Προς το περιεχόμενο

Το τμήμα Surface της Microsoft αναπτύσσεται με εκρηκτικό ρυθμό


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 66
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

υπάρχουν και πολύ φτηνότερες λύσεις,με το 1/3 της τιμής του surface σχεδόν..... υπερβολικά κοστολογημένο για το hardware του ναι αυτό που έχει χαμηλή τιμή δεν θα είναι το ίδιο σε ποιότητα αλλά εντάξει 1/3 της τιμής είναι αυτό 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεπεράσατε το κουραστικό. Πλησιάζετε στην γελοιότητα...

 

Έτσι είναι αυτά φίλε μου. Όταν το εξυμνούμε σε βαθμο γελοιότητας, έτσι και θα το θαβουμε

Στα της είδησης. Ακριβά κομμάτια αλλα τα κανουν ΟΛΑ.

ΟΛΑ όμως. Πέραν της τιμής δεν βρίσκω λογο να πάρει κάποιος κάτι αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Win RT έχουν αποσυρθεί εδώ και χρόνια, μόνο Win 10 τρέχουν τα Surface πια και φυσικά όλα το ίδιο OS.

 

Ωραια, αρα οποιο tablet και να αγορασω με win 10 θα τρεχει κανονικα .exe?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια, αρα οποιο tablet και να αγορασω με win 10 θα τρεχει κανονικα .exe?

*Όποιο νέο Surface.

Ναι θα είναι απολύτως συμβατά με όλο το λογισμικό και πραγματικά είναι λάπτοπ με άλλη μορφή,δεν έχουν καμία μα καμία διαφορά με οιαδήποτε άλλο σύστημα που τρέχει Win 10.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

υπάρχουν και πολύ φτηνότερες λύσεις,με το 1/3 της τιμής του surface σχεδόν..... υπερβολικά κοστολογημένο για το hardware του ναι αυτό που έχει χαμηλή τιμή δεν θα είναι το ίδιο σε ποιότητα αλλά εντάξει 1/3 της τιμής είναι αυτό 

 

Από του Surface 3 που βλέπω στο skroutz ναι, αλλά από τους Surface 4 όχι, ο Core i5 είναι σημαντικά ισχυρότερος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από του Surface 3 που βλέπω στο skroutz ναι, αλλά από τους Surface 4 όχι, ο Core i5 είναι σημαντικά ισχυρότερος...

Βάλε και ίσως την καλύτερη οθόνη που κυκλοφορεί εκεί έξω, πανάλαφρο και με τα πάντα να δουλεύουν υποδειγματικά, νομίζω οτι τα υπόλοιπα στο 1/3 της τιμής σαν εμπειρία χρήσης δεν έχουν απολύτως καμία σχέση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το surface ειναι εντυπωσιακο απο καθε αποψη αλλα το οτι τρεχει windows εχει κ τα μειονεκτηματα του ,οπως το οτι το φορματ αργα η γρηγορα ειναι αναποφευκτο

 

ενω ολα τα υπολοιπα android η ios επειδη βασιζονται σε linux δεν χαμπαριαζουν απο το βαλε βγαλε εφαρμογων ,μεγαααααλο πλεονεκτημα αυτο απο μονο του

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το surface ειναι εντυπωσιακο απο καθε αποψη αλλα το οτι τρεχει windows εχει κ τα μειονεκτηματα του ,οπως το οτι το φορματ αργα η γρηγορα ειναι αναποφευκτο

 

ενω ολα τα υπολοιπα android η ios επειδη βασιζονται σε linux δεν χαμπαριαζουν απο το βαλε βγαλε εφαρμογων ,μεγαααααλο πλεονεκτημα αυτο απο μονο του

Πιο φορμάτ φίλε μου, εκεί ακόμα έχεις μείνει; Πέντε χρόνια με windows 7 με τον τελευταίο χρόνο περασμένα από πάνω windows 8 και δεν έχουν κάνει κίχ. Αντίθετα μέχρι πρίν 6 μήνες που είχα macbook pro από το 2010 τον τελευταίο χρόνο έκανε κόλπα κάποιες φορές, "έτρωγε" κάπου κάπου το αντίστοιχο BSOD των mac.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

το surface ειναι εντυπωσιακο απο καθε αποψη αλλα το οτι τρεχει windows εχει κ τα μειονεκτηματα του ,οπως το οτι το φορματ αργα η γρηγορα ειναι αναποφευκτο

 

PEBKAC ftw?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από του Surface 3 που βλέπω στο skroutz ναι, αλλά από τους Surface 4 όχι, ο Core i5 είναι σημαντικά ισχυρότερος...

αγορίνα το surface 4 κάνει κανα χιλιάρικο με I5,χαίρω πολύ ! και το surface 3 έχει atom ίδιας περίπου απόδοσης με το convertible tablet που παραθέτω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Με βλέπεις να διαφωνώ κάπου για το 3? Αν δεν ήθελες σχόλιο για το 4 ας έγραφες συγκεκριμένα για το 3 στο post σου, όχι γενικόλογα "Surface"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο φορμάτ φίλε μου, εκεί ακόμα έχεις μείνει; Πέντε χρόνια με windows 7 με τον τελευταίο χρόνο περασμένα από πάνω windows 8 και δεν έχουν κάνει κίχ. Αντίθετα μέχρι πρίν 6 μήνες που είχα macbook pro από το 2010 τον τελευταίο χρόνο έκανε κόλπα κάποιες φορές, "έτρωγε" κάπου κάπου το αντίστοιχο BSOD των mac.

 

ελα πες μου που εχω δουλεψει ολες τις εκδοσεις windows 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελα πες μου που εχω δουλεψει ολες τις εκδοσεις windows 

 

 

Δεν ξερω τι χρήση κάνεις αλλά και εγώ έχω να κάνω format χρόνια. Απο τα 7 και μετά έχω κάνει 2 φορες format στο desktop. Οταν πήγα στα 8 και οταν πηγα στα 10 (προτιμώ το clean install απο το upgrade). 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...