιρο το βρισκω να ειναι πλεον κατωτερο και απο το Fear of the walking dead.

 

Εκει τουλαχιστον υπαρχει ενδιαφερον γιατι εν μερη δεν ξερεις τι μπορεις να δεις στο επομενο επεισοδιο.Απο την αλλη το Fear εχει μεγαλο θεμα με ορισμενους απο τους χαρακτηρες,δεν εχει δηλαδη ενα αντιστοιχο Rick,Daryl ή εστω ενα αντιστοιχο του glenn(απο τις παλιοτερες σειρες που ηταν πιο ενεργος)

 

Το walking dead εχει το γνωστο cast εδω και καιρο με μικρες προσθηκες αλλα δυστηχως ειναι απιστευτα προβλεπομενο απο το τι θα γινει καθε φορα.Φυγαμε απο την φαρμα στον Governor,μετα στον negan και σε 2season μπορει σε καποιο αλλο αντιστοιχο.

 

Βασικα οσο αστειο και αν ακουστει μονο την πρωτη season βρηκα πραγματικα ενδιαφερουσα επειδη δωσανε(αναμενομενα)παραπανω βαση στον ιο και στο αν υπαρχει θεραπεια,παρα τωρα που εχει καταντησει ενα call of duty zombies.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακάρι να μην τελειώσει ποτε και κάτι μου λέει θα παραμείνουν πιστοί στο comic όσο αναφορά πιάνου αίμα θα λερώσει την Lucille :D

 

Στο imdb άμα κοιτάξεις μονο Glenn και Eugene έχουν δυο on-going projects ενώ οι άλλοι σχεδόν κανένας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστευω κ εγω οτι μετα του οτι γινει με τον Νεγκαν θα πρειπει να γινει καποια αλλαγή στην σειρα δηλαδη δεν θα εχει νόημα να βρουν μετα άλλο "κακο" και να εχουμε τα ιδια ίσως πρεπει να κινηθουν προς Ουασινγκτον και του τι εχει πραγματικα με τον ιο πως ξεσπασε κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βρίσκω κάποιο νόημα σε αυτό που λες για Washington, έχουν περάσει χρονια και ξέρουν ότι δεν υπάρχει κανένας και καμια λύση. Το re-population είναι το θέμα πιστεύω για αυτό και introduce περισσότερα camps.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βρίσκω κάποιο νόημα σε αυτό που λες για Washington, έχουν περάσει χρονια και ξέρουν ότι δεν υπάρχει κανένας και καμια λύση. Το re-population είναι το θέμα πιστεύω για αυτό και introduce περισσότερα camps.

 

δεν νομιζω και στην αρχη ξερανε ότι για να γινεις ζομπι πρεπει να σε δαγκωσουν και όχι ότι όλοι εχουν ηδη τον ιο , οποτε και στο συγκεκριμενο μπορει να αλλαξουν πραγματα , για το repopulation δεν διαφωνω αλλα και παλι πρεπει να κανουν κατι διαφορετικο εκτος αν εχουν σκοπο στην 8η σεζον να το τελειωσουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...