Προς το περιεχόμενο

Xbox One 1tb + GOW4 + 3μηνη gold 199€ (Φυσικά Καταστήματα Public από 22/11) [ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ]


gdal73

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άρχισαν οι προσφορές και δεν ξέρουμε τι να κάνουμε.. Τσιμπαμε το πακετο των 200€ η πάμε για το S? Γενικά το ήθελα με το battlefield 1. Το συγκεκριμένο που δίνει αξίζει? Καμία γνώμη ρε παιδιά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 195
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οποία έκδοση και να πάρεις,με παιχνίδι εννοείται,αξιζει σε αυτά τα χρήματα.εγω περιμένω μέιλ από τον γερμανό.

Μετά θα αγοράσω και το Gow4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μπήκα απο αυτό το link στο κοτσο και αυτόματα είχε κάνει login σε κάποιο λογαριασμό κάποιου Γιώργου.Πως έγινε αυτό;;  :mellow:

 

dobro Μήπως ήταν δικός σου ο λογαριασμός; Γιώργο σε λένε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπήκα απο αυτό το link στο κοτσο και αυτόματα είχε κάνει login σε κάποιο λογαριασμό κάποιου Γιώργου.Πως έγινε αυτό;;  :mellow:

 

dobro Μήπως ήταν δικός σου ο λογαριασμός; Γιώργο σε λένε;

οχι.

tumblr_nj9lb835671sru7jyo1_500.png

 

 

Ps\...george.....

http://www.plaisio.gr/games/xbox-one/xbox-one-konsola/Microsoft-XBOX-ONE-1-TB-Gears-of-War-4-Live-3-months-Gold-Card.htm

Επεξ/σία από dobro
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο σε μενα μου φαινεται αστειο αυτη την στιγμη στα site του Γερμανου και του "Γερμανου" (media) να υπαρχει η προσφορα στα 199€ και ταυτοχρονα να πουλανε refurbished παλι στα 199€?

 

Δηλαδη αυτοι σπουδασαν marketing?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρχισαν οι προσφορές και δεν ξέρουμε τι να κάνουμε.. Τσιμπαμε το πακετο των 200€ η πάμε για το S? Γενικά το ήθελα με το battlefield 1. Το συγκεκριμένο που δίνει αξίζει? Καμία γνώμη ρε παιδιά?

 

Νομιζω ότι αξίζει το πακέτο. Πέρυσι πήρα παρόμοιο πακέτο περίπου κοντά στα 400€. Υπολόγιζα να δώσω το ΟΝΕ φέτος σε καμία αγγελία και να πάρω το S, αλλά στην τιμή που το δίνουν πλέον καινούργιο τα κατστήματα το ξέχασα ήδη.... (δηλάδη πόσο να το πουλήσω 100€; τόσο έδωσα το PS3 πριν από κανά χρόνο....). Και επειδή αξίζει σίγουρα το gold στο xbox one, πιστεύω ότι σίγουρα πολλή περισότερο VFM λύση είναι το παλιό στο 1ΤB από το S  στα 500GB και κανά κατοστάρικο ακριβότερα. Το δικό μου έχει ήδη γεμίσει ο σκληρός και αναγκάζομαι πλέον να σβήνω παιχνίδια για να πέρνω τα καινούργια. Τέλος όσον αφορά το gaming οι δυο κονσόλες δεν έχουν σχεδόν καμία διαφορά, τα ίδια παιχνίδια θα παίξεις στο παλίο τα ίδια στο καινούργιο....

Ελπίζω να βοήθησα.... 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω ότι αξίζει το πακέτο. Πέρυσι πήρα παρόμοιο πακέτο περίπου κοντά στα 400€. Υπολόγιζα να δώσω το ΟΝΕ φέτος σε καμία αγγελία και να πάρω το S, αλλά στην τιμή που το δίνουν πλέον καινούργιο τα κατστήματα το ξέχασα ήδη.... (δηλάδη πόσο να το πουλήσω 100€; τόσο έδωσα το PS3 πριν από κανά χρόνο....). Και επειδή αξίζει σίγουρα το gold στο xbox one, πιστεύω ότι σίγουρα πολλή περισότερο VFM λύση είναι το παλιό στο 1ΤB από το S  στα 500GB και κανά κατοστάρικο ακριβότερα. Το δικό μου έχει ήδη γεμίσει ο σκληρός και αναγκάζομαι πλέον να σβήνω παιχνίδια για να πέρνω τα καινούργια. Τέλος όσον αφορά το gaming οι δυο κονσόλες δεν έχουν σχεδόν καμία διαφορά, τα ίδια παιχνίδια θα παίξεις στο παλίο τα ίδια στο καινούργιο....

Ελπίζω να βοήθησα.... 

εξωτερικο δισκο δεν μπορεις να συνδεσεις;δε θα κανει δουλεια;κατι σαν τοSeagate Game Drive Xbox 2TB 2.5" USB 3.0 STEA2000403 Πράσινο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θεωρω το bundle του παμπλικ με το gear 4 την καλυτερη προσφορα ολων και γενικα μεχρι στιγμης για κονσολα

 

ο λογος το παιχνιδι ειναι πολυ καλο,βασικα ειναι το πρωτο excl του ονε που αξιζει καπως, ειναι ολοκαινουριο αξιας 50 ευρω (ενω πριν κανα μηνα εκανε μεχρι και 70)και κυριως ειναι φυσικο και οχι digital σαν τα tomb raider του τζερμαν.

 

επιπλεον ειναι η εκδοση των 1 τβ

η τριμηνη gold ειναι το κερασακι

 

οπως ειπα σαν προσφορα ειναι εξαιρετικη ομως

απο κει και περα το αν αξιζει σαν κονσολα ειναι υποκειμενικο,για μενα προσωπικα το one ειναι all around υποδιεστερο του πσ4(τιτλοι,σπεκς,pad,αισθητικη)μονο το gold εχει καπως καλυτερες επιλογες αλλα γουστα ειναι αυτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εξωτερικο δισκο δεν μπορεις να συνδεσεις;δε θα κανει δουλεια;κατι σαν τοSeagate Game Drive Xbox 2TB 2.5" USB 3.0 STEA2000403 Πράσινο;

 

Φυσικά και μπορείς, αλλά δυστηχώς το κόστος ανεβαίνει, συν ότι βάζεις μια επιπλέον συσκευή. Υπάρχει και η δωρεών λύση, να ξανακατεβάζεις ότι έχεις αγοράσει, αλλά με την ιλλιγιώδη ταχύτητα των 5Mbps που έχω αυτό είναι λίγο σπαστικό.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή πολύ πιθανόν δεν θα πρόλαβω να έχω την συσκευή μέχρι την παρασκευή, υπάρχει δυνατότητα να αγοράσω εκ των προτέρων κάποιο παιχνίδι που πιθανόν να σε προσφορά στο store? Αν κάνω λογαριασμό από πριν σς πούμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή πολύ πιθανόν δεν θα πρόλαβω να έχω την συσκευή μέχρι την παρασκευή, υπάρχει δυνατότητα να αγοράσω εκ των προτέρων κάποιο παιχνίδι που πιθανόν να σε προσφορά στο store? Αν κάνω λογαριασμό από πριν σς πούμε?

Νομίζω πως μπορείς, απλά μπορεί να μην έχεις την καλή έκπτωση που έχουν τα Gold Members

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα πρωί στο public τσιμισκής Θεσσαλονίκη από πριν ανοίξει με έναν φίλο.

1. Μπήκαμε και δεν τους είχαν έρθει ακόμα και μας είπε ότι περίμενε μόνο 8 τεμάχια.

2. Μας κανόνισε ο πωλητής και μας έδωσε στην ίδια τιμή δύο τεμάχια τελευταία αλλά με το division.

3. Όταν γύρισα σπίτι διαπίστωσα ότι για gold είχε μόνο δοκιμαστική 14 ημερών και πήρα τηλέφωνο στο κατάστημα και μου είπε ότι θα κάνει ότι μπορεί για να πάρουμε 3μηνη. Ξεχάσαμε και δεν το ρωτήσαμε όταν το παίρναμε.

4. Στο τηλέφωνο μου είπε ότι ακόμα δεν είχαν έρθει αυτά με το gears of war και ότι γίνεται χαμός και συμπληρώσανε λίστα με ονόματα.

 

Γενικά αν καταφέρω και πάρω την 3μηνη συνδρομή θα είμαι κομπλέ. Για το game, αν και ήθελα το gears of war, δεν με χάλασε και το destiny.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...