Προς το περιεχόμενο

Στις 5 Οκτωβρίου ξεκινούν οι διαφημίσεις στο App Store της Apple


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 68
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αυτό ακριβώς. Μπορεί να μην είχε τρελό hardware ή software αλλά είχε τις πιο βελτιστοποιημένες συσκευές. Σε κάθε ανακοίνωση περίμενες να ακούσεις κάτι πρωτοποριακό. Όχι τόσο σαν ιδέα αλλά σαν απροβλημάτιστη εφαρμογή. Μετά ήρθε η στασιμότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

σύμφωνα με την Apple, θα εμφανίζονται μόνο αν είναι πραγματικά σχετικές με την αναζήτηση του χρήστη

Αν ισχύει αυτό θα είναι πολύ καλό και θετικό βήμα, αν βγάζει άσχετες εφαρμογές θα είναι απόλυτη βλακεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα δεν μου εμφανίζεται καμία διαφήμιση στο inbox της εφαρμογής

 

 

 

 

post-57866-0-95767800-1475322082_thumb.png

 

 

 

1.Πληρώνεις για να αγοράσεις την πρόσβαση στο κατάστημα, όταν αγοράζεις ένα κινητό

2. Πληρώνεις για να αγοράσεις την άδεια χρήσης της εφαρμογής

3. Πληρώνεις και τα έξοδα του developper για την καταχώρηση της εφαρμογής στο κατάστημα

 

τώρα...

4. Πληρώνεις και τα έξοδα του developper για την προώθηση της εφαρμογής στο κατάστημα στο οποίο έτσι κι αλλιώς θα πληρώσεις γιατί γι' αυτό μπήκες

LOL

 

Προφανέστατα αυτό είναι για καλό μας.

 

Το 3 και το 4 είναι προϊόν φαντασίας. Δείξε μας λίγο που τα πληρώνεις ακριβώς αυτά.

 

 

P.S. Αντίστοιχη λειτουργία έχει το Play Store εδώ και έναν χρόνο, δεν νομίζω να μην είχαμε αντίστοιχα σχολια και τότε, μην μπω στον κόπο να ψαξω σαββατιάτικα...

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω όλη την σειρα της Apple ,πρόσφατα πούλησα το iPhone 6s και πήγα σε σαμμυ σ7,τωρα ενα ενα θα πουλήσω τα παντα της Apple γιατι δεν αντέχετε πια η κοροϊδία τους ,η μετά εποχή job ειναι τραγική ,και ναι και πρόβατα (ημουν και εγω )και απο το άλλο

εάν για όλα στη μέχρι τώρα ζωή σου ευθύνονταν τα προϊόντα της apple χαίρομαι μου βρήκες το σωστό δρόμο επιλέγοντας την sammy και την google 

 

 

 

 

 

 

προσοχή μόνο στις παρακολουθήσεις και τις εκρήξεις 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

 

attachicon.gifScreenshot_2016-10-01-14-35-52.png

 

 

 

 

Το 3 και το 4 είναι προϊόν φαντασίας. Δείξε μας λίγο που τα πληρώνεις ακριβώς αυτά.

 

 

P.S. Αντίστοιχη λειτουργία έχει το Play Store εδώ και έναν χρόνο, δεν νομίζω να μην είχαμε αντίστοιχα σχολια και τότε, μην μπω στον κόπο να ψαξω σαββατιάτικα...

στα android και windows βαζεις adblck και ξεμπερδεψες με οτι παραθετεις ,σε ios χωρις jailbreak μπορεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι χρήστης Android που έχει πήξει στη διαφήμιση μέσα από όλα τα google apps διαμαρτύρεται για την εμφάνιση διαφημίσεων στο app store ξεπερνάει κάθε όριο οπαδισμού.

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω ρε φιλε τι καταντια ειναι αυτη.Κριμα για αυτους που χωρις ad block θα βλεπουν ενα σωρο διαφημισεις.Και μιλαμε για store που μπαινεις για να αγορασεις εφαρμογες/παιχνιδια και τωρα θα σου πεταγονται και διαφημισεις.Τελικα ο ΠΑΤΟΣ δεν εχει ορια με αυτη την εταιριουλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στα android και windows βαζεις adblck και ξεμπερδεψες με οτι παραθετεις ,σε ios χωρις jailbreak μπορεις?

Καλή τύχη για σωστό adblocking χωρίς root.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...