Προς το περιεχόμενο

Επιλογη Πικαπ


murcielago580

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σας ευχαριστω παρα πολυ ολους σας για την βοηθεια!

 

Η χρηση που θα γινει ειναι πολυ μικρη.δλδ οπως ειπα υπαρχουν στο σπιτι 30-40 δισκοι απο το 80, δεν υπαρχει περιπτωση να αγοραστουν καινουριοι,καθως ο πατερας μου για τον οποιο προοριζεται δεν προκειται να διαθεσει χρηματα για δισκους(περα απο καποιο πολυ σοβαρο απροοπτο)αλλα και εγω δυσκολα θα αρχισω να κανω συλλογη.

 

Οποτε αυτα που προτεινεται με 200 και 260 ευρω ειναι περα για περα απαγορευτικα!!!

 

Το πολυ να εφτανα μεχρι 100 αλλα και παλι θα ηθελα κατι οικονομικο...

 

Μεχρι κ αυτο σκεφτομαι που ειναι οτι πιο φθηνο εχω βρει οπου κ αν κοιταξα...

 

http://www.e-shop.gr/technaxx-tx-43-digital-lp-player-converter-4491-p-PER.663780

 

*το γνωριζω οτι ειναι ακριβο χομπι αλλα εχω προς το παρων την αστρονομια σαν χομπι....δεν μπορω να εχω και 2ο :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

Επισης κατι τετοιο ισως???

 

http://www.skroutz.gr/s/6637857/Ion-Max-LP.html

 

*Ξερω οτι καποιοι θα θεωρειτε χαζες τις επιλογες μου αλλα δεν θελω να χαλασω πολλα χρηματα αλλα και δεν εχω και γνωσεις καθως ποτε δεν ασχοληθηκα με δισκους και πικαπ.

Σε αυτό το budget καλό θα ήταν να κοιτάξεις για κάποιο μεταχειρισμένο ιαπωνικής κατασκευής όπως Sanyo, Sony κλπ σε καινούργιο δεν παίρνεις τιποτα. Ότι επιλογές υπάρχουν είναι απαραδεκτες και επικίνδυνες για τους δίσκους σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Λοιπόν, σκέφτομαι να πάρω πικάπ, μέχρι 200€. Καλά δεν είναι; Δεν είχα ποτέ μου και δεν έχω ούτε και βινύλια. Θέλω τις προτάσεις σας και μερικές συμβουλές σχετικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...