Προς το περιεχόμενο

The Grand Tour (tv series)


vrwmiaris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

44 λεπτά πριν, gdriver είπε

...το απίστευτο ford raptor που δείχνει με άνεση ποιός είναι το πραγματικό αφεντικό. Απλώς τους κάνει πλάκα με ουσία αλλά και εμφάνιση. ...

Μήπως συγκρίνεις ανόμοια πράγματα; Λογικό δεν είναι να ήταν καλύτερο; Σαν να έβαζαν και τα 3 σε πίστα και να λέγαμε ότι έδειξαν στο ράπτορ ποιος είναι το αφεντικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 144
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Mε το υβριδικο πολυ γελιο .

Με τα SUV  παρολο που ειμαι fan  της Porsche   η Macan δεν μου αρεσει .Η Alfa Romeo ειναι παντα στην καρδια μου καθως ηταν το πρωτο μου αμαξι μια spider και η stelvio ειναι πανεμορφη .Γενικα τα suv  ειναι για οικογενειες για ψωνια απο το  supermarket,πολλες αποσκευες  και να πανε σε κανα πολυ ομαλο χωματοδρομο μεχρι εκει .Επεσε και το καστρο της Tesla στην εκπομπη .

Καλα το Raptor  κτηνος ,

εχω φαει και ενα κολημα τελευταια με τα pick up  αυτου του ειδους κριμα που δεν ερχεται Ευρωπη αυτη η εκδοση ,το Ranger ειναι πολυ εξεγευνισμενο .

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Fotis13 είπε

Mε το υβριδικο πολυ γελιο .

Με τα SUV  παρολο που ειμαι fan  της Porsche   η Macan δεν μου αρεσει .Η Alfa Romeo ειναι παντα στην καρδια μου καθως ηταν το πρωτο μου αμαξι μια spider και η stelvio ειναι πανεμορφη .Γενικα τα suv  ειναι για οικογενειες για ψωνια απο το  supermarket,πολλες αποσκευες  και να πανε σε κανα πολυ ομαλο χωματοδρομο μεχρι εκει .Επεσε και το καστρο της Tesla στην εκπομπη .

Καλα το Raptor  κτηνος ,

εχω φαει και ενα κολημα τελευταια με τα pick up  αυτου του ειδους κριμα που δεν ερχεται Ευρωπη αυτη η εκδοση ,το Ranger ειναι πολυ εξεγευνισμενο .

το βρήκα ελλάδα με 120.000 eur. Δάγκωμα από τα αποδυτήρια

2 ώρες πριν, billomnia είπε

Μήπως συγκρίνεις ανόμοια πράγματα; Λογικό δεν είναι να ήταν καλύτερο; Σαν να έβαζαν και τα 3 σε πίστα και να λέγαμε ότι έδειξαν στο ράπτορ ποιος είναι το αφεντικό.

ούτε τα suv είναι για πίστα και ποτέ δεν φτιάχτηκαν για αυτό.  2ον δεν έγινε σύγκριση , απλή διαπίστωση

Επεξ/σία από gdriver
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Fotis13 είπε

Mε το υβριδικο πολυ γελιο .

Με τα SUV  παρολο που ειμαι fan  της Porsche   η Macan δεν μου αρεσει .Η Alfa Romeo ειναι παντα στην καρδια μου καθως ηταν το πρωτο μου αμαξι μια spider και η stelvio ειναι πανεμορφη .Γενικα τα suv  ειναι για οικογενειες για ψωνια απο το  supermarket,πολλες αποσκευες  και να πανε σε κανα πολυ ομαλο χωματοδρομο μεχρι εκει .Επεσε και το καστρο της Tesla στην εκπομπη .

Καλα το Raptor  κτηνος ,

εχω φαει και ενα κολημα τελευταια με τα pick up  αυτου του ειδους κριμα που δεν ερχεται Ευρωπη αυτη η εκδοση ,το Ranger ειναι πολυ εξεγευνισμενο .

Εγώ τα suv ποτέ δεν τα συμπάθησα και δεν πρόκειται. Θεωρώ ότι είναι ανάγκη του μάρκετινγκ. Δεν είναι καλά κάπου, απλά μέτρια σε όλα. αν και βλέπω τα σεντάν να χάνουν αρκετό μερίδιo με τη νέα μόδα των suv και crossover που αρκετοί δεν ξέρουν καν την διαφορά μεταξύ αυτών των 2.

 Δεν είχα δει προσεχώς για το επεισόδιο και όταν είπαν για suv στην εκπομπή νόμιζα ότι θα έχουν και την urus ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Fotis13 είπε

Mε το υβριδικο πολυ γελιο .

Με τα SUV  παρολο που ειμαι fan  της Porsche   η Macan δεν μου αρεσει .Η Alfa Romeo ειναι παντα στην καρδια μου καθως ηταν το πρωτο μου αμαξι μια spider και η stelvio ειναι πανεμορφη .Γενικα τα suv  ειναι για οικογενειες για ψωνια απο το  supermarket,πολλες αποσκευες  και να πανε σε κανα πολυ ομαλο χωματοδρομο μεχρι εκει .Επεσε και το καστρο της Tesla στην εκπομπη .

Καλα το Raptor  κτηνος ,

εχω φαει και ενα κολημα τελευταια με τα pick up  αυτου του ειδους κριμα που δεν ερχεται Ευρωπη αυτη η εκδοση ,το Ranger ειναι πολυ εξεγευνισμενο .

Που να το κυκλοφορησεις σε Ευρωπαϊκη πολη, μονο σε άπλα τυπου Βερολινου μπορεις να το χρησιμοποιησεις τετοιο οχημα.

Γενικα παντως στο οτι τα SUV ειναι αχρηστα αυτοκινητα συμφωνω μαζι τους. Ειναι μονο για να πουλησεις μουρη. Ενα estate ειναι πολυ πιο χρησιμο σαν οικογενειακο αυτοκινητο και για αυτο τα προτιμανε στην Ευρωπη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις ειδα το τελευταιο επεισοδειο για αυτη την σεζον,στην μονζαβικη.

Μπορω να πω με ακριβεια οτι πεθανα στο γελιο σε μερικα σημεια...

Περισσοτερα οταν τα εχουν δει και αλλοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα δεν μου άρεσε το φινάλε. Μου φάνηκε μικρό (που ήταν συγκριτικά με τα άλλα) και άχρωμο. Ναι είχε γέλιο αλλά οι σκηνές με γέλιο ήταν ότι είχα δει στο προσεχώς.  Ωραίος ο 2ος κύκλος συνολικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω πιστευω οτι στο φιναλε μπορουσαν και καλυτερα. Συνολικα ομως ο 2ος κυκλος θυμισε τους παλιους καλους κυκλους Top Gear (οπως ηταν ο 10 για παραδειγμα). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γελασα πολυ στο πρωτο μπουγελωμα, κατα τα αλλα περιμενα κατι καλυτερο, μου φανηκε και προσβλητικο για τους κατοικους της Μοζαμβικης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, 4saken είπε

Γελασα πολυ στο πρωτο μπουγελωμα, κατα τα αλλα περιμενα κατι καλυτερο, μου φανηκε και προσβλητικο για τους κατοικους της Μοζαμβικης.

Καμμια σχεση ,

εχουν σατιρισει  πολυ χειροτερα την χωρα τους,  ετσι κανουν οσοι ειναι ακομπλεξαριστοι .Επισης αυτο  ειναι το στυλ τους ολα αυτα τα χρονια   και αυτο τους καθιερωσε και ξεχωρισε .Ωστε να απολαμβανουμε ολοι εμεις τοσο απολαυστικες εκπομπες απο το μακροβιοτερο show  με αυτοκινηση  στην ιστορια της tv  .

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστευω οτι ειναι οι δυο καλυτερες σαιζον τους,ειδικα η πρωτη ειχε πολυ γελιο αλλα και η δευτερη δν πηγε πισω.Η Μοζαμβικη και μενα μου φανηκε μικρη σε διαρκεια,πχ δεν ηταν σαν τα buggy στη πρωτη σαιζον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 10 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...