Προς το περιεχόμενο

Πρόγραμμα αναβάθμισης για τους κατόχους Galaxy Note7 ανακοίνωσε η Samsung, επιβεβαιώνοντας το Note 8


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ έχω το note7 εδω και εναν Μήνα είναι τέλειο απίστευτο μοναδικό, και δεν σκοπεύω να το επιστρέψω ακόμα και αν υπάρχει πιθανότητα να σκάσει!! Αγαπάμε samy και στα δυσκολα. Φανατικός οπαδός των Note από την αρχη. οποιαδήποτε άλλη συσκευή εκτος νοτε απλα δεν υπαρχει στον χαρτη. ΤΕΛΟΣ

Το ότι δεν θα βγάζει αναβαθμίσεις δεν σε ενοχλεί να φανταστώ??για την samsung το Note 7 δεν υπάρχει ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω το note7 εδω και εναν Μήνα είναι τέλειο απίστευτο μοναδικό, και δεν σκοπεύω να το επιστρέψω ακόμα και αν υπάρχει πιθανότητα να σκάσει!! Αγαπάμε samy και στα δυσκολα. Φανατικός οπαδός των Note από την αρχη. οποιαδήποτε άλλη συσκευή εκτος νοτε απλα δεν υπαρχει στον χαρτη. ΤΕΛΟΣ

 

Aν οντως εχεις τη συσκευη και δεν την εχεις γυρισει, να το κοιταξεις σε καποιο γιατρο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ έχω το note7 εδω και εναν Μήνα είναι τέλειο απίστευτο μοναδικό, και δεν σκοπεύω να το επιστρέψω ακόμα και αν υπάρχει πιθανότητα να σκάσει!! Αγαπάμε samy και στα δυσκολα. Φανατικός οπαδός των Note από την αρχη. οποιαδήποτε άλλη συσκευή εκτος νοτε απλα δεν υπαρχει στον χαρτη. ΤΕΛΟΣ

Κατι χρηστες σαν και σενα λενε προβατα καποιους αλλους που περνουν συσκευες απο αλλη εταιρια.. Τι να ισχυει αραγε?

Πες τα ρε φιλε, γιατι πολύ Apple funs μυριζομαι. ελεος.

Για boot loop και lg λεει ο αλλος εσυ aplle fun ονειρευεσαι. Το μισος σας προς την μηλοεταιρια σας εχει κανει και βλεπετε εφιαλτες

Επεξ/σία από morgan21
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο θα πει και κερατας, και δαρμενος. Το κανεις που το κανεις, καντο σωστα και δωσε το 8αρι δωρεαν στους κατοχους του 7, ποσοι ειναι πια;

Αυτο θα πει επιθετικο μαρκετινγκ κυριοι της samsung, χωρις να ειναι συγχωροχαρτι ειναι τουλαχιστον μια καλη αρχη.

 

ΥΓ. Χαραμιζομαι μου φαινεται, εεε εκει στη samsung με ακουει κανεις;;;

αυτο κανει ουσιαστικα ,αλλα θελει να φυγουν τα 7αρια απο την αγορα.

με 800 πχ,εχεις παρει νοτε7 παιρνειs s7 edge και του χρονου το 8αρι .

καθολου ασχημα.

και για καποιον που θα εμενε ετσι κι αλλιως σε samsung ,super.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω το note7 εδω και εναν Μήνα είναι τέλειο απίστευτο μοναδικό, και δεν σκοπεύω να το επιστρέψω ακόμα και αν υπάρχει πιθανότητα να σκάσει!! Αγαπάμε samy και στα δυσκολα. Φανατικός οπαδός των Note από την αρχη. οποιαδήποτε άλλη συσκευή εκτος νοτε απλα δεν υπαρχει στον χαρτη. ΤΕΛΟΣ

 

Α, είσαι καθυστερημένος

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητο insomnia...

Μπορείτε να αρχίσετε να κάνετε moderation τα σχόλια που δεν προσφέρουν τίποτα παρά μόνο με νοοτροπία γηπεδικου οπαδισμου πετάνε εξυπνάδες χωρίς βάση;

π.χ. το σχόλιο με τα 1200 ευρώ τι προσέφερε στο σχολιασμό και τι προκάλεσε μετά στα σχόλια;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού ρε παιδιά μπορεί να πάρει πίσω τα χρήματα από το NOTE 7 και να αγοράσει με 50% το s7 edge.

αυτός που πήρε NOTE 7 800 ευρώ θα του επιστραφούν πχ 400 και θα πάρει και s7 edge ... Αυτό δεν είναι? Που είναι το κακό

Απλά δεσμεύεσαι με το πρόγραμμα να αγοράσεις s8 η NOTE 8. Εκεί είναι η παγίδα. Για να αναγκαστεις να μείνεις σε samsung

 

Τι είναι αυτά τα άκυρα/κοτσανες που πετάτε από πάνω ότι θα πληρώσεις 1200 ευρώ κλπ? Αμα δε θες δινεις το NOTE 7 και παίρνεις πίσω όλα τα λεφτά σου.

 

Δηλαδή τι να πει κάποιος για την LG με το lg g4 και τα bootloop...

με το bootloop  δεν παιρνει φωτια το σπιτι  ουτε το αεροπλανο που πετας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...