Προς το περιεχόμενο

[Κάτοχοι LG G4] Φόρμα διάγνωσης bootloop.


Dinos_12345

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα. Πλέον ΔΕΝ είμαι κάτοχος του G4, αλλά τώρα μετά από την εμπειρία μου με το Bootloop, θέλω να κάνω αυτή τη φόρμα που θα συμπληρώνετε για να δούμε τι γίνεται στατιστικά με το πρόβλημα.

Συμπληρώστε την φόρμα εδώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μπορείς, διόρθωσε το "εμφανήστικε" ("εμφανίστηκε"), γιατί χτυπάει λίγο άσχημα (σε μένα τουλάχιστον...)

Soooooooo close, και είπα ότι θα προλάβω να το αλλάξω πριν το δει κάποιος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος ο λόγος πραγματικά; αν ψάξει κάποιος το σχετικό θέμα θα τα καταλάβει όλα.

Είναι αλλιώς να έχεις όλη την πληροφορία μαζί, με ποσοστά κλπ. Επίσης το θέμα είναι τεράστιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο poll, γινεται ερωτηση πότε ξανα παρουσιαστηκε προβλημα υστερα απο αλλαγη πλακετας.

Να υποθεσω οτι το poll απευθυνεται μονο στους χρηστες οπου αλλαξαν πλακετα. ?

Γιατι υπαρχουν και περιπτωσεις οπως η δικη μου, οπου εγινε bootloop, εκανα hard reset και απο τοτε (5-6 μηνες) δεν ξανα παρουσιαστηκε καποιο προβλημα. Δεν αλλαξα καμια πλακετα σε σερβις. Ψηφιζω ή οχι. ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο poll, γινεται ερωτηση πότε ξανα παρουσιαστηκε προβλημα υστερα απο αλλαγη πλακετας.

Να υποθεσω οτι το poll απευθυνεται μονο στους χρηστες οπου αλλαξαν πλακετα. ?

Γιατι υπαρχουν και περιπτωσεις οπως η δικη μου, οπου εγινε bootloop, εκανα hard reset και απο τοτε (5-6 μηνες) δεν ξανα παρουσιαστηκε καποιο προβλημα. Δεν αλλαξα καμια πλακετα σε σερβις. Ψηφιζω ή οχι. ?

Βάλτο στην επιλογή other.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάλτο στην επιλογή other.

Aναφερομουν στην τεταρτη ερωτηση: "μετα απο αλλαγη πλακετας, πότε εγινε ξανα. ?"

Εγω δεν αλλαξα ποτέ πλακετα. Η συμμετοχη μου στο poll, αυτοματα θα καταμετρηθει και ως να ειμαι απο αυτους που αλλαξαν πλακετα. ?

 

Θα προτεινα να προστεθει και μια ερωτηση του τυπου: "Αν αλλαχθηκε πλακετα υστερα απο το bootloop, ή απλα εγινε hard reset.?"

Ετσι, θα αποσαφηνιζεται στατιστικα απο οσους επαθαν Bootloop, ποσοι ελυσαν το προβλημα με hard reset και ποσοι κατεφυγαν σε αλλαγη πλακετας.  

Επισης ο τιτλος της 4ης ερωτησης να αλλαζε σε: "μετα απο αλλαγη πλακετας ή hard reset, ποτε εγινε ξανα. ?"

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...