Προς το περιεχόμενο

IPHONE 6s απο public 479€ [ΤΕΛΟΣ και ακυρα]


Nikos0002

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αμα θελει κανεις να το τσιμπησει..δεν το προτεινω καν αλλα πιστευω μπορει να σας ενδιαφερει..http://www.public.gr/product/apple/iphone/smartphone-apple-iphone-6s-16gb-space-gray/prod7814895pp/      

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 106
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εχει και το 64αρι στα 579€

που ισως ειναι καλυτερο λογω αποθηκευτικου χωρου ,αλλα ειναι και 100€ ακριβοτερο και δεν ειναι τοσο προσφορα λογω των τιμων  612€ του σκρουτζ

 

 

υγ.

μεχρι τις 23:59

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει και το 64αρι στα 579€

που ισως ειναι καλυτερο λογω αποθηκευτικου χωρου ,αλλα ειναι και 100€ ακριβοτερο και δεν ειναι τοσο προσφορα λογω των τιμων  612€ του σκρουτζ

 

 

υγ.

μεχρι τις 23:59

 

και παιζει μονο μαυρο χρυσο απο χρωματα

 

Απο το παραπανω παιζει Ασπρο,χρυσο στα 64gb παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μάγκες όταν βάζεις κάτι στο καλάθι δεν κρατάει απόθεμα (κατοχύρωση προϊόντος για συγκεκριμένο διάστημα);

Έβαλα ένα 64ρι στο καλάθι μου όταν υπήρχε απόθεμα, πήγα να κάνω παραγγελία και μέχρι να γράψω τα στοιχεία της κάρτας μου, μου έβγαλε ότι δεν μπορεί να ολοκληρωθεί η παραγγελία. Έλεος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ ts έκανα κράτηση έτοιμο το χα το πεντακοσαευρω αύριο θα μου το φάνε τα public παρέα με την apple

 Απλα λογο του οτι εχει skroutz 530 και 480 public ειπα να το ποσταρω αν το θελει κανεις..ουτε εχω iphone ουτε σκοπευω να παρω..Ο καθενας οπως βολευεται..τυχαια ειδα την προσφορα στην αρχικη του fb και ειπα μηπως ενδιαφερεται κανεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Απλα λογο του οτι εχει skroutz 530 και 480 public ειπα να το ποσταρω αν το θελει κανεις..ουτε εχω iphone ουτε σκοπευω να παρω..Ο καθενας οπως βολευεται..τυχαια ειδα την προσφορα στην αρχικη του fb και ειπα μηπως ενδιαφερεται κανεις..

Για iphone παντα υπαρχει ενδιαφερον στο insomnia μην φοβασαι :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...