Προς το περιεχόμενο

Νεο κινητο απο το Gearbest


seba

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1) Το ποσό που διαθέτουμε:140 ευρω

2) Την χρήση του κινητού (γράψτε ενδεικτικά μερικές εφαρμογές που χρησιμοποιείτε συχνά):Φωτογραφιες,Βιντεο και λιγα παιχνιδια

3) Το μέγεθος της οθόνης που θα θέλαμε:

4) Κάποιο άλλο χαρακτηριστικό που θα θέλαμε να έχει (Αναγνώστη Δαχτυλικών Αποτυπωμάτων, Αδιαβροχοποίηση κ.λ.π.):Κανενα

5) Μας ενδιαφέρουν οι καλές κάμερες; Ναι

6) Μας ενδιαφέρει το Dual SIM;Ναι

7) Αν ναι, θα προτιμούσαμε να έχει χωριστές θύρες για SD και για τις 2SIM;Καλο θα ηταν

8) Στην SD, θα θέλαμε να υπάρχει δυνατότητα να πηγαίνουν οι εφαρμογές εκεί;Δεν εχω θεμα

9) Έχουμε κάποια προτίμηση στο λογισμικό;Android

10) Μας ενδιαφέρει ή μεγάλη μπαταρία;Ειναι ενα θετικο για το κινητο

11) Μας ενδιαφέρουν οι προτάσεις από το εξωτερικό ή μόνο από Ελλάδα;Απο Gearbest,bangood

12) Σε περίπτωση αγοράς από Ελλάδα, ενδιαφερόμαστε για κάποιο συγκεκριμένο κατάστημα (λόγω κάποιας έκπτωσης / επιδότησης);οχι

13) Ενδιαφερόμαστε μόνο για καινούριο η και για μεταχειρισμένο;Καινουριο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτα τα λεφτα με αξιοπρεπη χαρακτηριστικα ειναι το xiaomi note 3 pro. Ομως αντιλαμβανεσαι οτι πρεπει να κανεις και καποιους συμβιβασμους για να εισαι εντος budget. Γενικα τα κινεζικα στο θεμα καμερας δεν ειναι κορυφαια. Κατα τη γνωμη μου βγαζουν αξιοπρεπεστατες φωτο αλλα αν ψαχνεις το τελειο χτυπα αλλη πορτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξερω αν ειχα τα λεφτα θα επαιρνα το s6,αλλα τι να κανουμε.Δεν εχω θεμα με κινεζικα γιατι αγορα ηδη 2 το Umi Rome X και το Bluboo Maya.Αν καποιος εχει το xiaomi redmi note 3 pro ας μου πει εντυπωσεις γιατι λογικα αυτο θα παρω αν δεν κανουν προσφορα στο note 4 tis xiaomi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξερω αν ειχα τα λεφτα θα επαιρνα το s6,αλλα τι να κανουμε.Δεν εχω θεμα με κινεζικα γιατι αγορα ηδη 2 το Umi Rome X και το Bluboo Maya.Αν καποιος εχει το xiaomi redmi note 3 pro ας μου πει εντυπωσεις γιατι λογικα αυτο θα παρω αν δεν κανουν προσφορα στο note 4 tis xiaomi

 

Ειχα παρει 2 για φιλαρακια. Τα εχουν 10 μερες μεχρι τωρα ειναι πολυ ευχαριστημενοι. Εγω εχω το redmi 3s περιπου 2 μηνες. Και εγω τα καλυτερα θα πω. Αν εχεις καποια απορια ευχαριστως να στη λυσω

Kαλο ειναι και αυτο http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_349080.html?wid=11 ριξε του μια ματια....

 

δεν εχω δικη μου αποψη αλλα εχω διαβασει καλες κριτικες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχω για τις φωτογραφιες μια ερωτηση,ειναι τοσο μετριες απο οτι λενε?

 

Δεν ειμαι φωτογραφος ουτε εχω πολλες απαιτησεις. Εμενα μια χαρα μου φαινονται. Πιστευω οτι αυτες οι κριτικες εχουν ως μετρο συγκρισης αρκετα ακριβοτερα τηλεφωνα, τα οποια σε τεχνικα χαρακτηριστικα και τιμη τα προσπερνα. Επειδη ο αισθητηρας που εχουν ειναι καλος και επωνυμος οποιες αδυναμιες πιθανον να οφειλονται σε software

Επεξ/σία από Rayven
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γραψε για το κινητό που θα αγορασεις το tempered glass και βάλε να σου εμφανιστούν με σειρα αυτό που έχει τα ποιο πολλα number of order και έτσι θ πάρεις ένα αρκετά καλό ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...