Προς το περιεχόμενο

recovery σε samsung laptop


kakolitsa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα! σήμερα έκανα recovery το laptop της μανας μου γτ κολλουσε απιστευτα κ δν ανοιγε καν τα windows. οταν το αγορασε είχε τα windows 8 κ μετα της κατεβασαμε τα 10. εκανα τη βλακεία(μαλλον) κ πάτησα το f5 γτ μ βγαλε το recovery των 8 κ ενώ επελεξα να κανει recovery με αποθηκευση αρχείων όταν τελειωσε η φαση μ εβγαλε τα windows 8 ενω ετρεχαν τα 10 κ δν μου βγαλε κ τπτ για ανακτηση μπακ απ.δν ξερω εχω χαωθει λιγο γτ κατεβασα αυτο το εργαλειο για να κανω αναβαθμιση σε windows 10 κ ενώ ξεκινησε κανονικα τη διαδικασια κόλλησε εκει που λεει ελεγχος ενημερωσεων.μπορεί να με βοηθησει κάποιος;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γύρνα στα win 8 κάνε backup ότι αρχεία σου χρειάζονται. Κάνε format και καθαρή εγκατάσταση των win 10.

 

https://www.microsoft.com/el-gr/software-download/windows10

 

Κατέβασε το εργαλείο που προτείνει, βάλε  USB stick να στο ετοιμάσει για boot και εγκατάσταση των win 10. Μετά την εγκατάσταση θα ενεργοποιηθούν αυτόματα.

Πιστεύω να γνωρίζεις ότι με το format χάνονται όλα τα προγράμματα που είχα εγκατασταθεί στον Η/Υ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γύρνα στα win 8 κάνε backup ότι αρχεία σου χρειάζονται. Κάνε format και καθαρή εγκατάσταση των win 10.

 

https://www.microsoft.com/el-gr/software-download/windows10

 

Κατέβασε το εργαλείο που προτείνει, βάλε  USB stick να στο ετοιμάσει για boot και εγκατάσταση των win 10. Μετά την εγκατάσταση θα ενεργοποιηθούν αυτόματα.

Πιστεύω να γνωρίζεις ότι με το format χάνονται όλα τα προγράμματα που είχα εγκατασταθεί στον Η/Υ.

ναι εκανα ήδη format ή recovery(δν ξερω αν το recovery ειναι format ποτε δε το καταλαβα) τελοσπαντων αυτο κ επελεξα να διατηρησει τα αρχεια εικονες εγγραφα κλπ,αλλα δν ξερω πως να τα βρω,δν υπάρχει τπτ :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...