Προς το περιεχόμενο

IPHONE 6s απο public 479€ [ΤΕΛΟΣ και ακυρα]


Nikos0002

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσωπικα ακομα και να εκανα την χρηματικη υπερβαση για το 6s,στους 12μηνες εγγυηση(και εχοντας στο μυαλο μου και την Arvato)μιλησε η φωνη της λογικης :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 106
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγω ενα space grey 16gb με ενα κουπονακι 5% που ειχα πηγε 455..  για να δουμε αν παραλαβουμε .. βεβαια το καλό με τα iphone ειναι οτι κρατάνε αξια ειδικα τωρα που το 7αρι το απλο δεν εχει μεγάλη διαφορά απο το 6s.. και του χρονου το πουλας ευκολα 350.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πιστεύω ότι θα παραλάβουμε κανονικά, δεν έχει γίνει λάθος στην τιμή απο ότι φαίνεται και εφόσον όσο παραγγελναμε υπήρχε απόθεμα τότε γιατί να μην παραλάβουμε κανονικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει γίνει λάθος στην τιμή θα παραλάβουμε όλοι.. αν μπείτε στην ιστοσελίδα τους λέει πάνω πάνω το iPhone 6s στην πιο χαμηλή τιμή της αγοράς.. λογικά θα ακολουθήσει και ο Γερμανός τώρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι σίγουρα θα ακολουθήσει και Γερμανός για όποιον δεν πρόλαβε!! Μπορεί να βάλει και τα plus σε πρόσφορα ο Γερμανός. Ακριβώς δεν έχει γίνει κανενα λάθος αφού προμοταρανε την προσφορά και με εμαιλ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά προσοχή με τις προσφορές του public. Πήγα προχθές να παραλάβω ένα s6 απο ιντερνετική παραγγελία και μου πασαραν ανοιγμένο με τσαπατσούλικα κολλημένες ταινίες νομίζοντας πως δεν θα πάρω χαμπάρι και οταν τους ρώτησα μου απάντησαν το εξής :τα ανοίγει η Samsung γιατί θέλουν να τα ελέγξουν για αυτο που έπαθαν με το note..τους το γύρισα πίσω...δεν ξαναγοραζω απο δαύτους.για κάποιο λόγο πουλάνε φθηνότερα αυτοί.μαλλον οςα ειναι πρςοορα ειναι refurbished .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο ειναι να τα λεμε να προσεχουμε.. το θεμα ειναι οτι προχτες πηρα ενα samsung s7 edge στα 599 απο public και δεν το εχω ανοιξει..αξίζει να παρω αυτο και να παρω και ρεστα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...