Προς το περιεχόμενο

Xbox One 1tb + GOW4 + 3μηνη gold 199€ (Φυσικά Καταστήματα Public από 22/11) [ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ]


gdal73

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εσύ παρτο τώρα εμείς θα περιμένουμε να πέσει η τιμή η να δίνουν πιο πολλά δώρα στην ίδια τιμή οπότε θα βγαίνει 149.

 

Προσωπικά έχω προ πολλού εγκαταλείψει τις κονσόλες :-) . Το σχόλιο ήταν γενικό. Εδώ θα είμαστε και θα δούμε αν βγει τέτοια προσφορά που λες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 195
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μειον ταμειο + οτι θα πας στο μαγαζι και θα αρχισουν να λενε τα κλασικα,ενα ειχαμε μονο,δειτε κατι αλλο,ουρες κοσμου και ταλαιπωρια..

 

υγ.

χθες το πουλουσαν το απλο(500αρι) 174 στη γερμανια....ισως μεχρι τα χριστουγεννα να ξεστοκαρουν και πιο χαμηλα

Αν πουλούσαν το 500άρι σκέτο 174€ νομίζω συτό το πακέτο είναι καλύτερη προσφορά. Γενικά νομίζω ότι είναι πολύ καλή προσφορά για όποιον δεν ενδιαφέρεται για τα νεότερα μοντέλα, δεν έχει 4k tv κλπ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα ειναι αν ειναι προσφορα σε αυτη την τιμη και οχι αν μελλοντικά βγει σε καλυτερη τιμη, μπορει σε ενα χρονο να κανει 149€,ε και τι?

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πουλούσαν το 500άρι σκέτο 174€ νομίζω συτό το πακέτο είναι καλύτερη προσφορά. Γενικά νομίζω ότι είναι πολύ καλή προσφορά για όποιον δεν ενδιαφέρεται για τα νεότερα μοντέλα, δεν έχει 4k tv κλπ.

δεν αντιλεγω στην αποψη σου  σαν προσφορα,μονο επισημαινω καποιες αλλες προσφορες.....που ισως δειχνουν τη εκπτωτικη ταση της σειρας....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πουλούσαν το 500άρι σκέτο 174€ νομίζω συτό το πακέτο είναι καλύτερη προσφορά. Γενικά νομίζω ότι είναι πολύ καλή προσφορά για όποιον δεν ενδιαφέρεται για τα νεότερα μοντέλα, δεν έχει 4k tv κλπ.

Συμφωνώ... Λογικά έτσι θα πάει η δουλειά στις γιορτές.

Προσωπικά έχω προ πολλού εγκαταλείψει τις κονσόλες :-) . Το σχόλιο ήταν γενικό. Εδώ θα είμαστε και θα δούμε αν βγει τέτοια προσφορά που λες.

Μα τους συμφέρει να φύγει το μικρό μοντέλο, με το ζόρι χωράει 15 παιχνίδια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επρεπε να ειχε δωρο κανα Battlefield 1 εκει να δεις για ποτε θα εξαφανιζονταν ολες οι κονσολες. Αυτην την στιγμη ξερουμε σε ποια καταστηματα υπαρχει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν αντιλεγω στην αποψη σου  σαν προσφορα,μονο επισημαινω καποιες αλλες προσφορες.....που ισως δειχνουν τη εκπτωτικη ταση της σειρας....

Προσωπικά δεν πιστεύω να δούμε το 1tb πιο κάτω αυτές τις γιορτές. Πιο πιθανό το βλέπω να το δούμε ελαφρώς ακριβότερο με 2 παιχνίδια πχ. Αυτή είναι νορμάλ τιμή για το 500άρι με ένα παιχνίδι νομίζω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προσφορά είναι χοντρή, το στοκ σίγουρα ελάχιστο και σκοπός της είναι να φέρει κόσμο μια καθημερίνη στα φυσικά καταστήματα.
Πολύ αμφιβάλλω ότι θα παίξει καλύτερη προσφορά για την συγκεκριμένη κονσόλα τα Χριστούγεννα αν και τα επιχειρήματα σας θα μπορούσαν να αποτελέσουν θέμα ημερίδας στο LSE!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω Ελλαδα πως εχουν σκοπο να το κάνουν παντως στην Ευρώπη οι προσφορές γυρω απο το black friday ειναι απείρως καλύτερες απο τις χριστουγεννιατικες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μονο σιγουρο ειναι οτι  την τριτη θα πεσει πολυ ταλαιπωρια και μουρμουρα σε αυτους που θα πανε στα φυσικα μαγαζια δυστυχως.

Ειδομεν.....

 

50 καταστηματα ειναι, απο 1-2 κομματια να εχουν ....ωωω τι εχει να γινει :-D

Καλη βολτα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω Ελλαδα πως εχουν σκοπο να το κάνουν παντως στην Ευρώπη οι προσφορές γυρω απο το black friday ειναι απείρως καλύτερες απο τις χριστουγεννιατικες

Δε θυμάμαι πότε ήταν η τελευταία χρονιά που πήρα κάτι σε χοντρή προσφορά απο Black Friday στην Ευρώπη εκτός ίσως  απο εκείνη την πρώτη χρονιά του amazon.

Βέβαια μπορεί εκεί στα φυσικά καταστήματα να παίζουν χοντρά πράγματα που δεν είναι διαθέσιμα σε εμάς αλλά κατά την γνώμη μου στην Ελλάδα με τα χαρακτηριστικά της το χοντρό παιχνίδι απο τα καταστήματα θα παιχτεί τα Χριστούγεννα.

 

Υγ. Πολύ το "χόντρυνα" το ποστ τώρα που το διάβασα ξανά :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και επειδη θα αρχισουν οι αλλοι ομιλοι να απαντανε....παρτε ενα για αρχη...απο ΣΗΜΕΡΑ!

Xbox One 1TB + Fallout 4 και Xbox One 1TB + Rise of the Tomb Raider

https://www.germanos.gr/product/xbox-one-1tb-rise-of-the-tomb-raider/20308449/

https://www.germanos.gr/product/xbox-one-1tb-fallout-4/20308448/

 

 

:devil:

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και επειδη θα αρχισουν οι αλλοι ομιλοι να απαντανε....παρτε ενα για αρχη...απο ΣΗΜΕΡΑ!

 

https://www.germanos.gr/product/xbox-one-1tb-fallout-4/20308448/

 

 

:devil:

 

Ηδη μη διαθεσιμο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...