Προς το περιεχόμενο

θεσσαλονικη 2016


ταξιδακιας3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

η Αθηνα ειναι μια ασχημη τσιμεντουπολη...η Θεσσαλονικη οχι πως εχει καποια φοβερη αρχιτεκτονικη, αλλα ειναι σαφως ποιο ομορφη...Ανω Πολη, Λευκος Πυργος..εχει κατι να δεις να ανοιξει λιγο το ματι σου..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η Αθηνα ειναι μια ασχημη τσιμεντουπολη...η Θεσσαλονικη οχι πως εχει καποια φοβερη αρχιτεκτονικη, αλλα ειναι σαφως ποιο ομορφη...Ανω Πολη, Λευκος Πυργος..εχει κατι να δεις να ανοιξει λιγο το ματι σου..

Η αθηνα εχει πολυ ομορφα τουριστικα στεκια πολλα μερη να γυρισεις και να βολταρεις.Εμενα μου αρεσε πολυ (τα τουριστικα σποτ) αυτο που δεν μου αρεσε καθολου ειναι η συμπεριφορα των καταστηματαρχων που αντι να σε σκλαβωνουν με ευγενεια σε αντιμετοπιζαν σε στυλ δεν πα να κατσεις δεν πα να φυγεις,σαρεσε δεν σαρεσε ποσος με ενδιαφερει.

(λογικα επειδη εχει πολλους ξενους τουριστες σου λεει σιγα μην ασχοληθουμε με εσενα)

 

Η ελλαδα δεν εχει ωραια αρχιτεκτονικη αλλα ειναι ιδιαιτερα γραφικη,δεν ειναι τυχαιο που ολοι οι ξενοι την λατρευουν μεσα σε ολη της την "ασχημια"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αθηνα εχει πολυ ομορφα τουριστικα στεκια πολλα μερη να γυρισεις και να βολταρεις.Εμενα μου αρεσε πολυ (τα τουριστικα σποτ) αυτο που δεν μου αρεσε καθολου ειναι η συμπεριφορα των καταστηματαρχων που αντι να σε σκλαβωνουν με ευγενεια σε αντιμετοπιζαν σε στυλ δεν πα να κατσεις δεν πα να φυγεις,σαρεσε δεν σαρεσε ποσος με ενδιαφερει.

(λογικα επειδη εχει πολλους ξενους τουριστες σου λεει σιγα μην ασχοληθουμε με εσενα)

 

Η ελλαδα δεν εχει ωραια αρχιτεκτονικη αλλα ειναι ιδιαιτερα γραφικη,δεν ειναι τυχαιο που ολοι οι ξενοι την λατρευουν μεσα σε ολη της την "ασχημια"

η Αθηνα ειναι μια πολη με τρομερες δυνατοτητες, αλλα δυστυχως παραμενει ανεκμεταλευτη...πολυ ασχημη αρχιτεκτονικη και αρκετα μιζερη πολη σε ορισμενα πραγματα ειμαστε πολυ πισω...επισης υστερουμε στο κομματι της φυσης..λειπουν τα μεγαλα και εντυπωσιακα παρκα που βλεπουμε σε αλλες πρωτευουσες...απο την αλλη για να μην τα βαφω ολα μαυρα...εχεις δικιο..εχουμε πολυ ωραια τουριστικα σποτ..τα αρχαια μας φυσικα..και ορισμενα μερη, που μπορει να ζησεις ποιο underground σκηνικα, που δυσκολα βρισκεις σε ξενες χωρες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...