Προς το περιεχόμενο

ψάχνει κανείς για δουλειά?


*Kezar*

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τοση ανεργεια υπαρχει γιατι σε εβαλαν να κανεις διαφημιση στα σαιτ,αμα ειναι τοσο καλο καλα με σταθερο μισθο + μπονους θα ειχαν βρει ηδη ατομα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φίλε νιώθεις για να σ μιλήσω στην γλώσσα σ; Είσαι ένας ακόμα πιτσιρίκας στα φορά π απλά τον ταιζουν και δεν κανει τπτ παρά μόνο να κάθετε και να γράφει στο ίντερνετ; Τι δεν καταλαβαίνεις; Μ είπαν για την δουλειά αυτή σύμφωνα με την εμπειρία μ και με αυτά π βλέπω το θεώρησα σωστό να ενημερωσω εάν κάποιος ενδιαφέρεται να δώσει μία ευκαιρία.σ ε λίγο θα πεις ότι εγώ την έχω κιόλας την εταιρία.κατι τέτοιοι σαν εσένα εχουν καταστρέψει τα φορουμ.

Απλά ένας διαχειριστής να σβήσει το ποστ γτ θα μ φάει το συκώτι αυτός ο άνθρωπος.ενα καλο δεν μπορούμε να κάνουμε βγαίνει ο καθε άσχετος και λέει την βλακεία τ για να δειχθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φίλε νιώθεις για να σ μιλήσω στην γλώσσα σ; Είσαι ένας ακόμα πιτσιρίκας στα φορά π απλά τον ταιζουν και δεν κανει τπτ παρά μόνο να κάθετε και να γράφει στο ίντερνετ; Τι δεν καταλαβαίνεις; Μ είπαν για την δουλειά αυτή σύμφωνα με την εμπειρία μ και με αυτά π βλέπω το θεώρησα σωστό να ενημερωσω εάν κάποιος ενδιαφέρεται να δώσει μία ευκαιρία.σ ε λίγο θα πεις ότι εγώ την έχω κιόλας την εταιρία.κατι τέτοιοι σαν εσένα εχουν καταστρέψει τα φορουμ.

Απλά ένας διαχειριστής να σβήσει το ποστ γτ θα μ φάει το συκώτι αυτός ο άνθρωπος.ενα καλο δεν μπορούμε να κάνουμε βγαίνει ο καθε άσχετος και λέει την βλακεία τ για να δειχθεί.

Δεν χρειάζεται να επιτίθεσαι πάντως :)

Όποιος ενδιαφέρεται θα το ψάξει παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειάζεται να επιτίθεσαι πάντως :)

Όποιος ενδιαφέρεται θα το ψάξει παραπάνω.

Σύμφωνω απόλυτα μαζί σ αλλά ο καθένας παίρνει ότι του αξίζει πάντα.ειμαι αυτή της λογικής στα 27μ χρόνια όπως γράφει και το προφίλ μ γιατί δεν κρύβομαι σαν μερικούς και όποιος θελει να του δώσω το προφιλ μ στο fb να δει ποιος είμαι

Πραγματικά πας να κάνεις ένα καλό και βγαίνεις και μ@λ..@ς από πάνω.μερικους δεν τους καταλαβαίνω πραγματικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο που βρίσκω ενδιαφέρον είναι η πιστοποίηση ασφαλιστικού συμβούλου, αν ισχύει και δεν το γράφουν απλά έτσι για να προσελκύσουν υποψηφίους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...