Προς το περιεχόμενο

Πρόγραμμα αναβάθμισης για τους κατόχους Galaxy Note7 ανακοίνωσε η Samsung, επιβεβαιώνοντας το Note 8


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόνο και μόνο επειδή οι περισσότεροι έγραφαν ότι θα τερματίσει τη σειρά "Note" έδειξε ότι επιμένει. Είναι σίγουρο ότι θα το εκμεταλλευτεί και στις διαφημίσεις. Έξυπνο marketing...

Τώρα το δήθεν "πρόγραμμα αναβάθμισης" ανήκει και αυτό στο κομμάτι του marketing, αφού θα δεσμεύσει, όσους χρήστες συμμετάσχουν, στην αγορά το Note 8. Αργότερα θα βγει και θα ανακοινώσει "πωλήσεις ρεκόρ"...

Πραγματικά τους βγάζω το καπέλο. Αυτή τη φορά ξεπέρασαν τον εαυτό τους!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 61
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Εγώ έχω το note7 εδω και εναν Μήνα είναι τέλειο απίστευτο μοναδικό, και δεν σκοπεύω να το επιστρέψω ακόμα και αν υπάρχει πιθανότητα να σκάσει!! Αγαπάμε samy και στα δυσκολα. Φανατικός οπαδός των Note από την αρχη. οποιαδήποτε άλλη συσκευή εκτος νοτε απλα δεν υπαρχει στον χαρτη. ΤΕΛΟΣ

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού ρε παιδιά μπορεί να πάρει πίσω τα χρήματα από το NOTE 7 και να αγοράσει με 50% το s7 edge.

αυτός που πήρε NOTE 7 800 ευρώ θα του επιστραφούν πχ 400 και θα πάρει και s7 edge ... Αυτό δεν είναι? Που είναι το κακό

Απλά δεσμεύεσαι με το πρόγραμμα να αγοράσεις s8 η NOTE 8. Εκεί είναι η παγίδα. Για να αναγκαστεις να μείνεις σε samsung

 

Τι είναι αυτά τα άκυρα/κοτσανες που πετάτε από πάνω ότι θα πληρώσεις 1200 ευρώ κλπ? Αμα δε θες δινεις το NOTE 7 και παίρνεις πίσω όλα τα λεφτά σου.

 

Δηλαδή τι να πει κάποιος για την LG με το lg g4 και τα bootloop...

 

Πες τα ρε φιλε, γιατι πολύ Apple funs μυριζομαι. ελεος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι δυνατόν να νομίζεις ότι θα μπορούσε η Samsung και οποιαδήποτε στη θέση της να δώσει κάτι εκατομμύρια NOTE 8 δωρεάν στους προηγούμενους κατόχους note 7? Ξέρεις πόσα πούλησε note 7? Έχασε άπειρα χρήματα ήδη. Να χάσει αλλά τόσα?

 

ετσι ακριβως είναι. οποτε ο φιλος δεν χαραμίζετε γιατι αλλιως θα εκλαιγε ενας κολλοσος από τις ιδεες του αν γινονταν πραξη.:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά το τερματισαν στη γελοιότητα. Δε σου δίνει πίσω τώρα τα λεφτά και σου δίνει εκπτωση 50% στο επόμενο note και φυσικά πάνω στην επίσημη παραφουσκωμένη τιμή...και σου έρχεται του χρόνου και βάζει αρχική 1400 ευρώ και για τους χρήστες του προγράμματος μόνο 700. Πραγματικά γελάει ο κόσμος.

 

Ότι ναναι. και δεν μιλαω για την Samsung.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαμώτο ήμουν ανάμεσα σε νοτε 7 και σ7 και πήρα το σ7...άμα είχα πάρει το νοτε θα το χα γυρίσει πίσω, θα παιρνα τα λεφτά μου, και θα χα παρει το σ7 μισή τιμή...φτου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν η Samsung δώσει πρώτα τα χρήματα για κάθε έναν που αγόρασε Note 7 όντως είναι καλή σαν κίνηση εάν όμως απλά σου λέει δώσε πίσω το Note 7 και αντί για χρήμα πάρε 50% έκπτωση στο S7 edge απλά ψάχνει για μαλ……

Όχι πως η Apple εάν πάθει παρόμοιο κάζο θα κάνει διαφορετικά. Τα ίδια και χειρότερα θα κάνει και ενδέχεται και να μην το παραδεχθεί. Εγώ είμαι Fan της Apple αλλά όλες οι μεγάλες εταιρίες το έχουν παραξηλώσει.....καιρός ισως μια πτώση των πωλήσεων σε μεγάλο εταιρίες τους βάλει λίγο μυαλό....…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να καταλαβω..απο μια εταιρεία που ανακοινωσε την απόσυρση του brandname Note απο τις μελλοντικές της συσκευες να έρχεται και να επιβεβαιώνει την ελευση του Νοτε8 περιμένετε αξιοπιστία?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να καταλαβω..απο μια εταιρεία που ανακοινωσε την απόσυρση του brandname Note απο τις μελλοντικές της συσκευες να έρχεται και να επιβεβαιώνει την ελευση του Νοτε8 περιμένετε αξιοπιστία?????

Πρώτον, η Samsung δεν ξεφύτρωσε σήμερα.

Δεύτερον πότε ανακοίνωσε κατάργηση της σειράς;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σόρρυ, δηλαδή κάποιος έχει ήδη πληρώσει 800€ για το note 7 και θα δίνει και άλλα 400€ για να πάρει ένα s7 edge, Σύνολο 1.200€ δηλαδή.

Και θα αγοράζει μια υπόσχεση ότι του χρόνου θα πάρει με αντικατάσταση το note 8?

 

Γ@@τη η samsung.

 

 

Αν πας το Note 7 πίσω η Samsung σου δίνει είτε τα λεφτά που ξόδεψες είτε ενα S7/S7 Edge και την διαφορά της τιμής. Στις ΗΠΑ (δεν ξέρω για αλλου) δίνει επιπλέον 100 δολλάρια credit για επόμενη συσκευή. Επομένως αυτό που λες δεν ισχύει.

 

Κάποιος που αγόρασε το Note 7 850 Ευρω και το πάει πίσω θα πάρει ή 850 Ευρω μετρητά ή ενα S7/S7 Edge και μετρητά την διαφορά τους. Επιπλέον 100 Ευρω credit. Που ειδες εσυ οτι δινει 1200 για μια υποσχεση μονο εσυ ξερεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεις να περιμενεις αξιοπιστια στην επομενη σειρα γτ πλεον μετα απο ολο αυτο δε θα βγαλει παλι σκαρτη συσκευη. Και φυσικα οτι και να ανακοινωσε ( που δε το εχω υπ οψη μου αλλα whatever ), αλλο το μαρκετινγκ αλλο το κατασκευαστικο κομματι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σόρρυ, δηλαδή κάποιος έχει ήδη πληρώσει 800€ για το note 7 και θα δίνει και άλλα 400€ για να πάρει ένα s7 edge, Σύνολο 1.200€ δηλαδή.

Και θα αγοράζει μια υπόσχεση ότι του χρόνου θα πάρει με αντικατάσταση το note 8?

 

Γ@@τη η samsung.

Μαθηματικα από τα lidl... Οποιος πηρε το note 7 εχει γινει ανακληση και θα παρει πισω ΟΛΟ το ποσο που εδωσε. ΑΝ όμως πηρε άλλη συσκευή samsung ΤΟΤΕ θα εχει 50% εκπτωση στο note 8 η s8. Τοσο δυσκολο?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά το τερματισαν στη γελοιότητα. Δε σου δίνει πίσω τώρα τα λεφτά και σου δίνει εκπτωση 50% στο επόμενο note και φυσικά πάνω στην επίσημη παραφουσκωμένη τιμή...και σου έρχεται του χρόνου και βάζει αρχική 1400 ευρώ και για τους χρήστες του προγράμματος μόνο 700. Πραγματικά γελάει ο κόσμος.

Και επισης δεσμευει σπιτι και αυτοκινητο για 5 χρονια....  Ότι να ναι γραφεις όμως....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...