Προς το περιεχόμενο

Αναζητώντας ευκαιρίες στο gaming στην εποχή του eBay


Ocelote

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μη ξεχναμε οτι η Ιαπωνια ειναι γενικα πανακριβη χωρα και με αλλους μισθους. η τιμη που για εμας φανταζει ακριβη, για τον ιαπωνα μπορει να ειναι τιποτα. επισης, το γιεν εχει ανεβει 15% μεσα σε ενα χρονο, οποτε εχουν γινει ακομα πιο ακριβα για μας αν το παμε βαση ισοτιμιας και μονο

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε johnadv ξερω απο φορους κι εγω μαγαζι εχω αλλα οχι 400% πανω το super metroid απο την πραγματικη του αξια.ειπαμε..

καλησπέρα φιλε δεν γνωρίζω την αγορά των games αλλά πιστεύω πως θα χει να κάνει και με την διαθεσιμότητα η τιμή.. αν είναι ο μόνος που το χει βάζει ότι τιμή θέλει δεν έχει κάποιον να ανταγωνιστεί.

Βέβαια αυτά ξεχωρίζουν τους επαγγελματίες μεταξύ τους, ας το χει εκεί να το κοιτάει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε johnadv συμφωνω με αυτο που λες κ εκει ηθελα να καταληξω.ειναι σαν σου λεω εχω 3dfx voodoo1 κουτατη κ τη δινω 300ε γιατι την εχω μονο εγω.δεν θα ελεγε ο καθενας βαλτην εκει που ξερεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε johnadv συμφωνω με αυτο που λες κ εκει ηθελα να καταληξω.ειναι σαν σου λεω εχω 3dfx voodoo1 κουτατη κ τη δινω 300ε γιατι την εχω μονο εγω.δεν θα ελεγε ο καθενας βαλτην εκει που ξερεις?

Όντως έχω μια :)

 

Κάνει παρέα στην Amiga μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Καταστημα αν πουλησει κατι πχ 100€ και αυτος που το αγορασει ζητησει αποδειξη τοτε το κερδος ειναι γυρω στα 45€(ευχαριστω κρατος).Αν συνυπολογισει κανεις ενοικια κλπ εξοδα αντε πειτε μου εσεις ποσο να πουλησει ενα μεταχειρισμενο που το εχει αγορασει ωστε να βγαλει κερδος.

Δεν λεω οτι ολοι καθονται και κοβουν αποδειξεις αλλα οσοι το κανουν ουσιαστικά δεν βγαζουν τιποτα.

Προφανως ελαχιστοι αγοραζουν συλλεκτικά μεσω καταστηματων. Οι περισσοτερες συναλλαγες γινονται μεσω αγγελιων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...