Προς το περιεχόμενο

Garmin 920XT 248,[email protected] ΤΕΛΟΣ


afinis2004

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστώ, πολύ χρήσιμη πληροφόρηση.

 

Από τα συμφραζόμενα, αν καταλαβαίνω καλά, δεν προϋπολογίζεται τίποτα σχετικά με τελωνείο, οπότε ενδέχεται να υπάρξει σχετική επιβάρυνση σε περίπτωση που συμβεί. Αν παρανόησα, παρακαλώ διόρθωσέ με.

Όχι δεν υπάρχει κάποια προπληρωμή για κοστος τελωνείου τουλαχιστον στην επιλογή με airmail economy.

 

Ο κυνδυνος να σταματήσει τελωνείο παντα υπάρχει είναι ακριβως όπως στις αγορες απο Κίνα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα θα σας ζητηθεί να συμπληρωσετε μια φόρμα για το τελωνείο τι έχει μέσα το πακέτο και ποια είναι η αξία του. Απο εδώ και πέρα είναι στην κρίση του καθενός τι θα δηλώσει.

Γνωστός μου αγορασε galaxy note 5 και το δήλωσε κομπιουτεράκι.

Να ξέρετε οτι αυτοι δεν γράφουν κάτι επανω στο κουτί σχετικα με το περιεχόμενο μονο την δηλωμένη αξία.

 

Οκ, ευχαριστούμε για την πληροφόρηση.

 

Άρα αρκετά μεγάλο ρίσκο πάντως. Και δεν ξέρουμε και αυτή η μεταφορική τι πιθανότητες έχει στο να περνάει τελωνείο. Βασικό.

Αν ήταν όπως η φάση με τη USPS και το γνωρίζαμε θα βόηθαγε για να πεις ότι ρισκάρεις. Τώρα προσωπικά το βλέπω δύσκολο αν δεν έχω "στατιστικά".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ, ευχαριστούμε για την πληροφόρηση.

 

Άρα αρκετά μεγάλο ρίσκο πάντως. Και δεν ξέρουμε και αυτή η μεταφορική τι πιθανότητες έχει στο να περνάει τελωνείο. Βασικό.

Αν ήταν όπως η φάση με τη USPS και το γνωρίζαμε θα βόηθαγε για να πεις ότι ρισκάρεις. Τώρα προσωπικά το βλέπω δύσκολο αν δεν έχω "στατιστικά".

Ναι με την usps γίνεται η αποστολή κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...