Προς το περιεχόμενο

Κυρίαρχο το Android και στο 88% των συσκευών της παγκόσμιας αγοράς


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Εντάξει μεγαλώνοντας αλλάζουν κάπως τα συναισθήματα αλλά πάνω κάτω η ιδέα ίδια είναι. 

E ναι,καποια στιγμη μετα τα 10,καταλαβαινεις οτι δεν αξιζει να δωσεις τριπλα λεφτα για να έχουν φωτάκια τα σπορτέξ σου και δεν τρως παπά τόσο ευκολα.

Καποιοι παλι...όχι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα μια χαρα gadgeτακηδες και κακομαθημένα ειμασταν που οταν θελαμε κατι το θελαμε τωρα αλλα still αυτο το θεαμα ειναι γελοίο ειδικα την εποχη του internet που κανεις ενα pre-order και ειναι στην πορτα σου ομορφα και ωραια.

 

Θυμαμαι εποχες Στουρνάρα στα πανω της, απο εκει ειχα παρει το πρωτο μου pc/cd recorder/ms optical mouse etc. αλλα αυτο το πραγμα δεν εχει καμια σχεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να μην το καταλαβαίνετε αυτό σημαίνει πως δεν ήσασταν ποτέ gadgetάκηδες και δεν θέλατε απεγνωσμένα να αγοράσετε κάτι ΑΜΕΣΑ!

 

Αμφιβάλω αν είναι gadgetάκηδες αυτοί στην φωτογραφία με την ουρά έξω από την Apple. Ειδικά η θείτσα με το κόκκινο μαλλί.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενώ τα άλλα μισά ε? Φουλ στην αμεροληψία. 

 

Πάντως κράτα το παραπάνω και κάντο copy paste με αυτές τις διορθώσεις σε κάποιο θέμα με την Apple. Θα χρειαστεί σίγουρα.

 

Είστε το 10% εδώ μέσα και μας σπάτε τις μπάλες λες και είστε η πλειοψηφία σε κάθε θέμα τσούπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

E ναι,καποια στιγμη μετα τα 10,καταλαβαινεις οτι δεν αξιζει να δωσεις τριπλα λεφτα για να έχουν φωτάκια τα σπορτέξ σου και δεν τρως παπά τόσο ευκολα.

Καποιοι παλι...όχι.

 

Αν αυτό κατάλαβες, δεν μπορώ να σε βοηθήσω άλλο! :)

Είστε το 10% εδώ μέσα και μας σπάτε τις μπάλες λες και είστε η πλειοψηφία σε κάθε θέμα τσούπ.

 

Ε και το 90% σε apple topics είστε εσείς. Έχει πιο πολύ ενδιαφέρον σαν νούμερο! :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αυτό κατάλαβες, δεν μπορώ να σε βοηθήσω άλλο! :)

Εγώ θυμάμαι όταν ανακοίνωσαν το iPad 3 Retina, το είχαν φέρει Day One στα Γερμανικά καταστήματα Saturn και Mediamarkt, έτρεξα αυτό που λες με το σώμα και τα πόδια :P πρώτα στο Saturn, είχε ξεπουλήσει, στο καπάκι τρέχω Mediamarkt λίγο πριν το κλείσιμο, είχαν μείνει 3 τελευταία κομμάτια: 1 Μαύρο 2 Άσπρα. Εκεί ήταν η ευχαρίστηση του Gadgetάκια να βρεις το προϊόν που θες απεγνωσμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E ναι,καποια στιγμη μετα τα 10,καταλαβαινεις οτι δεν αξιζει να δωσεις τριπλα λεφτα για να έχουν φωτάκια τα σπορτέξ σου και δεν τρως παπά τόσο ευκολα.

Καποιοι παλι...όχι.

 

Μπράβο παιδιά.

 

Θα ήθελα να ήξερα αν έχετε όλοι αυτό το σκεπτικό και με τις υπόλοιπες αγορές σας.

Θα πρέπει λογικά να είστε άτομα που ακόμα και σταφιδόψωμο από τον φούρνο να αγοράσετε, θα ζητήσετε από το φούρναρη να σας πει πόσο χρεώνει τη μία σταφίδα και μετά θα τις μετρήσετε για να διαπιστώσετε αν σας ταίζει παπά.

 

Αποκλείεται να αγοράσετε κάτι που πχ μπορεί να ξέρετε ότι είναι ακριβό αλλά παράλληλα απλά να σας αρέσει. Εξωγήινο ε? Μάλλον μόνο οι υπνωτισμένοι και τα θύματα το κάνουν αυτό... 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έσβησα το fb διέγραψα τις σέλφιε μου στο ίνστα γύρισα σε dos και πήρα κνητό με κουμπιά των 25 ευρώ...ούτε android ουτε ios αυτά είναι για τα πρόβατα. Τώρα έχω προσωπική ζωή είμαι παραγωγικός και απέκτησα και φεράρι γιατί δεν είμαι πάνω από ένα κινητό όλη την ώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο παιδιά.

 

Θα ήθελα να ήξερα αν έχετε όλοι αυτό το σκεπτικό και με τις υπόλοιπες αγορές σας.

Θα πρέπει λογικά να είστε άτομα που ακόμα και σταφιδόψωμο από τον φούρνο να αγοράσετε, θα ζητήσετε από το φούρναρη να σας πει πόσο χρεώνει τη μία σταφίδα και μετά θα τις μετρήσετε για να διαπιστώσετε αν σας ταίζει παπά.

 

Αποκλείεται να αγοράσετε κάτι που πχ μπορεί να ξέρετε ότι είναι ακριβό αλλά παράλληλα απλά να σας αρέσει. Εξωγήινο ε? Μάλλον μόνο οι υπνωτισμένοι και τα θύματα το κάνουν αυτό... 

 

Φαντάζεσαι να βλέπεις Billdanos και DjTaurus να πανηγυρίζουν με τα κέρδη του φούρναρη; 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έσβησα το fb διέγραψα τις σέλφιε μου στο ίνστα γύρισα σε dos και πήρα κνητό με κουμπιά των 25 ευρώ...ούτε android ουτε ios αυτά είναι για τα πρόβατα. Τώρα έχω προσωπική ζωή είμαι παραγωγικός και απέκτησα και φεράρι γιατί δεν είμαι πάνω από ένα κινητό όλη την ώρα...

Federer is that you?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτοι που περιμένουν δεν ειναι gadgeτακηδες/tech fans που θα παρουν το iphone και θα του πιουν το αίμα οπως εμείς, ειναι ως επί το πλείστον ανθρωποι καθε κατηγορίας θύματα του marketing και του hype. Το αγοράζουν για να βγαζουν selfies να μπαίνουν στο fb και να στέλνουν emojis στην καλύτερη για αυτο και η όποια κοροϊδία.

 

Ενταξει τρεξε και περιμενε στην ουρα για να αγορασεις κατι με features στα οποιο εχεις κατα πασα πιθανοτητα ηδη πρόσβαση με το "παλιο" 6s/6s+ σου.. Δεν βγαζει νοημα για εμενα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάζεσαι να βλέπεις Billdanos και DjTaurus να πανηγυρίζουν με τα κέρδη του φούρναρη; 

 

Εάν τους αρέσει πολύ το σταφιδόψωμο του συγκεκριμένου φούρναρη δεν αποκλείεται να θέλουν να τα πηγαίνει και καλά... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να μην το καταλαβαίνετε αυτό σημαίνει πως δεν ήσασταν ποτέ gadgetάκηδες και δεν θέλατε απεγνωσμένα να αγοράσετε κάτι ΑΜΕΣΑ!

 

Δεν νιώσατε ποτέ πως είναι να θέλετε να αγοράσετε κάτι από τη Στουρνάρα (10-15 χρόνια που ήταν στα πάνω της) και να τρέχουν στο δρόμο τα πόδια πιο γρήγορα από το υπόλοιπο σώμα, για να φτάσετε πιο γρήγορα και απο τον flash gordon! :P

 

Εντάξει μεγαλώνοντας αλλάζουν κάπως τα συναισθήματα αλλά πάνω κάτω η ιδέα ίδια είναι. 

 

Ναι το έχω νιώσει αυτό το συναίσθημα όταν ήμουν 7-8 χρονών και πήγαινα να αγοράσω παιχνίδια στο jumbo.

Είναι ξεκάθαρο πως μπερδεύεις τον gadgetakia με το πρόβατο που ότι και να του πουλήσεις θα κάτσει στην σειρά να το αγοράσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Φαντάζεσαι να βλέπεις Billdanos και DjTaurus να πανηγυρίζουν με τα κέρδη του φούρναρη; 

 

Αν ο φούρναρης μου προσφέρει ωραίο ψωμί και με ικανοποιεί, φυσικά και θα χαρώ αν μάθω πως έχει κέρδη! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...