Προς το περιεχόμενο

Αλλαγή γλώσσας σε λαπτοπ


tak.inc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας σήμερα αγόρασα ενα λαπτοπ και οταν το άνοιξα η γλώσσα εισόδου ήταν στα ολλανδικά ξέρετε πως μπορώ να την αλλάξω στα ελληνικά ;;

 

Αν εχεις Windows 10, στις ρυθμισεις για τις γλωσσες μπορεις να προσθεσεις οποια θελεις και στη συνεχεια να εγκαταστησεις και τις ρυθμισεις για να γινουν τα ελληνικα Windows Display Language. 

 

Η γλωσσα στα Ολλανδικα ειναι taal οποτε κατι τετοιο θα γραφει το μενου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.e-shop.gr/laptop-hp-pavilion-15-ab121nd-156-fhd-amd-quad-core-a8-7410-8gb-1tb-windows-10-p-PER.901362

Ειναι HP και το αγόρασα απο το e-shop.

Απο εκει που λες είναι η επιλογη για να γράφεις κείμενο εγώ θελω να αλλάξω την γλώσσα του συστήματος η οποία τώρα ειναι στα ολλανδικά.

Αν εχεις Windows 10, στις ρυθμισεις για τις γλωσσες μπορεις να προσθεσεις οποια θελεις και στη συνεχεια να εγκαταστησεις και τις ρυθμισεις για να γινουν τα ελληνικα Windows Display Language. 

 

Η γλωσσα στα Ολλανδικα ειναι taal οποτε κατι τετοιο θα γραφει το μενου...

Απο εκει που λες είναι η επιλογη για να γράφεις κείμενο εγώ θελω να αλλάξω την γλώσσα του συστήματος η οποία τώρα ειναι στα ολλανδικά.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.e-shop.gr/laptop-hp-pavilion-15-ab121nd-156-fhd-amd-quad-core-a8-7410-8gb-1tb-windows-10-p-PER.901362

Ειναι HP και το αγόρασα απο το e-shop.

Απο εκει που λες είναι η επιλογη για να γράφεις κείμενο εγώ θελω να αλλάξω την γλώσσα του συστήματος η οποία τώρα ειναι στα ολλανδικά.

Απο εκει που λες είναι η επιλογη για να γράφεις κείμενο εγώ θελω να αλλάξω την γλώσσα του συστήματος η οποία τώρα ειναι στα ολλανδικά.

 

Εκει εχει επιλογη και για την γλωσσα που εμφανιζονται τα Windows. Ειμαι κατα 99.5% σιγουρος. Οταν πατησεις πανω στα ελληνικα θα σου βγαλει οτι ειναι διαθεσιμη για κατεβασμα η γλωσσα, την κατεβαζει, την εγκαθιστα και με ενα log off αλλαζει. 

 

Δες και εδω: set-as-default-language-windows-10.jpg?i

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκει εχει επιλογη και για την γλωσσα που εμφανιζονται τα Windows. Ειμαι κατα 99.5% σιγουρος. Οταν πατησεις πανω στα ελληνικα θα σου βγαλει οτι ειναι διαθεσιμη για κατεβασμα η γλωσσα, την κατεβαζει, την εγκαθιστα και με ενα log off αλλαζει. 

 

Δες και εδω: set-as-default-language-windows-10.jpg?i

Log off εννοείς αποσύνδεση ;;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...