Προς το περιεχόμενο

Αυτό είναι το Google Pixel


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 74
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ΓΙΑΤΙ??? μα ποσο ζωα ειναι? θα πουλησεις 3πλασια τιμη το ιδιο κινεζικο προιον με τα αλλα 500 παρομοια μοντελα που ειναι στην αγορα μονο και μονο για να λεει google ? 

Η apple τουλαχιστον εχει brand τυπου λουι βιτον η google ειναι ταυτισμενη με το τζαμπα και την φτηνια. Ειναι η εταιρια που εβγαλε ενα χαρτονι για VR

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αν θες στοκ γιατί να μη πας motorolla,ημαστε σοβαροί?Βέβαια τώρα μη τα ισοπεδωνουμε όλα πια samsung?που το 5x πάει καλύτερα από αυτά τα κάρβουνα της samsung με τα bloatware.

Ti παει καλυτερα?το 5χ απο το s7???

Η μας δουλευεις η δεν εχεις πιασει το samsung στα χερια σου.

Θυμαμαι το 5χ δεν το αντεξα πανω απο μια μερα,το εβαζα για φορτιση και ξαφνικα χαλουσε το touch της συσκευης,δεν ενιωθε,λογικα στη φορτιση 8α εριχνε τον cpu.Φανταζομαι το εχουν διορθωσει η ακομη ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποσο αντε γεια!!!!!!!!! γίνατε  όλοι apple............Θα μεινω στην samsung η LG, ρε μλκσ καταλαβαινετε οτι με 350 ευρω παιρνεις το G5 εδω στην Ελλαδα και με λιγα παραπανω ενα s6 s7 και δεν πειραζει ας μην εχουν pure adroind και με αυτα που εχουν σφαιρα πανε.

Pixel nexus η pure adroind οταν οι τιμες τους γίνουν xiaomi........

 

 

το θέμα με τα LG συγκεκριμένα ειναι οτι πανε συχνα για σερβις.

Η κοπέλα μου ειχε το G3 για 2 χρόνια, καταπληκτικό τηλέφωνο για τα χρηματά του.

Αλλα το είχε στείλει 2 φορες για αλλαγη οθόνης γιατι πετούσε κιτρινίλες στα πλάγια. Και δεν είναι η εξαίρεση αυτή η περίπτωση καθώς πολλά άτομα που γνωρίζω και είχαν αγορασει LG χρειαστηκαν να τα στείλουν επισης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε κι εγώ έχω στείλει Samsung και Sony για service και ποτέ lg, αυτό δεν πάει να πει κάτι

 

Στο κάτω κάτω αν το service εξυπηρετεί πες πάει στο διάολο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Nexus 6P ήταν τραγικό από άποψη αντοχής/ποιότητας κατασκευής.. Όσο premium και να ήθελε να το παίξει η Huawei, o Κινέζος παρέμεινε Κινέζος και ας κόστιζε 650€.

 

Γι αυτό κανείς δεν το αγοράζει :)

 

 

 

 

 

 

Φανταζομαι ότι μονο για αστειο τα γραφεις αυτά ή δεν εχει δει ουτε σε βιτρινα το 6p. Σε ολο το xda το αποκαλουν το καλυτερο nexus που εχει βγει ποτε, τα δε bend test που ειχαν βγει καποτε ηταν για ...views... αλλωστε εχουν βγει εκατοντάδες αλλα ακομα που αποδεικνυουν το αντιθετο από οσα γραφεις

https://www.youtube.com/watch?v=xTx6ypwwgio

https://www.youtube.com/watch?v=1GZV-jO6ebg

https://www.youtube.com/watch?v=7qK8uzpMPcc

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβουτσικο, αλλα μαλλων το προοριζουν για συμβολαια.

Απο εκει κ περα απεχει πολυ απο το να χαρακτηριστει vfm.

 

Γενικα προσωπικα προτιμουσα την λογικη των nexus->high αλλα οχι premium, λειτουργικο σωστο εργαλειο και show case του stock android.

Ημουν ετοιμος να το παρω το 32αρη (με τιμολογιο στα ~180)τον Ιουλιο, αλλα εχω παραξενια με την microsd.

 

Τεσπα, το θεμα ειναι πως κανανε την ερευνα αγορας του εκει στην google και σιγουρα εκτιμησανε πως η φιλοσοφια pixel θα πουλησει καλυτερα.

Απο εκει κ περα το κουμπι on screen μου ειναι μαλλων αρνητικο,ειδικα οταν βλεπω bezelαρα απο κατω που θα μπορουσε να φιλοξενισει τα κουμπια.

Αλλα αυτα ειναι απλα προτιμησεις..

 

Η εμμονη στις μικρες μπαταριες δεν ειναι ομως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...