Προς το περιεχόμενο

Chromecast 2 10.40€ πωλητης ebay


Murdocng

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 205
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Προσωπικα μεσω ebay, εστειλα 2 μηνυμα στον πωλητη ζητωντας διαβεβαιώσεις και δεν μου απαντησε. Επίσης το γεγονός οτι το ebay τον τελειωσε νωρις σημαίνει οτι κάτι ξέρει, δεν νομιζω οτι θα στελνανε σε ολους refund τοοοοσο ευκολα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το tracking number που μου έδωσε είναι από ατομο στην Φιλαδέλφεια που το παρέλαβε. Τι κάνουμε τώρα; ενημέρωσα eBay και PayPal.

Τι παρέλαβε???

 

ΝΑ ενημερώσεις γιατί πράγμα? Ότι σου έδωσε ψεύτικα tracking? Δεν έχεις ανοίξει case?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τι δικαιολογία ζητάτε refund από την στιγμή που το έστειλε ο άλλος και έδωσε και tracking??

Ότι το ebay έσβησε την καταχώρηση αναγνωριζοντας ότι ψεύτικη, ανοίγοντας case η άλλη πλευρά πρέπει να απαντήσει, που δεν κάνει και TO ebay ξέροντας τι έχει γίνει κάνει refund

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι παρέλαβε???

 

ΝΑ ενημερώσεις γιατί πράγμα? Ότι σου έδωσε ψεύτικα tracking? Δεν έχεις ανοίξει case?

 

Παρελαβε το πακετο που ειχε παραγγειλει. Απλα ο Κινεζος εδωσε και σε εμενα τον ιδιο tracking number.

Ανοιξα case και ξαναενημερωσα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με την απορία θα μείνουμε τι παρέλαβε ο άλλος στη Φιλαδέλφεια. Δεν λέει όνομα; Πρέπει να βρεθεί να μας πει.

Παραγγέλνω εγώ κάτι από κίνα με tracking number και μου το στέλνει κανονικά ο Μάο. Πάει λοιπόν ο Τσάνγκ στον Μάο και του λέει "Μήπως έχεις κάνα τράκινγκ νάμπερ προς Ελλάδα για να το δηλώσω στην κομπίνα μου;" Τα υπόλοιπα τα ξέρετε...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...