Προς το περιεχόμενο

Δίκη Kickass Torrents: Εδώ κρίνεται το μέλλον του downloading


Χάρης Μυλωνίδης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άμα δεν ενωθούμε όλοι στον κοινό αγώνα φυσικά και θα αλλάξουν όλα προς το χειρότερο :mad:

Με την απάθεια μας το μόνο που καταφέρνουμε είναι να θριαμβεύει το κακό :mellow:


Το αρθρο χανει παρα πολυ λογο έλλειψης ουδετεροτητας, ειναι μονοπλευρο και αποτελει ωδη υπερ της πειρατείας.

Δεν αρνούμαι οτι μιλαει για κάποιες ανησυχητικες αλήθειες αλλα ετσι οπως τα παρουσιαζει χωρίς ιχνος αντικειμενικοτητας χανει την δυναμη του!

δεν κατάλαβες που το πάνε δεν είναι το θέμα η πειρατεία αλλά ο 100% έλεγχος, τους ανήκουμε μας αντιμετωπίζουν σαν ένα κοπάδι απο πρόβατα μας κατευθύνουν εκεί που θέλουν αυτοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την στιγμη που μπορεις κατι να το αποκτήσεις δωρεάν και είναι ευκολο να επιτευχθεί όπως έχει δειξει η μεχρι τωρα πορεία του είναι πολύ δύσκολο έως ακατόρθωτο να το σταματήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα δεν ενωθούμε όλοι στον κοινό αγώνα φυσικά και θα αλλάξουν όλα προς το χειρότερο :mad:

Με την απάθεια μας το μόνο που καταφέρνουμε είναι να θριαμβεύει το κακό :mellow:

δεν κατάλαβες που το πάνε δεν είναι το θέμα η πειρατεία αλλά ο 100% έλεγχος, τους ανήκουμε μας αντιμετωπίζουν σαν ένα κοπάδι απο πρόβατα μας κατευθύνουν εκεί που θέλουν αυτοί.

 

Mια χαρα κατάλαβα που το πάνε και ως επι το πλήστον έχουν δίκιο αλλα ο τροπος που το παρουσιάζουν και οι εκφράσεις που χρησιμοποιούν κατα την ταπεινή μου γνώμη είναι λαθος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mια χαρα κατάλαβα που το πάνε και ως επι το πλήστον έχουν δίκιο αλλα ο τροπος που το παρουσιάζουν και οι εκφράσεις που χρησιμοποιούν κατα την ταπεινή μου γνώμη είναι λαθος...

 

αν βγαλεις απο το μυαλο σου τις πολιτικοιδεολογικες προκαταληψεις που μας ταιζουν ολους καθημερινα κ που κατα βαση δεν υπαρχουν ουσιαστικα, θα σταματησει να σε ενοχλει το περιτυλιγμα κ θα εστιασεις στην ουσια των οσων λεει 

 

τα οποια ειναι ετσι κ χειροτερα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η σαπίλα των πολυεθνικών σε όλο της το μεγαλείο :mad:

Μου κάνει εντύπωση που στη φοροδιαφυγή δεν βλέπω τη Nestle Νο 1 εταιρεία τροφίμων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω δεν ειμαι πειρατης,πηγα χθες σινεμα με τα δυο μου παιδια και πληρωσα 3χ7,5=22,5 €  μαζι με τα ποπ κορν και τις πορτοκαλαδες που πηραμε φτασαμε κοντα στα 35€  ,παιρνω 800 € το μηνα ,τι ειναι για μενα ρε μ@@@@@ς  τα 35 ?τριχες...βοηθησα παντως στην καπιταλιστικη υπερβιομηχανια θεαματος ,εχω ησυχη την συνειδηση μου .αει σιχτηρ με πιασαν παλι τα κομμουνιστικα μου.

Βασικα δε πας.

και ας τους να βγαζουν 900 ταινιες το χρονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα δε πας.

και ας τους να βγαζουν 900 ταινιες το χρονο.

Απο τις οποίες οι 800 είναι σαβούρα και αξίζουν οι 100 και πολλές είπα.

Και σε τελική ανάλυση ας τα κόψουν στα αρχιμίδια μου εγώ μεγάλωσα σε μια γενιά που η ιδιωτική τηλεόραση και τα βίντεο κλάμπ ήταν στο ξεκίνημα τους, συνδρομιτική δεν είχαμε το 1986.

Να μην πω για τους σημερινούς ατάλαντους ηθοποιούς του χόλιγουντ δεν συγκρίνονται με al pacino,robert redford,tom hanks και πολλούς άλλους. Εξαιρείται ο will smith

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ομορφος κοσμος αγγελικα πλασμενος ,το κακο ειναι οτι το καθε ψωνιο νομιζει θα γινει η ειναι επιτυχημενος κ ονειρευεται χαιλικια που βλεπει στις ταινιες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ομορφος κοσμος αγγελικα πλασμενος ,το κακο ειναι οτι το καθε ψωνιο νομιζει θα γινει η ειναι επιτυχημενος κ ονειρευεται χαιλικια που βλεπει στις ταινιες

live the American dream :devil:

Αφιερωμένη σε όσους πιστεύουν ότι θα ζήσουν το Αμερικάνικο όνειρο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Απο την στιγμη που μπορεις κατι να το αποκτήσεις δωρεάν και είναι ευκολο να επιτευχθεί όπως έχει δειξει η μεχρι τωρα πορεία του είναι πολύ δύσκολο έως ακατόρθωτο να το σταματήσεις.

Είναι πάρα πολύ εύκολο βασικά αν το πάρει απόφαση το κράτος.

 

Για πήγαινε Γερμανία να δεις πόσοι κατεβάζουν (σίγουρα αρκετοί αλλά καμία σχέση με το πόσοι κατεβάζουν στην Ελλάδα).

 

Γιατί πολύ απλά στην Γερμανία το να φας πρόστιμο κατακέφαλα για μια ταινία που κατέβασες 5 μήνες πριν είναι πολύ συνηθισμένο φαινόμενο ενώ στην Ελλάδα που το κράτος δεν θέλει να κάνει κάτι ότι και να κατεβάσεις δεν τρέχει μια.

 

Βέβαια σε λίγο θα υποχρεωθεί και το κράτος του Ελλαδισταν από την Ε.Ε

 

 

Άμα δεν ενωθούμε όλοι στον κοινό αγώνα φυσικά και θα αλλάξουν όλα προς το χειρότερο :mad:

Με την απάθεια μας το μόνο που καταφέρνουμε είναι να θριαμβεύει το κακό :mellow:

δεν κατάλαβες που το πάνε δεν είναι το θέμα η πειρατεία αλλά ο 100% έλεγχος, τους ανήκουμε μας αντιμετωπίζουν σαν ένα κοπάδι απο πρόβατα μας κατευθύνουν εκεί που θέλουν αυτοί.

Μην λέμε τα ίδια πράγματα έχει καταντήσει σαπουνόπερα το θέμα.

 

Το Internet είναι μια πολυτέλεια.

 

Αν θες να την χρησιμοποιείς να δεχτείς και τις συνέπειες αλλιώς μην ασχοληθείς ξανά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μην λέμε τα ίδια πράγματα έχει καταντήσει σαπουνόπερα το θέμα.

 

Το Internet είναι μια πολυτέλεια.

 

Αν θες να την χρησιμοποιείς να δεχτείς και τις συνέπειες αλλιώς μην ασχοληθείς ξανά.

 

Πολυτέλεια στις υποανάπτυκτες χώρες, όχι στα κράτη μέλη της Ευρωπαϊκής Ένωσης όπως την οραματίστηκε ο Ζαν Κορντόν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...