Προς το περιεχόμενο

Διέρρευσαν επίσημες εικόνες του Oppo R9s


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μωρε ιδιο ειναι με τα μηλα αλλα τοσα εχει κλεψει η καθεμια τους μεταξυ τους και καλ κανουν ...αφου ετσι θελουν ...εμας θα ρωτησουν ??? ακομη κι αν δεν μας αρεσει η ιδεα και καλα επειδη ουσιαστικα δεν πρωτοπορει καμια τους πια και οτι βλεπει κ της αρεσει το παιρνει κ το αλλαζει ελαφρως μη φαει καμπανα κ το βγαζει στις συσκευες της .... σιγα το νεο... παντως ειναι ομορφο και φαινεται δυνατο και το ντιζαιν μια χαρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά δε με νοιάζει ποιος και τι αντιγράφει ο καθένας. Το θέμα είναι ότι όλα τα κινητά (η πλειοψηφία) είναι τα ίδια εμφανισιακά. Και λέω εγώ, δηλαδή δεν υπάρχει κανένας να μπορεί να σχεδιάσει κάτι όμορφο αλλά διαφορετικό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά δε με νοιάζει ποιος και τι αντιγράφει ο καθένας. Το θέμα είναι ότι όλα τα κινητά (η πλειοψηφία) είναι τα ίδια εμφανισιακά. Και λέω εγώ, δηλαδή δεν υπάρχει κανένας να μπορεί να σχεδιάσει κάτι όμορφο αλλά διαφορετικό;

 

Ε ναι. Ενα τετοιο σχεδιακι θα το χτυπαγα 

 

233870.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απορώ γιατί η Oppo είναι στα top στην Κίνα..αδιάφορα χαρακτηριστικά τις περισσότερες φορές και με τιμές στα ύψη..Προτιμώ Huawei, Xiaomi, ακόμα και Meizu, μέχρι και η θυγατρική της κάτι δείχνει καλύτερο από τα κινητά της Oppo.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρακαλώ να διαγραφούν οι λέξεις "διέρρευσαν-διέρρευσε" απο το ελληνικό λεξιλόγιο! 

έχει καταντήσει κουραστικό πλέον....

μετά δεν θα χουν ενδιαφέρον οι celebrity nudes ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλοι-ες μην περιμένετε άλλο. Ήρθε... Elephone s7 edge (έχω ήδη προπαραγγειλει τρία!!!) σε τιμή 250 δολ.

Νόμιζα ότι κάνεις πλάκα αλλά υπάρχει όντως! Και το είπαν και s7 edge, απίθανοι Κινέζοι! :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...